Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam!!!! U mnie po raz kolejny dzien pusto, za to dostałam pozytywa z KIA motor ;) że wyślą jakieś gadzety zobaczy czy dotrą pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
KiA wysyła katalog, plakat i dwa długopisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samantha dziekuję za motylki :) wasze kliknęłam Co u mnie? Wczoraj UGminy Orchowo informatory i turystyczna mapa, oraz Gołańcz też informatory. Dzisiaj katalogi z Maestralu o Chorwacji , Dalmacji i okolicach propozycje wakacji poza tym echo w skrzynce a o co chodzi z tym heinekenem? bo ja znam tylko opener festiwal w gdyni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jest tu ktos 🖐️ :) w heinekenie chodzi o to żeby zaprosic 5 osób i napisac gdzie zabrałabyś swojego kega, wsród najlepszych odp co tydzien losują 100 kegów :) ja sie zalogowałam, 5 litrów piwa piechota nie chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.coroner.pl/zawieszki,na,walizki,w,prezencie,artykul,73.html - od razu mówię nie krzyczeć na mnie - jest to za darmo (zawieszka na walizke czy cosik takiego) Zasada zawieszkę może otrzymać każda osoba, która wyśle na adres konkurs@coroner.pl relację ze swoich wakacji, pobytu w pensjonacie, hotelu itd. Relację z wszystkiego co jest związane z wypoczynkiem. Relacja musi zawierać minimum 1500 znaków. Jeśli relacja zostanie umieszczona na stronie – zawieszka jest Twoja. Wszystkie nadesłane relacje będą umieszczone w kategorii konkurs w odpowiedniej podkategori. Osoba, której relacja zostanie zamieszczona na stronie, otrzyma maila z prośbą o podanie danych koniecznych do wysłania zawieszki. Po podaniu adresu w ciągu 4-5 dni zawieszka będzie dostarczona przy pomocy Poczty Polskiej. I wszystko to CAŁKOWICIE ZA DARMO. Bez jakichkolwiek opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samantho-zarejestrowalam sie z twojego zaproszenia z tymi zawieszkami to faktycznie, zachodu jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nigdzie nie wyjezdzam - bynajmiej na razie wiec zawieszki sa mi zbedne ;) poza tym wyczekuję na mojego listonosza - bo jak dzisiaj nic mi nie przyniesie to dopiero w poniedziałek ;) Boze jak gorąco ponad 2 godz. na podwórku z dzieciakami - męczarnia POzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agusssia 😘 :D ja też czekam na listonosza ale mam jakies dziwne przeczucie że i tak nic nie bedzie w skrzynce...no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrzynce pusto to i na forum pusto jeszcze motylki i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.tena.pl próbki mozna zamówic dla osób z problemem nietrzymania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okropne puuuustki... Trochęszkoda. Wczoraj tylko województwo chyba warmińsko mazurskie (3 naklejki i list) Pozdrawiam Życzę udanego długiego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj w sobotni poranek -niestety u mnie w soboty listonosz nie chodzi ;) będę musiała poczekać do poniedziałku, powiedzcie czy ktoś coś dostał od Wasy?? i po jakim czasie przychodzi (bo napisalam maila i dostałam pozytywa ale juz ponad tydzien czekam i sie nie moge doczekac) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też napiszę do Wasy... Na pewno wysyłają bo czytałam jakieś wcześniejsze strony forum. Myślę że niedługo coś dostaniesz, bądźcie wszystkie dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantha---->Dziekuje:*:*Faktycznie nie mialam czasu myslalam ze juz zdechl ale nie bylo meila ze zdechl wiec weszlam a tam mial chyba jeszcze 22godz DZIEKUJE😘 Ostatnio zadziej tu bywam ale to z braku czasu nawet nie wysylam ostatnio zadnych prosb bo nie mam czasu szukac:((Ale teraz dlkugi qweekend moze cos znejde:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu ja dopiero z pracy :( a w skrzynce 0 mam taką prośbe w stopce jest adresik, zagłosujcie :) bede wdzieeeeeczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! Piszcie do polskich firm. Ja tak robię i to daje wymierne efekty. Tylko trzeba najpierw rozeznać czym dokładnie się zajmuje dana firma a potem wysadzić takiego maila żeby im tam kapcie pospadały! I wyślą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to się stało ale airg odlecial do raju, nie powinien jeszcze poza tym w skrzynce susza i czekam na poniedziałek z nadzieją jak wszyscy:) może jeszcze mi się uda jakieś mailiki powysylać do UMów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu znalazłam chwile i czytam :) dzieki za wasze głosiki, ale i tak nie wygrałam :( ale jest nowa edycja tego konkursu, wiec nie obraże sie za głosiki :D (link stopka) Jutro mam nadzieje ze coś bedzie w skrzyneczce i pamietajcie - jutro koniec konursu motylkowego - dobrze że mam wolne bo inaczej całe doładowywanie go poszłoby na marne. Ok czas spac 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander wielki
Fajna firma, można zrobić, wypłate otrzymałem już dwa razy.Polecam. www.zielonymail.com/pages/index.php?refid=afranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ostatnio mnie nie było z powodu \'odżywania\' po weselu siostry ;P w tym czasie muszę się pochwalić, że dostałam kilka paczuszek ;P -przewodniki po kampinowskim parku narodowym - bardzo mi się podobały ;) -przewodniki po Chorwacji - też niczego sobie -teczka i broszury o Ostrołęce - fajne ;) -ambasada Norwegii - fajny plakat, naklejka, broszury - wszystko szczelnie zapakowane ;) -ziołolek - 3 próbeczki -katalog z produktami dla dzieci chyba coś jeszcze by się znalazło, ale chwilowo nie mam czasu ;D jak cos to poszukam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×