Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

morfea, twój motylek doładowany :)) oto adres firmy, o której mówiłam w poprzednim poście: biuro@anadar.pl proszę o głosik patrz stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantha22 poprzednie 2 zdjęcia oceniłam wczoraj, a dzisiaj się już nie da ;Pp wiesz może czemu? jednakże nowe już dostało 5:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nahsbd
forumowisko rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :( mnie ostatnio listonosz jakos omija nic dla mnie nie ma :( a tyle zaległych nie poprzychodziło. czy mogłabym was prosic o głosiki ?? http://www.olay.pl/index.ph(...);sh=245&pg=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollipo
Milena24nt dałam punkta podwójnie ;) doładowałam motylki: bastus hjena airg2 płaszczka 25 anabella marinello foniusia karolkaaa little star proszę o klik u mnie:* adres w stopce... co do adresów ja dzisiaj do urzędów miast, bo sprawdzone ;Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ucięło mi maila :D chodziło oczywiście o mnie... jeszcze raz: Milena24nt dałam punkta podwójnie doładowałam motylki: bastus hjena airg2 płaszczka 25 anabella marinello foniusia karolkaaa little star proszę o klik u mnie:* adres w stopce... co do adresów ja dzisiaj do urzędów miast, bo sprawdzone ;Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim klikaczom motylkowym 🌼😘 Ja doładuje jutro przed południem, dziś nie za bardzo mam czas. U mnie susza-już ponad tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za motylka 😘 u mnie dzisiaj tylko przesyłka z parku wodnego - wszyscy wiedzą co, wysyłaja, wiec nawet nie pisze ;) Może jutro przyjdzie coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj niewiele tylko przesył z UG Sośnie i kartka pachnąca la coste pink motylki zaraz klikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dostałem tylko dwie paczki poleconym: Smycz, płytac DVD Ii makulaturka od UM Dwa długopisy i reklamówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylki doładowane bastus hjena airg2 karolkaaa Little star foniusia anabella marinella płaszczka 25- jeszcze troche i by go nie było majcell Cały czas przypominam o pomocy dla mnie- piszcie jak się odwdzięczyć http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=sunlwyfsaq U mnie jeszcze dzisiaj listonosz nie było- jak coś przyjdzie to napisze- Buźka @ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jaak narazie pustki, chyba listek jeszcze nie chodził dzieki kobitki za motylki 😘 zaraz wam poklikam na shreka, możecie tez zagłosowac na moje fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj -wkładki z carefree z Niemiec -pachnąca kartka puma creavite [po jednej stronie męski zapach, po drugiej damski] dziękuję wszystkim, którzy głosowali link w stopce jbc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena24nt zagłosowałam ;) jeśli możesz to -patrz adres w stopce ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wczoraj pustki za to dzisiaj 5 książeczek TRAUCK czy cosik takiego - przepiękne obrazki szkoda ze w jęz. angielskim - trochę wolniej sie i czyta i czasami bez słownika ani rusz ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 20 próbek z Ocenaic:P cZyli AA firmy inaczej ^^ ale jestem happy;d i po raz drugi nagroda z konkursu blendamed czyli ten zestaw ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaisa19 oddałam głos nr 59 ;)) żeby nie było, bo zrobiłam to wcześniej, ale musiałam zresetować kompa ;) Pzdr jeśli możesz zagłosuj na mnie w konkursie link w stopce;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj totalna pustka :( załamka poklikalam wasze konkursy później przelecę motylki, bo jak jestem w pracy to airg2 je klika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×