Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

milena24nt boinx odbity, a i na zdjęcie na Olay zagłosowane;) śliczne dzidzi:* a co do jana niezbędnego - też pisałam o darmowy produkt, narazie cisza. A szkoda, bo używam ich produktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na sciereczki od jana i czekam, i nie moge sie doczekac :( zagłosujcie na mój profil na gg :) bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wczoraj tylko przesyłka z Mikstatu (informator z mapą i przypinka) :) negatywy z Wrocławia i Ostrowca Swiętokrzyskiego :( poza tym spokój zdjecia ocenione, dzisiaj jest mały finał zdjęc z OLaya komuś wbiłam czitosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dopiero dzisiaj cos przyszlo, a mianowicie przesylka od Chiquity przyszla :) A w niej: dmuchany pokrowiec na banana, przeladny breloczek i 2. broszurki dotyczace zdrowego zywienia. Dodam, ze nie spodziewalam sie od nich juz niczego, poniewaz maila napisalam ponad 2,5 miesiaca temu. A tu masz...niespodzianka :) Motyle, w miare mojego bywania na necie, klikam :) Cheetos\'y rowniez odbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA, DR. GRANDEL - to niemiecka marka, tyle ze na stronie mozna wypelnic formularz po niemiecku lub po angielsku. Ja dostalam od nich przesylke jakis czas temu; chyba wspominalam o tym na forum (a namiary na ta firme podala jakas dziewczyna jeszcze wczesniej). Probek bylo kilka + ulotki do nich, a wszystko w takiej twardej kopercie. Do mnie dotarlo to poczta lotnicza...chyba w przeciagu 2-3 dni :) To link: http://www.grandel.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie to pokrowiec na banana ;) a nie dmuchany banan - juz moje dzieciaczki go rozpracowały i nie jest ju dmuchanym pokrowcem tylko pokrowcem ;) http://www.janniezbedny.pl/prezenty.php spieszcie się Janek rozdaje prezenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za aktywowanie motylka marinello , staram sie ładowac wasze :) dzisiaj m.in smycz od Tele 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrzyneczce wkoncu coś :) starterek z playa i ściereczki z jana niezbenego - wkoncu sie doczekałam ale jeszcze czekam na moje dvd i 2 kegusie :D milena bonix odbity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He j, dawno mnie nie było :) W tym czasie tylko wczoraj przesyłka z Poznania (przewodnik, drrugi przewodnik, dwie broszury, wszytsko ładnie wydane). Skoro mówicie że z Chiqity tak długo czekałyscie, to może mnie też coś przyniosą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzo83 własnie dostałam maila od janka niezbednego, że dostane jakiś prezencik, z tedo linka co napisałaś na górze :D a tak poza tym to jeszcze 2 maile ze otrzymam łyżeczki z majonezu kieleckiego - nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za 2 powtarzające się posty, ale komp mi sie przywiesil ;) poza tym dzisiaj NIC, szkoda a sweterek z Playa - to z tej nowej telefoni komórkowej??? jakaś wygrana czy zakup ?? Znając zycie napisałam zajefanego maila i dostałaś pewnie jako upominek od firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszły 2 kegusie :D :D :D z super plecakami ale jestem happy, akurat chłopak dzwonił żebyśmy sie wybrali na piwko :D dzo83 poszło ci coś ode mnie ma maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna wygrana :D płytki Taxi + gadzety suuuuper :D dzo83---> nie wiem czy ci doszedł mój mail, bo własnie mi przyszło, że wiadomośc nie dostarczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dziewczyny moges sie przylaczyc;) ja sowją przygode z probkami dopiero zaczynam.. jak na razie dostalam paczke dla kotka oraz maaase gadzetow z mc\'donalda;) polecam wam napisac właśnie do nich- dostalam: zabawki (takie jakie dokłada sie do zestawów dla dzieci:D), naklejki na samochód, daszki, oraz (co najlepsze) maaase kuponów zniżkowych- taka książeczka...z kuponami- ceny bardzo atrakcyjne, np. dwie paczki średnich frytek za 4 zł, albo dwa duże lody z polewą truskawkową za 4 zł....zestam big mack za 9 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcdonald
a jaki jest kontakt do restauracji mcdonald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj totalna susza listonosz mnie olał :(((( buuuuuuuu tylko allegro przesłało paczuszkę ruszyła druga edycja olay, nic nie wygrałam ale dorzucilam 2 nowe zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samantha22 dziękuję ślicznie doszedł mail - kurcze Ty to normalnie w czepku jestes urodzona ;) szczęściaro ;) miłego piwkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.konkursy-triumph.pl/ konkurs triumpha (trzeba odp. na 1 pytanie, poźniej ulożyć układankę - jestem w takie układanki beznadziejna i dokończyć zdanie ;) wysłać formularz zgloszeniowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×