Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

wygrałam bilecik na coce live fresh noise tour :) a nie pojade, bo za daleko .....w Warszawie..... buuu.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena dzięki:* ja jakiś czas temu wysyłałm do dużej ilości urzędów miast, ale listonosz był ciągle zły więc... piszę tylko do tych, co mnie interesują. A u mnie dzisiaj: **Nivea Styling-zostałam wybrana ekspertem - 2 fajnie próbki żelu do włosów... super! **Bielsko-biała- fajne broszury, mapa, zakładka do książki katalog, który przyszedł do mnie po raz drugi-oddałam znajomej;P a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze nic - listonoszowi sie chyba nie chce chodzic bo pada nieźle u mnie :( ps. zagłosujcie - prosze (link w stopce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLkaA
Ej dziewczyny wyaral ktoras ta 1 edycje czy to dopiero w 2 beda nagrody?Bo ja mam swojego motylka zarejwesrowanego na meila siostry:/A teraz jej w domu nie ma:(( A w skrzynce dzis pusto:( P.S Ja z forumowiska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dzisiaj ponownie \'Ty i Twoj Dom\' (na drugi adres) - tym razem z zupa warzywna Knorr (duza torebka). Nawet koperta jak nowa...:) Co do motylkow...moja pierwsza Płaszczka Łąkowa umarla :( Teraz mam Płaszczkę 25 :) sam22, a to DVD. o ktorym wspomnialas...to z jakiego konkursu ?? pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie chodził - chyba mu sie nie chce w taka pogode, no ale nie dziwie sie mi też by sie nie chciało ;) a dvd z konursu majonezu kieleckiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Powiedzcie mi skąd wy wiecie o jakiś rónych konkursach?? jest jakaś stronka z konkursami?? czy normalnie w google co jakis czas wpisujecie?? Bo jakoś zawsze mam opóźnony zapłon co do konkursów i jeszcze nigdy nic nie wygrałam U mnie dzisiaj tez straszna pogoda i tez nic nie dostałam poozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloguj sie w e-konkursach, tam sa chyba wszystkie jakie mogą byc w necie :) zagłosujcie w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel Nivea gbc
najpierw dostałyście żele a teraz sprzedajecie. Hamstwo inni by chcieli mieć ale już chamy zabrały na sprzedaż. http://aukcja.onet.pl/search.php?string=%C5%BCel+nivea+good&search_type=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj 2 próbki z Saponiora ;)Czy jakoś tak;]] Z Hipp herbatka z Melisą i Jabuszkiem ;) A dziś gazetka Z Cerrefour :P Rachunek :| i Katalog Qulle na 80 urodzinki :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yumi
Hej! Nie starczyło mi samozaparcia, żeby od początu śledzić wszystkie wypowiedzi na forum - dużo i fajnie się tu dzieje. A w temacie (mam nadzieję, że nie powtarzam) - polecam www.eksperciniveastyling.pl - dostałam od nich próbkę, więc nie oszukują :) Nie wiem, czy jeszcze działa akcja Nivea Goodbay Cellulite, ale też wysyłali darmowe próbki do testowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge prosić o kliknięcie? Jak mam się jakoś odwdzięczyć to piszcie www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=sunlwyfsaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o możliwie regularne doładowywanie mojego motylka :) Imię w stopce :) Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chamstwa-nie tylko my powygrywałyśmy te żele! Rozdano ich bardzo dużo, wiec nas nie posądzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z agussią. Poza tym ja otrzymałam tylko żel do włosów, a nie \'good bye cellulite\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj w skrzynce pusto nie licząc gazetek klubu dla ciebie. Z meili susza, no to się wzięłam za konkursy, motylki doładowane. zdjęcia ocenione,shrek też swoje dostał., ziaje zaliczyłam ps mój mąż ma nowego motylka Airg2 jak cóś proszę o pamięć ;) z nadzieją patrząca w jutrzejszą skrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji, jeśli lubicie bizuterię, to w tempie błyskawicznym w odp na maila wysłali mi katalogi bizuterii ślubnej: - W.KRUK - YES - APART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doładowuje wasze motylki co jakiś czas, więc może ktoś o moim też bedzie czasem pamiętał :-) (motylek nosi imię ANABELLA) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! próbki z ziaji też przyszły (2x krem do buzi, krem do stóp i balsam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj od kia -smycz -2xdługopis naklejki shell nagroda z prizze.com (już 8 :]) elektroniczna kostka do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widziałam, że któś doładował mojego motylka, dziękuję. 🌼 Dostałam dwa kupony na próbki Amour Amour czy coś takiego, w każdym razie perfumy z Cacharel. Wy też dostałyście je na skrzynke? Mnie się w każdym razie nie przydadzą, bo do zrealizowania tylko w Sephorze. Jakby ktoś chciał, to napiszcie, wyślę Wam za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie motylki kliknięte, czyli: brasil girl airg2 hjena bastus Karolkaaa Little star Kliknijcie potem mojego jak możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ja bym chętnie taki kuponik przyjęła mój mail kaisha@o2.pl napisz mi swój adresik to się zgadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😘 U mnie jak narazie pustki, też dostałam na maila kupon na próbke, ale go nie wykorzystam - no chyba że siostra bedzie gdzies jechac w pobliżu sephory, to odbierze mi próbke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×