Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

dzięki za wszystkie głosiki ;Pp a ja dzisiaj mam zamiar powysyłać masę maili, bo już ostatnio sobie odpuściłam ;) hjena mam zamiar znów ocenić fotki ;) stwierdzam, że najładniejszą z ładnych jest ta z samolotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki poklikane, a ja z niecierpliwościa czekam na jutrze popołudnie aby sprawdzić co brywka mi przyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam, ale czuje że nic nie przyniesie :( jakos ostatnio wzieam sie za konkursy i nawet nie mam czasu pisac o próbki i gadzety - trzeba sie za to wziąc spowrotem ;) jestem ciekawa kiedy mi przyjdzie wkoncu paczuszka dla pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena tak jak mówiłam wczoraj- zagłosowałam na wszystkie zdjęcia:) samantha22 nie mogę już ocenić zdjęć, ale kliknęłam motylka:* a w konkursie naturelli chyba nowy etap, bo już wybrali zdjęcie 1 tygodnia... proszę o głosik -patrz stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollipop_ zagłosowane agatka bonix odbity u mnie jak narazie przyszedł tylko kurier z ciuszkami z bon prix ale czekam nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wreszcie dostałam!!!!!!! chicuita - koperta porozrywana zw wsztystkich mozliwych stron a w niej pewnie pozostałości dmuchany banan, jakies ulotki i bardzo fajniutki breloczekw kształcie banan z miseim BIELENDA 13 próbeczek ha ha ha ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Samantha:* hmmm a mi sie nigdy nie zdarzylo zebym dostala rozerwana czy zniszczona paczuszke, dziwne reczy sie tam u was na pocztach dzieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka2408_1988 boinx odbity ;) dzo to Ci się udało! ja też do nich pisałam, ale narazie cisza... zresztą u mnie dzisiaj pustki chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis przesylka od takiej angielskiej firmy 4 probki po 2 tego samego rodzaju nawet sobie nie przypominam zebym zamawiala nie wiem czy pisalam do nich czy formularz wypelnialam ale podaje ich stronke www.grandel.de przynajmniej koperta nierozerwalna bo twarda tekturowa :DAle sie cieszem!Przyszla z zagranicy i to pierwsza z zagranicy ktora doszla cala.Koperta nawet troszke nie uszkodzna :)Nawet ze skrzynki nie moglam wyjac taka sztywna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za głosiki milena24nt boinx odbity;) samantha22 można wiedzieć o co tam chodzi? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz gg to sie logujesz na generacji gg i wpisujesz w wyszukiwarke mój nr gg i oddajesz głosik na orginalny profil :) bede baaardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. u MNIE DZIŚ BALONIKi długopis z samego zdrowia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki!!! A czy kóraś z was wygrała może w I edycji ECCO? Mnie się niestety nie poszczęściło. A jak wam poszło?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam maila z Konstelacji, że za zarejestrowanie się jako jedna ze 100 osób otrzymam w nagrode smycz- super- tymbardziej że nie wiedziałam że coś można otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w skrzyneczce znalazłam dzisiaj przesyłkę od Jana Niezbędnego - opakowanie 3 ściereczek perforowanych, superchłonnych. Nawet już nie pamiętałam, że miało coś tam z tej firmy przyjść :-D p.s. Ja również nic nie wygrałam w ecco w I edycji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×