Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

dziewczyny! ja już nie mam pomysłu, gdzie wysyłać... naprawdę... może Wy jakieś macie? nie chodzi o adresy, bo sama znajdę, ale np \'wysyłam do urzędów miast\' ... jak macie jakieś pomysły - mówcie, please 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta ! W piatek dostalam jedna przesylke, a w niej: tampony o.b., kalendarzyk oraz ksiazeczke info \'Od dziewczynki do kobiety\' :) Chyba masowo zaczeli wysylac te tampony, bo zauwazam, ze nie tylko ja je dostalam :) Aaa, zapomnialam o magazynie \'Ty i Twoj Dom\' z plyta od Liptona i broszurka o Cifie. Wspomnianego, przez niektore z Was, minizelu Dove nie bylo, oczywiscie :) Za to koperta byla doszczetnie zdezelowana...norma. Czekam na dzisiejsza dostawe :) Pzdr4All :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja daj już pokój... ja czekam na listonosza, moze coś mi dzisiaj zostawi :) z niecierpliwoscią czekam na paczuszke dla maluszka, psiak bedzie happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kia motors dostałem 3 paczki hehehe w jednej był tylko długopis , w drugiej az dwa długopisy a w trzeciej dwa długopisy i smycz hehe Fajne te długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przesylka od firmy Fitomed: \'Poradnik Nowoczesnej Kosmetyki Naturalnej\' i probka peelingu ziolowego Skrzyp + Rumianek (w postaci jakby proszku ze zmiazdzonych ziolek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczynki U mnie dzis nawet niezle Z schella naklejki(czy jakos tak:) 2 probki zelu z nivea styling(jestem expertka ) I miasto Sopot:2x naklejki,dlugopis tki ladny(pisze i niezlamany:),smycz i broszury Ale sie cieszem ) a wlasniedziewczyny macie moze linka do polskiej strony la rosche posay??To jest ta strona co byl do wygrania zestaw przeciwzmarszczkowy bodajze tylko trzeba bylo jak najszybciej 17.00 odpowiedziec na pytania.Niby pisalo ze wygralam i w ogole ale nagrody jak nie bylo tak nie ma.A jak wpisuje w google to wyskakuje ta firma ale zagranicze jezyki a polskiego nie ma (Pomozecie?Sprobuje do nich meila napisac z upomnieniem jak znajde meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolko->www.redermic.pl Baja, przestań się produkować. Mamy tego dość. To jest forum o próbkach i gadżetach a nie o reklamowaniu swoich forów!!! A co do UM to ja fajne rzeczy dostałam z województwa lubelskiego i lubuskiego, mait Krynica Morska, Ustronie Morskie, Białobrzegi, ale z miast głównie foldery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z Sopotu : makulatura i piłka plażowa :D a najciekawsza paka jaką zdobyłem to BGŻ ( wysyłka w drodze wyjątku- jestem wieloletnim klientem banku :P więc nie zdziwcie sie negatywem) -koszulka polo, -6 długopisów -2 smycze -2 płyty cd z muzyką poważna (naprawde wartościowe) smycze dostałem też ze Zgorzelca,ciekawa makulatura przychodzi ze Słowacji , Austri, Litwy (płyta z hymnem , mini flaga itd) jak sobie przypomne jeszcze cos wartościowego to napisze... w końcu od tego forum zacząłem zabawe z gadżetami (na początku zamawiałem próbki na zlecenie mamy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w skrzynce po prostu tyle, że nie mogłam tego zanieśc do domu...... aż rachunek za tel :( chyba moje maile nie docierają, albo nie chcą mi nic wysłac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie szybko humorek poprawil :D wlasnie ogłosili wyniki i wygrałam dvd - ale jestem HAPPY musiałam sie wam pochwalić przy okazji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi12
KaRoLkAaA : weszłam na tą stronkę i aktywowałam twojego motylka:) A długo już trwa ten konkurs z motylkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U mnie od piątku pustki ;) jestem chora- chyba gorzej być nie moze POzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekiza aktywacje motylka a ten konkurs to trwa od mniej wiecej 22 marca??Jakos tak.A i dzieki za te stronke :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipop ja obecnie mam na topie urzędy miast i gmin wyslalam ok 400 mailików i prawie codziennie cos się znajdzie. Dzisiaj Um Białobrzegi informatory i proporczyk UM Łęczna mapa, sliczne pocztówki, długopis, smycz, notes, i żeton do wózków a maili negatyw od gminy Duszniki i informacja o gminie z Sośnie dzieki za motylki też kliknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze pytanko dostal ktos moze z korala cos za wypelnienie tej ankiety??bo wypelnila ja chyba z ponad miesiac temu i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio wielikie zero :( zadnego maila nawet negatywa :( listonosza to z tydzien nie widziałam :( pomoze ktos zdobyc głosik na www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=naoojnhrkz wystarczy przepisac kod :) prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena24nt
Mój motylek nie wytrwał do 2 edycji, ale stworzyłam sobie dzisiaj nowego. No i standardowo, jeśli moge prosić aby czasami ktoś go doładował, byłabym wdzięczna. Mój motyl to: Little star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie zaloguj i w stopce napisz nazwe motylka, nie trzeba bedzie szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×