Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Czy ktoś wygrał dwa razy w Shreka?? Ja wygrałam brelok ale chcę zdobyć wycieczkę :D haha żart. Ale dziś już chyba 20 razy próbowałam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj tylko negatyw, jak na razie: ------------------------------------------------------------------------------------- Szanowny Panie Narodowy Bank Polski jako instytucja publiczna dysponuje gadżetami oraz wymienionymi przez Pana przedmiotami z logo NBP wyłącznie do realizacji konkretnych zadań związanych z aktualnie prowadzonymi programami edukacyjnymi. Dlatego nie możemy przesłać gadżetów, o które Pan prosi. Jednakże pragniemy zachęcić Pana do odwiedzenia naszego serwisu NBPortal.pl , na którym poza ciekawymi materiałami z zakresu ekonomii, bezpłatnymi kursami typu e-learning, może Pan uczestniczyć w różnego rodzaju quizach i grach strategicznych, w których nagrodami są m.in. gadżety z logo NBP oraz NBPortal.pl. Z poważaniem, Zofia Myszkowska Departament Komunikacji Społecznej Narodowy Bank Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego forum
Hej jestem z innego forum ale chcialam wam dac adres z ktorego ja dostalam kubek smycz maskotke klocki i rozne malutkie gadzety ; to jest ten. biuro@premiumhouse.pl : pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tra la la - Firma Premium House - jesteśmy dystrybutorem i importerem markowych produktów klasy Premium, polskich i zagranicznych producentów. Ponadto jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek tj. Costadoro Caffee, Speedrine, COCAINE stimulation na terenie Polski. I dajcie spokuj z tym klikaniem- niech ktoś z tym skończy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
Napisalam dzis do Yve-Rocher i do Alcina Ciekawe czy cos przysla:P Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
szukam i nie moge znalezc jaki jest link do tego konkursu ze shrekiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
do coconut- do ziololeku pisałaś na @ czy posługiwałaś sie formularzem.? i po ilu dni dostalłaś próbki.? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OŚWIADCZAM WSZEM I WOBEC, ŻE KAŻDA OSOBA Z POMYSŁAMI ŁAŃCUSZKÓW KLIK KLIK ITP. SĄ U MNIE NA LIŚCIE ADRESÓW ZABLOKOWANYCH - I PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
yyhhh..czegos nie rozumiem w tym shreku twn konkurs polega tylko na otwarciu tych drzwi?i sprawdzeniu czy sie wygralo? o co chodzi z tymi ciasteczkami bo ja ich nie mam tamm..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie usuwam nic, robię odśwież, wpisuję hasło i tak na okrągło - ale i tak nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaaaaaa poczytaj troche wczesniejszych stron forum... na 594 jest o shreku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
o co chodzi z tymi ciasteczkami? j a tam nie widze zadnych ciasteczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak grasz na mozilli to rob po kolei: 1.Narzędzia 2.Opcje 3. Prywatność 4. i odznaczycz \"Akceptuj ciasteczka\" 5. kliknij na ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych co przesyłają te dupne linki -_-* weźcie ludzie kurwa przestańcie takie głupoty przesyłać,bo to się robi wkurwiające -_-* albo załóżcie sobie jakieś forum o tym temacie, bo kurwa spokojnie poczytać nie można, bo co chwila jekieś dupne śmieciowate linki -_- (sorry z przekleństwa, ale już normalnie nie moge na to patrzeć -_-*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkurwiaj mnie dfvewfewf , a czem nie jesteś taki odważny i nie zarejestrujesz sobie nicku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jedna paczka:- brelok do kluczy- 10 długopisów- etui na CD- 2 koszulki- smyczka- 2 reklamówki- globus !- metr- czapeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
ja dzisiaj dostalam od Alciny koperte owszem gruba ale makulatura sama ;/ no 2 probki na zmarszczki ce ktos?? mnie sie nie przydadza;/ czekalam jakies 2-3 tygodnie a na maila nie odpisali... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaTiC JESTEŚ WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYKURZ WSZYSTKIE ŚMIECI, BO MNIE TU NORMALNIE SCZYŚCI, A JESZCZE DARMOWYCH PRÓBEK NA NUDNOŚCI NIE DOSTAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×