Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

dostałam @ z Kolastyny: PROŚBA BĘDZIE REALIZOWANA TYLKO W PRZYPADKU PEŁNYCH INFORMACJI PRZESŁANYCH W JEDNYM MAILU(imię, nazwisko, dokładny adres, wyczerpująca odpowiedź na pytania) oraz po ZŁOŻENIU PODPISU (imię i nazwisko) pod zgodą na przetwarzanie danych osobowych (do skopiowania poniżej), którą należy dołączyć do odpowiedzi. W przypadku osób niepełnoletnich prosimy o adnotacje,że wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych pełnoprawni opiekunowie. (imię i nazwisko opiekuna) \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie adresowej GRUPA KOLASTYNA S.A., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, pozycja 883 z późniejszymi zmianami)\" miałyście może coś takiego? jak mam im to podpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
okej. dzięki. *; ja też przez formularz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
a. właśnie mam pytanko do wszystkich. co byście zróbiły jakby przyszła jakaś paczka za którą trzebabyło zapłacić.? ;D chyba mozna odmówić co nie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
dostałam @ od firmy tzn ze sklepu internetowego Szanowna Pani "Darmowe próbki" można otrzymać w przypadku umieszczenia 20 sensownych i sympatycznych komentarzy do produktów znajdujšcych sie w naszym sklepie, oczywiœcie tych których Pani używała. Po zamieszczeniu komentarzy prosimy o takš informację, my w zamian przeœlemy próbki. Z poważaniem jakby któras chciała to może komentować ich produkty : http://www.perfectfresh.com/?pa=1940&ex=pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Dawno mnie nie było, ale byłam na wakacjach nad morzem. W tym czasie tylko Yves Rocher ok. 10 próbek w większości chusteczki perfumowane. Ale lepszy rydz niż nic :) Proszę o klika-link w stopce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardud ten pierścionek jest za free tylko trzeba się zarejestrwać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wieczor :) U mnie ostatnio dni posuchy, ze tak to ujme... Wczoraj dostalam dwie przesylki od czeskich firm :D , a w nich: * grubasny dlugopis; * 3. dlugopisy, notatnik A5, reklamowka. Juz z Czech predzej cos przesla...sie przekonalam... ;) Dzisiaj 3. przesylki: * Alcina Balance Kosmetik - cale mnostwo ulotek i az dwie probki kremow (przeciwzmarszczkowych, rzecz jasna); * niemiecka gazetka dla dzieci - 'Eddie - Das Kindermagazin von Schworer'; * mnostwo ciekawych materialow informacyjnych od firmy z branzy budowlanej. Generalnie jestem usatysfakcjonowana :) Kilka pozytywow w e - skrzynce, ale trzeba czekac, bo sezon urlopowy w pelni. Poczekam i sie przypomne ;) Aaa, faktycznie, z tym klikaniem - to juz delikatna przesada... Jakby pasta i szczoteczka majatek kosztowaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dostałam: - próbki z alcani -próbki z minicera - mnóstwo ciekawych ulotek z Bolesławca + długopis Mam pytanko! Wczoraj przez pomyłke zamówiłam jakieś angielskie kosmetyki za 2$. To było niespecjalnie :( I co teraz?? ja nie chce płacić!!! Mozna na poczcie nie wziąźć paczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, a raczej Dobry Wieczór. Duzo was obserwowalam z \"ukrycia \" (okolo roku) i wreszcie postanowilam napisac. Nie wiem czy juz ktos pisal do tych firm ale ja dzis sprobowalam, jak sie tylko do mnie odezwa to wam cyck. Chyba ze ktos chce bardzo sam napiasac to prosze zamieszczam spis firmy telefonow komorkowych do ktorych napisalam: 1.Nokia 2.Alcatel 3.LG ( nie wiem czy alcatel i lg to przypadkiem nie jednosc) 4.Motorola 5.Panasonic 6.Philips ( przy okazji tez napisalam do producenta zarowek) 7.Sagem 8.Samsung 9.Siemens 10.Sony Ericsson Moze beda z tego jakies fajne gadzety. A poza tym jeszcze napisalam do firm produkujce prezerwatywy 1.Durex 2.Unimil 3.Viva-Reflex I jeszcze do: 1. wp 2. interii 3. miasta plusa 4. playa 5. ery 6. orange 7. plusa A narazie dziekuje wszystkim tym co prowadza to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrusia1985 - słabo obserwujesz, wszystkie te firmy w Polsce (chyba, że pisałaś do innych) nic nie przysyłają (nie wiem jak te od prezerwatyw). Ale życzę Ci, aby ktoś ci odpisał pozytywnie. Parę linków: http://www.rsipower.com/code/register.html - podkładka http://www.noevirmo.com/consult.htm - próbka http://www.candino.pl/polish/contact/form.html - katalog zegarków pl http://www.abchome.org/contact.htm - kalendarz baptystów http://www.imdiversity.com/mediakit/calendar_form.asp - kalendarz http://www.xzone-radio.com/jlssample.htm - słodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurcze fajnie, że człowiek może pisać a coniektórzy olewają.....No cóż szkoda.....mardud prosiłam cię o coś....Jeżeli nie chcesz się podzielić adresami trzeba było napisać że nie a nie konkretnie zlewasz....... A jeżeli chodzi o kliki to naprawde dziewczyny przesadzacie..... Aaaaa i nie przesyłajcie mi na poczte łańcuszków typu kliknij tu kliknij tam :) no tona tyle U mnie ostatnio pustki..... Czekam na próbki kosmetyków jak coś przyjdzie podzielę się adresikami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaaaaaa to sie głupio nie pytaj o cs co bylo podawane 2 strony wczesniej :/ jak czytalas to powinnas wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj tylko 3 przesyłki (kurcze felek, ciekawe gdzie są te wszystkie z potwierdzeń?) Ale całkiem fajowe, jak patrzeć na jakość: notes, smycz, długopis i 5 zakładek, 2 piękne długopisy w eleganckim etui i najpiękniejsza paczunia - 2 miśki (duże misie, takie słodkie) i kubeczek z misiem. Dzieciak szaleje z radości. Wysłałam meile do tych, którzy mnie tu do porządku przywołują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbko i gadżetomaniaczka
a skąd te misie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
u mnie dzisiaj jak narazie pustki.... poczekamy zobaczymy.... bo listonosz pozno chodzi... kolo 14....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z plusa odmowa ;-[ Uprzejmie Pani wyjaśniam, iż Dział Obsługi Klienta nie dysponuje gadżetami. Mogą być one dodawane np. do zakupionych produktów i usług w punktach sprzedaży naszej sieci: http://www.plus.pl/adresy_punktow_sprzedazy/ I z sony ericsona nrgatyw Szanowna Pani Pragniemy Panią poinformować, że nasz dział nie ma takiej możliwości, bardzo przepraszamy. Dziękujemy za kontakt z Sony Ericsson Call Center. Motorola Z przykroscia informuje, iz nie jestesmy w stanie przeslac Pani gadzetu reklamowego. Motorola rozdaje roznego rodzaju upominki podczas dni otwartych, eventow i zakupu telefonow. Niestety nie wysylamy gadzetow reklamowych. ORANGE Bardzo nam przykro, ale Biuro Obsługi Klienta nie dysponuje gadżetami z logo Orange, które moglibyśmy przekazać Państwu. Zapraszamy do salonów i punktów sprzedaży Orange, podobne akcesoria są do nabycia dla naszych Klientów, mogą zostać Panu udostępnione przez pracowników. ERA Witam, uprzejmie informuję, że Biuro ERY nie oferuje bezpłatnych gadżetów reklamowych. Nadmieniam, że gadżety z logo naszej firmy można wygrywać w konkursach i quizach dostępnych dla Abonentów i Użytkowników sieci Era. W związku z tym zachęcam do odwiedzania strony www.eraomnix.pl, gdzie zamieszczane są informacje o konkursach z nagrodami. A TU STARTEREK ZE STRONY ORANGE JAKBY KTOS CHCIAL http://www.orange.pl/portal/map/map/go_starters_art A tak wogle to nie wiem co bylo bo ja nie robot zeby wszystko przejrzec dokladnie co bylo a co nie . POZDRAWIAM FOR ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
a jednak 3przesylki:)) - 4 próbki z Ziołoleku,broszurki -z Wałcza 3 fajne książeczki - z Białych Błot fajna książka duża,mapa i długopis:)) na dzisiaj to tyle.... zobaczymy czy jutro coś listonosz przyniesie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałam meila do Firmy Develey - odesłali mi odpowiedź, że nie wysyłają gadgetów ale szukają osób do testowania produktów i czy jestem chętna. Odpisałam im, że jak za darmo to tak. Dzisiaj dostałam meila, że wysyłają mi musztardy i ketchupy do degustacji i proszą o odesłanie załączonej ankiety. Ale bajer - ciekawa jestem jakie te próbki będą. Powiem jak dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym: dla wszystkich mam oraz wkrotce-mam niemieki Nestle-Babyservice. Nie wiem co wysylaja, bo z reguly zamawiam tylko to, co moge wykorzystac, ale na formularzu mozna aznaczyc Polen. W razie problemow pomoge :-) https://www.babyservice.de/Templates/Profilemanager/MainTemplate.aspx?NRMODE=Published&NRNODEGUID=%7b557F7689-5479-4E98-837D-76863700E1A0%7d&NRORIGINALURL=%2fProfilemanager%2fRegistration%3fsid%3d27574480-6875-4522-b426-71c11f3061e2&NRCACHEHINT=Guest&sid=27574480-6875-4522-b426-71c11f3061e2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis 2 pierscionki z 2smrt4u i 2 rozance (; odwdziecze sie za wszystkie maile do kubków ((;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie bawiłam się w zbieranie próbek itp, ale jakoś weszłam na waszą strone pomyślałam że spróbuje. Podam wam kilka kontaktów, ale nie mam pojęcia czy coś przyślą. Pożyjemy zobaczymy, bo sama przed chwilą do nich wysłałam karolcie@arbiko.pl aspekt@aspektreklama.pl anjar@anjar.pl robi@robigliwice.com.pl paola@paola.pl marketing@cymes.pl gastron@gastron.pl biuro@serwus.dt.pl - podobno wyślą 2 długopisy z ich logo a to adresy gdzie wysyłają katalogi jak kogoś interesuje to proszę www.jotan.pl www.ateko.pl Jak narazie to wszystko będe do was zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 7 paczek biedny listek musiał drzeć na 3 piętro, bo sie do skrzynki nie zmieściło xDDD ;D I przyszły wreszcie te pierścionki z 2 smart 4 u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, jest ciekawa strona: www.promosfera.pl na tej stronie można coś wygrać w konkursach, można dostać gratisy do zakupów, coś za darmo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×