Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość anaa56
Onek , a z jakiej firmy t masz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pamiętacie mnie? Chyba nie ma już tutaj tych forumowiczek, które były za czasów, jak ja tu siedziałam... Nie było mnie długo, bo zrezygnowałam z Internetu. Ale mnie nabrało, żeby znowu założyć :)) Pozdrawiam, chociaż widzę, że się coraz gorzej dzieje na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lolipop i wszystkim co kliknęli pamiętam cię doskonale, a że forum upada to widać. jest jeszcze kilka osób ale to już jedziemy na priwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zna ktoś jakieś adresy(e-maile) firm, które wysyłaja gadżety i próbki kosmetyków oraz coś dla niemowlaków?? TYLKO sprawdzone adresy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny
poczytaj sobie forum to znajdziesz co potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu się doczekałam karmy Royal (malutko, ale piesek szczęśliwy) Dostałam też 2 próbki kremów zona, nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysia 21
A u mnie ostatnio około 20 próbek z kolastyny :_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysia 21
A u mnie ostatnio około 20 próbek różnych kremów z Kolastyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaxDD
Ktos chce jeszcze zaproszenia do Maybelline? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko dotyczące płatnych ankiet na stronie ciao. Chodzi mi o to skąd wziąść link po zalogowaniu aby kokoś zaprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce, to ja zaproszę do wypełniania PŁATNYCH e-ankiet CIAO! ! ! :D ;) :D ;) Oni na prawdę płacą! Sprawdziłam ! ! ! Zainteresowane forumowiczki proszę o pusty e-mail na adres: beata-katarzyna@tenbit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanu
jak to płatne ankiety??? znaczy, Ty płacisz czy Oni płacą??? ja z chęcią to wezme:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Hej dziewczyny jestem tu nowa na tym forum ale już nieco znam się na próbkach podaje adres vizir.pl/tester_bieli/================Tester bieli to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
u mnie dzisiaj 3 podpaski z natureli pozdrawiam wszytkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shija
Chce ktoś zaproszenie do Maybelline? Info i zapisy na moim mailu. shija@o2.pl Jeśli chce się ktoś zapisać, to wystarczy wysłać pustego maila. UWAGA! Onet nie dopuszcza maili od Maybelline, więc jeśli nie macie innego, to proszę założyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj: - 4 duże fotki aktorów z autografami z Studio Fan Mail Los Angeles- USA - książka i dwie próbki z Bobovity - karty ligowe i pismo klubu baseball Cleveland Indians- USA - próbki z Daxa i Perfekty - próbki z Garniera , chyba z ankiety - magazyn Cinema z plakatem Indiana Jones - Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysia 21
Wonka z chęcią bym ci podała ale ja je zamawiałam jakieś 2 miesiące temu wiec nie pamiętam :-( ale przeczytaj sobie forum kilka stron wcześniej tam był link bo ja go z forum wzięłam może znajdziesz pozdrawiam pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wczoraj: Paczka z USA 5 gorących czekolad, 1 czekolada z orzechami, 1 popcorn, 5 paczek orzeszków, 9 paczek chipsów bekonowych, i wiele wiele próbek spozywczych:) z USA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Przy otrzymanym gadżecie lub próbce podawajcie chociażby nazwę firmy lub produktu. W stanie powyższym " otrzymałem z Afryki kilo bananów " nic na tym forum nie wnosi......................., musi być punkt zaczepienia do dalszych poszukiwań w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce, to ja zaproszę do wypełniania PŁATNYCH e-ankiet CIAO! ! ! Oni na prawdę płacą! Sprawdziłam ! ! ! Zainteresowane forumowiczki proszę o pusty e-mail na adres: beata-katarzyna@tenb it.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj PostMen przyniósł: -2 ligowe zdjęcia zawodników i naklejkę z Houston Astors - z China Radio International jedwabna chustka, trójwymiarowe zdjęcie w ramce , pocztówki i informator dot. olimpiady - z UM Szczyrk długopis, płyta cd , pocztówki i mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×