Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Jedna tubka to ci wystarczy tylok jesli bedziesz chciala zrezygonowac :p Na kazdym z nich jest informacja, ze co prawda efekty sa widoczne po ok.4 tygodniach, dla trwalej i pelnej poprawy nalezy stosowac kilka miesiecy...wiec nie ma szansy by jedna starczyla :) No a to co chyba obie chcemy to jest trwala poprawa, a nie chwilowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym przypadku to nie jest chwyt marketingowy raczej... to nie jest taki lek co w tydzien czy dwa ma szanse pomoc .... poczytaj gdzies o zasadzie dzialania - acne-derm ma to chyba lepiej wyjasnione :) To powoli zmienia rogowacenie mieszkow wlosowych... wiec to musi potrwac :) Zreszta wiem co mowie, ja pierwsze efekty widzialam ostatnio po 6 tygodniach dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To troche tak jak na przyklad z roacuttane gdzie nie ma szansy by efekt byl szybciej niz po wielu miesiacach...i to nie jest kwestia marketingu ;) No nic, spadam do roboty :( :( :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko - Ty masz masc cynkowa czy paste? Bo pasta jest zdecydowanie mniej tlusta... ale fakt moze zatykac - dlatego stosuje sie ja MIEJSCOWO na krostki, tak by nie miala co zapchac za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysanel mialam activ. Co do Hydro Control, to juz czytalam na ten temat, ale chcialam zasiegnac opinii kogos, kto sam stosowal. Chyba, ze dopiero zaczynasz. Dla mnie to sa chwyty marketingowe; to tez w duzej mierze dziala na podswiadomosc. Czlowiek czyta info na ulotce i nastawia sie na efekty dopiero po tylu tygodniach, ile jest podane. Oczywiscie wszystko zalezy od rodzaju leku czy kosmetyku (roacuttane czy jak to tam sie pisze, to troche inna kategoria niz Skinoren), ale przede wszystkim od cery. Jak stosowalam Isotrex, to tez bylo napisane, ze poprawa bedzie widoczna po ok. miesiacu (a tubka starcza generalnie na trzy tygodnie). A mimo to po pierwsze: dermatolog przepisala mi tylko jedna tubke, po drugie: efekty zauwazylam u siebie juz po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok... ja mowie z wlasnego doswiadczenia, kwas azelainowy nie dziala szybko :) Dlatego mi zawsze brakowalo do niego cierpliwosci ;) Poza tym jedno co widze, ze ludzie pisza czesto..."juz 3 dni stosuje lek X i nie ma ekfetow"..jezu jak mnie to wkurza :p Nie da sie rozwiazac problemu tradziku w 3 dni ;) Nawet jak cos faktycznie pomoze w 3 dni na istniejace przyszcze to nie znaczy, ze za tydzien nam dwa razy tyle nie wyjdzie ;) Antybiotyki miejscowe dzialaja szybko ale jak dla mnie rownie szybko wszystko wraca po ich odstawieniu :o A co do hydro-control...to stosuje jakis czas ale mam problem z regularnoscia, wiec ciezko cos powiedziec :o w ogole z doustnymi to ja nigdy nie wiem czy po prostu moja skora ma lepszy okres czy cos co lykalam pomoglo ;) Jedno wiem...ja potrzebuje wszystkich oleji typu ogorecznik i innych... z omega-3, omega-6, omega-9...mam hiperlipidemie :o wiec na pewno ten capoivit moze mi tylko pomoc :) Ale z braku systematycznoci o efektach sie nie wypowiadam :p Tak samo jak o lykaniu cynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
mam paste cynkowa i nakładam tylko na noc no i dzisiaj pierwszy raz sobie na policzkach krostki pomarowałam prezd wyjściem do pracy ostawiłam krem do buzi i staram sie nie macac co chwile czy może cos mi wyskoczyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlas do pracy z pasta cynkowa na twarzy? przeciez to biale jest :p no nic...im mniej ruszania i macania tym lepiej :) zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
nom poszłam z troszke białym policzkiem :P ale w pracy top troszke bardziej rozsmarowałam i nie widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Kurde, ale mi się gule podskórne porobiły, duże i bolące na policzku :( co za cholera :/ dziś będę juz miała acne derm, ale co z tego, jak na te prychole mi to nie pomoże :( zaczą sie semestr i częściej będę musiała się malować...ech takie to życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Łeee, czasami mi się wydaje, że już będzie tylko lepiej, ale to jest strasznie złudne :( ile można się z syfami męczyć, może rzeczywiście to przez te niezdrowe żarcie;/ fak. W sumie nie jest tragicznie więc pewnie nie dotane z tego względu skierowania na jakieś badania specjalistyczne, a może endokrynokog, wymaz z syfa, może jeszcze coś, ale w sumie mój przypadek nie jest tragiczny, chociaż to mnie wykańcza. Raz skacze do góry z radości, a tydzień później znów jestem w dołku. Ważne, że wyduszała już nie będę. Dermatolog pewnie badań nie zrobi im wogóle nie chce się za przeproszeniem "dupy" z fotela ruszyć ;/ nie mam zbytnio kaski na jakichs prywatnych lekarz, pozostaje z j e b a n n y NFZ :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Derm. pewnie obejrzy i znowu mi jakies mazidła przepisze, ale chciałabym poznać przyczyne tego problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
A Wy ( te z trądzikiem) byłyście gdzies badać to pod kontem przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
mam pytanie czy wam krem acnefan tez wysusza skóre??bo mi tak a uzywam go od piatku..mam dlaje to robic?? mam juz umowioną wizyte do dermatologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhy... to sie stosuje miejscowo :p to ma miec wysuszajace i sciagajace dzialanie ...taka jego rola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
ja stosuje miejscowo..jak rano myłam twarz to mi schodzi skóra w tym miejscu..nie jestem pewna czy to ma tak wygładać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile razy dziennie Ty to stosowalas? :) i czy normalnie w miejscu po syfku nie schodzi Ci skora? bo ja jakos nie zauwazylam, zeby to wysuszalo bardziej niz np. pasta cynkowa czy inne leki na tradzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulowy swiat
Hej mam 25 lat,w tym od ladnych 8 lat mialam tradzik z przerwami (np miesiac dwa po hormonach czy antybiotykach) i wreszcie odkrylam TANI, SKUTECZNY,NIESZKODLIWY DLA ORGANIZMU SPOSOB!!!!!!!!!!starta cebula na oczyszczona skore (max dwa tyg), twarz myje mydlem bambino i smaruje kremem bambino. Minelo juz dobre pol roku,a ja mam spokoj i nawet plamy mi poznikaly polecam goraco wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyskoczylam w przerwie do apteki i kupilam Skinoren w kremie (chcialam tez kupic od razu Capivit Hydro Control na sprobowanie, ale nie mieli - podobno sa braki w hurtowniach). A wiec jednak dobrze przeczuwalam, ze czegos zabraknie ;) O dziwo w ulotce jest napisane, zeby zapobiegliwie stosowac kremy z filtrami :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, w mojej ulotce do skinoren zel juz nie ma ;) nie wiem jak u was ale pogoda w wawie to poki co taka, ze i tak nie ma szans na slonce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
w sopocie słoneczko bardzo ładnie świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie promieniowania to poczytajcie sobie: ->http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_uva_uvb.php ->http://www.mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=906 Promieniowanie powodujące powstawanie przebarwień \"działa\" cały czas. Nie tylko w słoneczne dni. Pokonuje chmury, a nawet szyby. Podczas używania kosmetyków, leków z kwasami i złuszczających jest zalecane stosowanie wysokich filtrów, ponieważ preparaty te pozbawiają skórę naturalnej ochrony i jest bardziej podatna na powstawanie przebarwień. Ja podchodzę do filtrów jak do jeża, niestety bardzo trudno dobrać ten właściwy- niezapychający, który bedzie się ładnie wchłaniał, bez białej powłoki i świecenia. Ale nadal szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
a stosowałaś już wcześniej skinoren??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak...ja stosowalam ten kwas pare miesiacy na wiosne nawet taka sloneczna i bylo ok :) wiec tym razem bede robic to samo ;) w lecie bym sie pewnie nie odwazyla :p co do 5% to nie wiem czy to one robia roznice bo na acne-dermie tej informacji o filtrach nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×