Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

I kolejne porownanie: 13.10.2007] 16:09 kama-gizix Ja używałam skinorenu i Acne Drerm... i muszę przyznać że to nie jets jedno i to samo. W moim przypadku sprawdził się skinoren, po tygodniu stosowania znikły mi wszelkie zmiany chorobowe, a blizny rozjaśniły się. Stosowałam skinoren przez 2 tygodnie. Po lecie znowu wrócciły mi zmiany, i postanowiłam kupić polski odpowiednik Acne derm. Niestety muszę stwierdzić iż jest beznadziejny. Jeszcze bardziej mnie zaczęło wysypywać, a blizny nie robią się białe (jasne) tylko takie okropnie różowe. Po tygodniu stosowania przerzuciłam się na bezkonkurencyjny skinoren. Zresztą czy ja wiem czy jest aż taka bardzo duża różnica w cenie : Skinoren ok 40zł za 30 ml Acne-derm ok 25 zł za 20 ml 35-38zł za 30 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...to jest taka troche magia ;) znam sporo opinii, ze jeden jest lepszy niz drugi w obie strony :p sama nie wiem :) wydaje mi sie, ze to moze byc kwestia indywidualnej reacji na to podloze kremu. mi acne-derm pomagal :) jak rowazasz na noc jedynie...to pewnie wzielabym ktorys z kremow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji...ta pierwsza wypowiedz jest bzdurna! bo akurat w tym wypadku sie nie sprawdza i to zel jest slabszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do roznicy w cenie...to nie do konca tak jak tam napisane acne-derm u mnie zawsze maks 18.... a skinoren wczoraj w 2 aptekach 48 no ale fakt, ze tubka o polowe wieksza ;) jak masz kase to mozesz sporobowac skinoren :) zel troche siciaga i matuje fajnie :) chyba bedzie sie dalo podklad nalozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, mialam na mysli skinoren krem.. Juz mi sie pomieszalo od tych wszystkich wypowiedzi :) A wiec sprobuje skinoren w kremie, jesli nie pomoze to trudno.. A roznica rzeczywiscie duza nie wychodzi, biorac pod uwage roznice w pojemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno... nastaw sie, ze jakies efekty to jednak 4 tygodnie minimum, a nie dwa jak w tych postach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasy za bardzo nie mam, ale wydam ostatni grosz , byle tylko cos pomoglo... Sprobujemy. Mam nadzieje, ze nie ma problemu z dostepnoscia tego kremu w aptekach, bo juz dzisiaj chcialabym nalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wychodzi spora 60g acnederemu (3 tubki) to 3*18zl= 54zl 60g skinorenu (2 tubki) 2*48zl (wczoraj tyle dalam) = 96zl czyli tanszy o polowe prawie ;) werja optymistyczna 3*20zl = 60zl , 2 *45zl = 90zl ....wciaz acnederm o 1/3 tanszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
hey dziewczynki :* Mam pytanie co możecie mi polecic na takie małe krosteczki na czole na policzkach mam troszke większe bo mi sie pojawiły w sumie jedna wczoraj wycisnełam znaczy chciałam wycisnąć ale tam nic nie było :( a boje się,ze za kilka dni zrobią mi sie tam ropniaczki posmarowałam sobie wczoraj pasta cynkowa ale jakoś nie widze wielkiej roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jego sie dosc sporo stosuje ....napisane jest o wycisnieciu 2,5cm za jednym razem :p w acne-dermie to faktycznie bylo tyle by cala twarz posmarowac zel jest lzejszy i rzadszy...nie da sie nawet tak wycisnac by wiedziec, ze to 2.5cm bo sie rozplywa :p ja wyciskam gora 1-1.5 cm i jedna uwaga... na poczatek przez 2-3 noce daj tak o polowe mniej....naprawde cieniutko, czesc osob reaguje sporym pieczeniem i skora musi sie przyzwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 zl to jeszcze moge poswiecic... Byle tylko pomoglo. Zreszta ty liczysz kilka tubek, a przy jednej wychodzi 18 zl za acne i 48 zl za skinoren. Czyli 30 zl, odjac roznice w pojemnosci.. Czyli dajmy na to - polowe z tych 30, czyli 15. To juz brzmi rozsadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pare razy bylo :) ja polecam paste cynkowa wlasnie, albo maseczke w proszku z glinki albo acnefan ... nie ma gwarnacji, ze krostka zniknie ale sa powiedzmy, ze zwiekszone szanse ;) ja czasem stosuje jeszcze olejek herbaciany miejscowo...choc wiem, ze nie powinno sie bez rozcienczenia ale moja skora niezle to znosi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wydajnosci.. Fakt, tego typu kremy nie sa zbyt wydajne. Zobacze jak to wyjdzie w praktyce, najwyzej bede nakladac mniej. Albo po prostu dokupie druga tubke, jak tylko zobacze ze pomaga. Naprawde w tej kwestii jestem sklonna wydac cala pensje na cos, co tylko mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
a gdybym kupiła sobie to acne-derm to nie zaszkodze sobie bardziej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow to zrobilam.... liczylam kilka tubek by byla ta sama pojemnosc :) Bo nie ma co porownywac ceny 18 do 48...jak jedno ma 30g, a drugie 20g :p ale fakt... podziel to na jedna tubke skinorenu, czyli podziel przez 2... wyjdzie odpowiednio: 42/2= 21zl lub 30/2=15 zl wiecej.... na jednej tubce skinorenu w stosunku do tej samej ilosci acnedermu :) ja policzylam 2 tubki bo bylo prosciej...a pelna poprawa jest po paru miesiacach, wiec jedna tubka nie starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko ... nie ma 100% gwarancji co sie stanie po danym leku :) niektorych wysypuje zanim zacznie pomagac, innych nie ... ale jedno jest pewne, acne -derm nie pomoze Ci na te krostki co je teraz masz :) dlatego wielu lekarzy poleca go laczyc z innym lekiem typowo przeciwtradzikowym , dzialajacym szybciej :) znow to zrobilam... ja bym na twoim miejscu pare dni postosowala mniej, a pozniej tyle ile jest podane :) wez pod uwage, ze i tak juz stosujesz o polowe mniej...bo tylko raz dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczka, zorientowalam sie dlaczego liczylas kilka tubek :) Ale ja na razie kupie tylko jedna i zobacze... Poza tym to tez inaczej sie "czuje" jak sie kupuje na raz dwie tubki, a jak jedna, a potem za jakis czas druga.. Wtedy nie czuje sie tak tej roznicy. Zreszta o czym my tu gadamy - wiecej pozytywnych opinii jest jednak na korzysc skinorenu, wiec kupuje go i koniec. Teraz tylko trzymajcie kciuki, zebym dostala go dzis w swojej aptece, a nie musiala czekac az go sciagna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej niewarygodnia wydajnosc miala dla mnie malutenka tuba duacu... malenstwo straszne, a ja to mialam na plecy. Sadzilam, ze po 3 dniach nie bedzie tego bo jakos zalozylam, ze stosuje sie tyle ile acne-dermu... a tu sie okazalo, ze wskazana jest ilosc wielkosci "ziarnka grochu" i taka mini-tubka starczyla mi na prawie 3 tygodnie na plecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja absolutnie nie mowilam o kupowaniu 2 tubek na raz :D To bylo tylko dla latwiejszego liczenia bo w zalozeniu i tak wiecej niz jedna tubka bedzie potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdziw sie :p mojej nic nie rusza... poza niektorymi kwasami wlasnie :p kiedys posmarowalam sie lysanelem...myslalam, ze wyskocze ze skory, szczegolnie tam gdzie byly ranki :p za to wszystkie inne mocne srodki nic jej nie robia...nawet mycie codziennie mydlem siarkowym, ktore niby strasznie wysusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, znikam po sniadanie i do pracy 🖐️ Powodzenia w szukaniu skinorenu - ja trafilam wczoraj w pierwszej aptece :) Za to capivit hydro-control w trzech nie bylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde nie wiadomo ile tubek bedzie potrzebnych. Moze ta jedna wystarczy, a moze bede musiala kupic trzy... Sie zobaczy. Bo to ze producent gwarantuje efekt po ilus tam tygodniach czy miesiacach, to tez czesto jest chwyt marketingowy. Zeby ludzie wlasnie kupowali wiecej. A tu sie okazuje, ze wystarczy tylko tydzien lub dwa. Wszystko zalezy od cery. Mam nadzieje, ze mojej wystarczy jedna, a potem juz bede musiala wydawac kase "tylko" na mikrodermabrazje. No nic, spadam, trzeba popracowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysanel tez kiedys mialam, troche poszczypalo, ale generalnie dobrze to znioslam. Ale to bylo daawno temu i z tego co pamietam zostawilam polowe, tylko nie wiem dlaczego.. Widocznie cos mi nie podpasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
czyli co najlepiej jak będe smarowała sie tylko pasta cynkową ??? a ona zatyka pory bo w sumie taka dosyć tłusta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×