Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Ja nie wiem, bo to ciezko stwierdzic co jest tradzikiem samym z siebie...a co jest wina naszego wyciskania i roznoszenia bakterii :o Tak jak ktoras tu mowila, ze jednen policzek ma znacznie lepszy niz drugi :) Ja mam to samo na jednym po raz kolejny gleboki, bolacy, pelny ropy pryszcz...a drugi policzek nic :) Dlatego zakladam, ze temu tradzikowi to jednak ja jestem sobie winna...w pewnej mierze przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
ja MilenaMilenaMilena, zanim bylam u kosmetyczki mialam na twarzy z 10 dojrzalych syfow, niektore byly zolte i staralam sie nie dotykac ich dopoki kosmetyczka nie oczysci. Dzisiaj, po oczyszczaniu mam z 5 zolciakow, ktore teraz postanowily wyjc... wlasnie teraz siedzac przez komputerem czuje je palcami ale nie wycisne, bo wiem ze zatocze bledne kolo, i mimo ze sa zolte, nie wycisne ich. trudno, nawet jesli je widac pod pudrem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Quleczka to ja pisałam o tym jednym policzku bardziej zaatakowanym, właśnie tam gdzie działo się najgorzej ( czyt. najbardziej masakrowałam). Może rzeczywiście motywowac powinna mnie przynajmniej chęć sprawdzenia czy przypadkiem to nie ja sama napędzam to błędne kółeczko :( może syfki są z mojej winy?! ambitna , naprawde się powstrzymujesz? Ja tez kilka odchodowałam i nie ruszałam, ale nie były mocno białe, widoczne pod make upem, ale raczej czerwone, a do tych białych mam słabość, chyba powinnam jednak całkowicie zostawić buziaka w spokoju i naprawde nie ruszać nic, a nie bawić sie w jakieś +/- Czyli nic nie wyciskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
To przez te moje luźne podejście, bo wyduszająć pierwszego na uchu, myslałam sobie : "oj denerwuje mnie ten syf, najwyżej wstawie +/- " ale jakoś się rozpedziłam, pozatym , gdy już wiedziałąm, ze bedzie kategorycznie minus, to tym bardziej skorzystałam z okazji i oczyściłam praktycznie całą twarz....wczoraj i dziś pododuszałam to co się rozbabrało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Najgorsze jest to, że mi się po takich zabiegach tworzą mega strupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madosia
hmm tez moge się zapisać? czy ja juz sie nie licze i musze czekac na kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Witaj MADOSIA, zapisz się :) pewnie, że sie liczysz :) i życzymy Ci powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Wiem, że pety szkodzą, ale ja chyba ze stresu dusze, a wole chodowac raka, niż chodzic w ciapki na twarzy :) więc idę się napale, miałam rzucac, ale na mnie b. źle to wpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze nie mow, ze wolisz chodwac raka... naprawde nie wolisz!!! moja mamie wlasnie wykryto cos w plucach :o jutro idzie na badania onkologiczne miedzy innymi :o wiec prosze nie gadaj bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bylas szybsza bo mi sie przegladarka wywalila jak otworzylam arkusz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, jak ja bym juz chciala miec ladna cere... Sorry za bluzgi, ale jak sobie pomysle ile jeszcze przede mna... Przeciez powstrzymanie sie od wyciskania to dopiero polowa sukcesu, a moze nawet 1/3... Potem trzeba bedzie naprawiac wyrzadzane latami szkody... Nie wspominajac o tym ile kasy na to pojdzie. I po co nam to bylo? :o Czasami mam wrazenie jakby ktos rzucil na mnie klatwe, powaznie! Moze to brzmi smiesznie, ale niektorzy ludzie praktykuja takie rzeczy, laleczki voodoo i te sprawy ;) Zastanawiam sie, czy to nie sprawka jakiejs niezyczliwej kolezanki.. Bo to az niewiarygodne jak mnie do tego ciagnie i mimo, ze wiem, ze sobie szkodze, to i tak to robie... Oprocz tego nie mam zadnego innego nalogu, bo gdybym jeszcze byla uzalezniona od innych rzeczy, to wtedy ogolnie moznaby powiedziec, ze jestem slaba psychicznie itd. A ja generalnie jestem bardzo silna i jak sobie cos postanowie, to tak jest. Tylko w tym jednym jedynym przypadku mi nie wychodzi. Kurwa kurwa kurwa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
:( wiem, ze głupoty piszę, duzo nie palę, wiem, że z rakiem żartów nie ma. Ale chce wam uświadomic jak ja bardzo chcę miec ładna bużkę. Dla mnie zaprzestanie wyciskania to chyba z 1/4 sukcesu nawet...syfy też tak łatwo nie odpuszczą...zaraz ide się myś, kurde obym tylko juz się nie dobrała do buźki. Niech ten cholerny Acne Derm mi pomoże! Musi pomóc ....grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
MilenaMilenaMilena - wlasnie mam ochote dopasc lustro i powyciskac te zolte, bo az mnie swedza, ale nie ma bata, nie rusze! juz postanowilam, ile mozna sie meczyc z tymi syfami? w koncu trzeba przestac bo do konca zycia tak zostanie :/ a i ja tez tak mam, ze jak wycisne pare syfow i juz wiem ze i tak bede musiala sobie wstawic minusa, to sie masakruje do konca, ile sie da :P znaczy masakrowalam, bo to przeszlosc juz jest :D oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh.. u mnie kiepsciawo.. dzis nic nie ruszylam. ale mnie wysypalo po wczorajszej masakrze.. boooze! nie pamietam kiedy miallam tyle syfow! takie czrwone bolace guzki.. grr;// wlasnie mam okres wiec to pewnie tesh troszke wina hormonow ale moja pezede wszystkim! ;( wygladam przerazajaco.. pryszcze az mnie swedza i korca zeby ich ruszyc.. jush posmarowalam sie na noc kremem i nie ma mowy! nie ruszam. jejćć a tu szykuje mi sie pare waznych spotkan w tym tygodniu.. mam nadzieje ze Wam nie przeszkadza ze zanotowalam se to w tabelce.. ale to mnie motywuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty, notuj co chcesz jak cui to pomaga :) dopoki nie rozciagasz calej tabelki to nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
a ja juz moge wstawic sobie + na zas za dzisiejszy dzien (3 marca), bo spie u kolezanki i na pewno nic nie rusze :P zawsze od kolezanek wracam z lepsza cera heh :P moze najlepiej sie od razu przeprowadze do ktorejs i bedzie wspaniala kuracja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:* dziewczynki :) Ja nawet nie miałam kiedy sie powyciskać bo całą sobote i niedziele na uczelni spedziłam tylko dzisiaj przed pracą 3 wagry wydusiłam :( Jestem bardzo zadowolona z Diacneal Avene te małe krosteczki na czole mi znikneły tylko teraz musze odczekac jeszcze z jakieś 2-3 dni aby sobie piling zrobić no i cały czas łykam skrzypovite Jedyne czego się boje to tego wysypu o którym czytałam,ze jest tak jakoś po 1,5 tygodnia ( jeszcze wtedy okres mi wypada) No i tylko wczoraj sie podkładem posmarowałam ale takim ziaji do cery tradzikowej Z niecierpliwością czekam na poprae ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambitna, świetny pomysł:-) Tylko koleżanka musi być niewyciskająca, bo w przeciwnym razie takie nocowanie mogłoby się zamienić we wspólną sesję wyduszania. Dopiero by była tragedia:-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilka
Hej wszystkim. Pisałam tu kiedyś, ale teraz tylko Was czytam i zbieram rozumki. Mam podły nastrój bo na policzku mam ogromnego pryszcza... przykładam maścią ichtiolową ale zdarł mi się wierzchni naskórek i jest ranka i to jest duże, czerwone na około... siedzę w plasterku bo nie moge na to patrzec... co mam robic? pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie najlepiej na noc posmarowac tribioticiem, nalozyc plaster by nie ruszac i nie podrazniac... rano powinno byc lepiej :) w dzien tez mozna jesli sie nigdzie nie ruszasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilka
ale tam dalej jest ropa, to jest wypukłe... boje sie podraznic skory mascia ichtiolowa ale tribiotic bedzie tylko na zdarty naskórek... i co teraz? siedze w domku cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bardzo widoczny jest ten ropniak bo może lepiej go wycisnąć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to tylko na zdarty naskorek? to sa 3 antybiotyki... na stan zapalny, ktory masz w srodku powinna przestac byc takie spuchniete i zaognione... a co innego Ci zostaje? poza wycisnieciem... :p ale tego ja Ci nie doradze... ani raczej nikt tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilka
Dziekuje za rady, w takim razie wysle kogos do apteki :) co za swiństwo rujnuje naszą psychike eh...:/ 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×