Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość MilenaMilenaMilena
u mnie się wosk nie sprawdził, wszytsko mi się kleiło. Uważam , że do nóżek najlepszy jest depilator elektryczny, włoski wolniej odrastają, tzn tak samo jak po wosku, ale jakoś chyba ie umiem sie woskiem obsługiwać i mnie mocniej boli. A do intymnych maszynka Gilette chyba Venus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo słabe bo jakis czas temu akryle ściagnełam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz mialam takie mocne i długie, ze przez przypadek kilka osób podrapałam :P ale były taaakie ładne :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niedawna przeszłam na depilator i w sumie nie wiem co bardziej boli, bo wosku nigdy nie stosowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja teraz troszke poczekam z paznokcjami musze uporać sięz buziaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wszystkie metody inne niz golenie... koncza sie wrastaniem wloskow :( mozecie sobie wyobrazic co dalej... przy sklonnosci do zdrapywania ciaglego strupkow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
ja paznokcie mam długie i bardzo mocne..ale obcinam do skóry..bo jak mam długie i wyciskam to mi się same rany robia a takimk krotkimi to musze sie mocno na meczyc,żeby zrobic rane,, umowiłam sie do kometyczki na jutro pogadac o zabiegu z kwasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma straszne bąble na nogach i ciągle to drapie wygląda to okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, moja kuzynka, na twarzy ani jednej krostki...za to nogi cale w przebarwieniach po wydrapywaniu wrastajacych wloskow :o dlatego ja tylko gole... nie jest to wygodnie ale choc nie wrasta mi nic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Jeśli włoski wrastają trzeba peelingować nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ale ja wole nie dawac im szansy :p Depilator raz w zyciu i nigdy nie mialam czegos takiego...totalne stany zapalne - wiecej probowac nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam bo już skończyłam prace Miłego Dnia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to mi na szczescie nic nie wrasta...kurde, ja to oprocz twarzy nie mam nigdzie przebarwien, dermatolog sie az zdziwiła, jak mi obejrzała szyje, plecy, ramiona, dekolt...w ogole tam to mi sie nigdy w zyciu zadna mala krostka nie pojawiła, a na twarzy? To niesprawiedliwe.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestan!!! To sie ciesz, ze tylko na twarzy! :) Ja mam slady na dekolcie, plecach az do posladkow, ramionach , nawet ponizej piersi ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
ja też mam tylko na twarzy..kidys maiłam na plecach...siosytra mi powiedziała..i zaczełam drapac...ale jak pozniej zobaczyłam rany to mi przeszło i teraz nie mam śladu...ale z twarzą jest nie jest tak prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
U mnie twarz i plecy. Szyja- rzadko jedna krostka, dekolt i ramiona też ekstra. ALe na plecech identyko jak na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam zdjęcie zrobione na imprezie (no wiadomo, ze z makijazem), kilka miesiecy po zabiegu, biorac pod uwage fakt, ze przed mialam duuuuzo gorzej od Mileny, a w meidzyczasie troszeczke broiłam, ale staralam sie trzymac rece przy sobie...teraz tak na to patrze i widze, ze te kwasy maja jednak duza moc, i pomyslec, ze ja przez tradzik juz mialam najgorsze mysli...chcecie zobaczyc, to moge wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
ja chcę zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
O rety!!!!!!! Szok :) Wyglądasz miodzio!! Kurcze wcale nie widać, że masz jakiekolwiek problemy z cerą! Super, naprawdę. Namówiłaś mnie na zabieg, wcześniej juz się zastanawiałam nad czymś mocnym, skoro nie mam wrażliwej skóry i u mnie szybko przebiega okres regeneracji. Niech mi szybko syfy schodzą! Pierd**le nie wyduszam :):) heheh oby! Niby ja też jestem mistrzem w kamuflażu, ale jak miałaś gorzej niż ja..? Hmm...w sumie u mnie i tak zawsze cos tam widać... Naprawde jestem pod wrażeniem :):):) Pocieszyłaś mnie, że da sie z tego wykaraskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Nio dobrze, że sie wypowiedziałaś, i tak to nie na teraz a na kiedyś.... jednak nie będę się bawic w te słabsze zabiegi tylko od razu to co Ty miałaś :) A tydzień w domku spokojnie wytrzymam, przecież to będą szczęśliwe dni, czekając na odsłonięcie pieknej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja miałam już zupełnie dobre trzy dni, zaliczałam sobie na plus nie ruszanie w ogóle twarzy i rzadsze ruszanie plecków. Ale niestety wczoraj mnie podkusiło i podrapałam trochę plecy oraz wycisnęłam kilka drobiazgów z buzi. Bardzo niewiele, ale jednak. Zaliczyłam to sobie na +/-, bo naprawdę to i tak znacznie lepiej niż bywało i udało mi się szybko oderwać od lustra. Ale czemu nie umiem wytrwać w całkowitym nie dotykaniu? Zwykle kryzys mnie łapie (zaobserwowałam to jeszcze przed dołączeniem do tabelki) trzeciego lub czwartego dnia. Ble. Niezadowolona jestem z siebie, choć buźka wygląda całkiem nieźle dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyy kochane! :D otrzymam od Was fotki? proszęę... ja odesle swojee.. ale takie ze fuuj! haftowac mi sie chce gdy na nie patzre:P a dla porownania moge przeslac zdjecia po wygojeniu tamtej masakryy.. hellokittyhm@interia.pl czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nad gubi dziewczyny? Dam sobie reke uciac, ze macie gdzies blisko siebie jakies mniejsze lub wieksze lusterka....i w tym tkwi problem, ze my ciagle te buzie ogladamy....i tu nas cos podkusi....niby nic nie widac, ale chociazby male cos pod skóra nas drazni i chcemy sie tego pozbyc (mimo, ze tego nie widac, ale my to widzimy i wystarczy), a zawsze jest tak, ze my to robimy nieprofesjonalnie, zawsze cos tam zostanie i z tego robi sie cos wiekszego, no i wtedy jest to plucie sobie w twarz i pytanie "po co ja to zrobilam?" i zawsze ja mowiłam: "ten byl ostatni"... pierwszym krokiem jest pozbycie sie tych lusterek z zasiegu wzroku (no wiadomo, gdy sa potrzebne to nie), ale nie, zeby z nudów czasem w nie spojrzec i zaczac grzebac przy buzi. Nalezy sie czyms zajac i o tym nie myslec i pozwolic sie buzce ladnie goic po tych naszych dzialanaich :) Teraz jak cos mi wyjdzie, to kicham na to :P samo wylazalo, samo zejdzie :P nie ja pierwsza i nie ostatnia, której cos na buzi wyskoczylo, to juz nie jest dla mnie taki koniec swiata, tak wiec, wierze w was i wiem, ze wam tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najblizsze lustro mam w lazience :p Powiekszajacych nie uzywam na szczescie ;) No poza takim w kosmetyczce ale to rzadko wyjmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty, wysle Ci swoje juz po wszystkim, ale w tym miesiacu przygotowuje sie jeszcze na jeden zabieg kwasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny moment gdy sie masakruje na twarzy to czas mycia sie :o No kurcze, juz mam slaba zarowke i staram sie nie podchodzic za blisko lustra...z tym jednym lustrem nic niestety nie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
evil mi tez proszę uhy71@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×