Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

To chyba wszystko zalezy gdzie i na jaki termin ;) Mowisz o typowo gorskich schroniskach czy o jakich? :) Z hostelami za granica rzadko jest taki problem, choc pare dni wyprzedzenia wskazane. Ja ostatnio odkrylam uroki "serfowania po kanapach" w tlumaczeniu na nasz jezyk...czyli spania u ludzi udostepniajacych goscinnie miejsce u siebie za darmo - fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a nie boisz się?? No mi chodzi o schronisko w centrum zakopca ;) wszędzie blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...to sie nie dziwie, ze tam nie ma miejsc :) nie, ja sie nie boje podrozowac ogolnie, nigdy mnie nic zlego nie spotkalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zaczyna skora zlazic :o Na razie tylko na policzkach pod oczami, po bokach czola i troche na srodku brody, ale pewnie reszta tez zacznie. Ta \"stara\" skora jest taka lekko stwardniala, zrobila sie z niej jakby skorupa, natomiast ta nowa jest swieza, miekka i rozowa :) Dzisiaj albo jutro zrobie lekki peeling, zeby pozbyc sie tych odstajacych skorek. Troche to widac pod tapeta, ale trudno - wole to, niz rany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
Witam . Mam do was pytanie bo widze ze macie problemy ze skórą. Czy bralyscie olej z wiesiolka w kapsolkach i czy wam to pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam olej z ogorecznika... to podobnie dziala, te same kwasy ma ale nie bralam regularnie, wiec nie umiem stwierdzic czy pomoglo :o teraz lykam co innego i o dziwo po raz pierwszy regularnie, zobaczymy czy beda efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrry
a co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz biore cos co sie zwie salfazin :) to cynk z witaminami tak ogolnie :) oleju z ogorecznika juz nie biore bo lekarz na inne problemy kazal mi lykac omega-3 i olej z watroby rekina...wiec mysle, ze juz starczy tych olei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj robie piling wieczorem :) może bedzie jeszcze lepiej ;D I ide jutro paznokietki robić więc juz nawet jednego wagra nie wycisne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Alko- to masz fajnie, chociaż jakikolwiek sposób na niewyciskanie. Na mnie nawet pazurki nie działają....czy to sztuczne czy naturalne- bo swoje też mam bardzo długie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Ale jak narazie jako tako trzymam się bez wyciskania :) niedługo troszke się opale i przebarwienia będa prawie niewidoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Staram się nie zaniedbywac w kuracji AD 2x dziennie, dlatego ostatnio nie masz czasu na ALOES :( jednak dziś nigdzie nie wychodzę, więc terazm mam AD i za pare godz po raz drugi, tak koło 15. Dzięki temu będę miała całą nockę na coś innego, tylko waham się między aloesem a maska soray :P hmm... Chyba, że : teraz do 15 AD, potem zmyje, nałożę na godzinkę aloes...po godzinie AD, a na noc maseczkę z Soray z efektem mikro...czy to już za duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
nie mam czasu na aloes hehe* a nie: nie maszP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów to zrobiłam
Jednak zrobilam ten peeling, ale to nic nie dalo. Tarlam tez recznikiem, ale z podobnym skutkiem. Wieczorem jak zmylam tapete, to dopiero zauwazylam, jak skora zaczyna zlazic. To, o czym pisalam wczoraj, to bylo nic! Tym razem popekalo cale czolo, policzki, caly nos i czesc brody. Czesc skorek musialam lekko zdrapac, bo niczym innym nie dalo rady ich zerwac. Jak sie zobaczylam po tych "zabiegach", kiedy to skora byla w czerwone placki, lekko podrazniona, to sie lekko zalamalam. Ale dzis rano juz wszystko bylo ok - swieza czysta skora, tylko jeszcze gdzieniegdzie schodzace platy i lekkie zaczerwienienia. Czuje sie jak waz ;) Mam nadzieje, ze po kolejnych zabiegach ta skora nie bedzie zlazic az tak ekstremalnie, bo nie za fajnie to wyglada :| Dzisiaj wieczorem czeka mnie maseczka nawilzajaca i krem regenerujacy, a jutro na noc naloze maseczke Soraya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow to zrobilam... jesli masz na mysli na noc ta maseczke z efektem mikro to ja bym sie wstrzymala... daj tej skorze dzialac i regenerowac sie we wlasnym tempie :) choc wiem, ze to nie jest latwe gdy wyglada sie jak waz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tylko jaki piling zrobić :P bo w sumie nie mam ropnych to moze ten z soli nie bedzie taki zły tylko nie będe zbyt mocno tarła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatagata
Ooo Alko i Ty też tutaj? :D Heh, chyba mamy podobne problemy ;) Tak poza tym to od paru dni przemywam twarz sokiem z cytryny i widze duza poprawe, do tego psikam sie oczarm i smaruje retinolem na noc. Narazie nie ma co wyciskac, tylko te cholerne przebarwienia są nadal:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobie dzisiaj tak piling z soli maseczka garniera i kremik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatagata
:D A tak wracajac do tematu, to chyba sie poddalam. Juz zal mi kasy na kolejne drogie kosmetyki z apteki, zabiegi, bo to zwyczajnie nie dziala, jesli nadal kombinuje przy twarzy. Az mnie mdli jak sobie pomysle ile wywalilam kasy na pilingi u dermatologów, mikrodermabrazje itd :o A efekt? Zaden :o Dlatego teraz wszystko po najmniejszej linii oporu i zadnych agresywnych srodków. Zobaczymy co z tego wyniknie. Najgorsze jest to, ze zbliza sie lato, a ramiona tez mam podrapane :o Ostatnio przełamalam sie i poszłam na basen, ale chyba nie musze nikomu wspominac jak sie tam czułam bez swojego pudru kryjacego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja problemu z plecami nie mam raz na jakis czas coś mi się pojawi jakis ropniaczek wągry to w sumie jak zaczełam łykac skrzypovite nie pojawiają się to chyba bardziej na plecy mi pomogła niź na buzie hehe No i teraz nie wycieram buzi zwykłym ręcznikiem tylko papierowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatagata
Ja też się wycieram papierowym, ale co to da jeśli w dzień bezwiednie dotykam twarzy nieumytymi rękami :o To najczesciej dzieje sie w momentach podirytowania, oczekiwania na coś. Jestem osobą starsznie niecierpliwą, wszystko musi być NATYCHMIAST :P I oczekuje, że jeśli nie ruszam twarzy to powinna powrócić do porządku NATYCHMIAST, a to nie dzieje sie z dnia na dzien, co prowadzi do zniechęcenia i w rezultacie do kolejnego masakrowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja tez dotykam buzie ale tylko przez papier kilka razy dziennie bo bardzo się świece ;/ tak samo czesto lukam w lusterko sprawdzam czy wszytsko jest oke w pracy mam dziwne światło i buzia nie wyglada w nim dobrze nie jestem blada tylko czerwona a jak podejde do okna to jestem blada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatagata
Najgorzej chyba taka cera wyglada w świetle jarzeniówek, istny koszmar :o A czego uzywasz zeby w dzien zminimalizowac błyszczenie? Jakieś płatki matujace czy zwykły ręcznik papierowy? Pytam, bo mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykły biały papier toaletowy :) i tak tylko naciskam na miejsca gdzie się świece kiedyś przecierałam ale to chyba nie był dobry pomysł bo bardzo czerwona byłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×