Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość marchiness
witam 🌻 postarałam się i na razie moge napisac NIC DZIS NIE WYCISKAŁAM.Jestem dumna.Heh,ale jeszcze jakos 3 lub 4 godz do spania....Zobaczymy.Jednak myślę,ze dam radę. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja ten pod brwiami ale bolało ...no i na solare se poszłam i tyż ałcia bo se brzuchol przypiekłam. Głupia baba od sztucznego słońca powiedziła,że nic mi nie będzie.A tu akaku. Zobaczymy czy to na buzieńcji pomoże czy nie. Trzeba wszysto od now próbować. A ja mam pytanie czy tej olejek hauschki i brevoxyl można z solarium mieszać czy lepiej poczekać??? Pytam si, ę bo wiem że jak dermatolog przepisywała mi maści,to nie mogłam się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruetcia
azymutka ---> wg mnie ta maseczka jest super, jako krem starcza na m-c po 2 x dziennie + na noc więcej punktowo na pojedyncze plamki; możesz sobie kupic próbkę, tez wystarcza na trochę, przyspiesza regeneracje skóry i blaknięcie przebarwień karleona ---> nie wolno sie opalać przy stosowaniu miejscowych leków na trądzik bo to dodatkowo podrażnia skórę i moga sie zrobić ciężkie do usunięcia przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello))))) Dawno mnie tu nie było, zatem na początku wszystkiego najlepszego w Nowym Roku moje Dziubki kochane)))) U mnie jakoś leci- ostre masakrowanie już za mną. Czasami tylko jakieś wredne zaskórniki zostaną zlikwidowane, ale to chyba normalne? Zatem nowy rok rozpoczął się miło. Przestawiam sie aktywnie na AA Oceanic. Z uwagi na wiek zaczynam używać preparatow opóźniających starzenie- rownież AA. ale tak sobie myślę czy to aby( te AA kosmetyki) na 100% dobre kometyki? Zwłaszcza dla cery tłustej, naczynkowej i wrażliwej? Cena nie jest wysoka zatem budzi to u mnie podejrzenie, iż jakość kosmetyków też adekwatna do ceny. Z drugiej strony kosmetyczka mi je polecała bardzo.Zobaczymy. Na razie nie mam na co narzekać. Dzisiaj kupiłam tez tonik ogórkowy Ziaji do cery tlustej. Któraś z dziewczyn na forum kiedyś bardzo go polecała. A ja uważam, że tonik akurat nie jest kosmetykiem, na który warto wydawać majątek- lepiej na nim oszczedzić i kupić dobry- naprawdę dobry krem)))))) Poza powyższym pozdrawiam wszystkie nowe forumowiczki i życzę Im dużo samozaparcia no i powodzenia. To naprawdę jest możliwe- a moja osoba tego przkładem. Też jestem nerwus i perfekcjonista, ale udało się))))))) Cieszę się,że odczepily się od naszego forum pewne osoby, które skutecznie kilka stron temu utrudniały nam życie i pojawily się nowe bardzo sympatyczne)))))))))))dziewczyny. No to papatki)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karleona ---> ciesze sie, że zapobiegłam w porę :-) ta stronka o bliznach jest bardzo ciekawa, wogle różański pisze ciekawe rzeczy, natknęłam sie na jego przepis toniku przeciwzaskórnikowego z nafty kosmetycznej i olejku pichtowego, podobno rewelacja (przepis zanalzłam na forum wizaz) na niektórych podziałało a na innych nie, ale wiadomo każda skóra jest inna i każdy tradzik jest inny...to tak jak z tym olejkiem hauschki, na jednych działa super na innych troche gorzej niestety jak kupujecie nowe kosmetyki, to nie patrzcie na frimę, tylko na skład! to jest najważniejsze, żeby było jak najmniej sunbstancji powodujacych zapychanie porów, inaczej kładzenie tego na skóre jest bez sensu, wcale jej nie odżywiacie, tylko zapychacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto przepis różańskiego: 'Nafta pichtowa – Naphta Pichtae: 5-10 ml olejku pichtowego zalewamy 50 ml nafty czystej (najlepiej kosmetycznej); olejek dobrze rozpuszcza się w nafcie. Nafta pichtowa usuwa zaskórniki, roztocze ze skóry (np. nużeniec, dermatophagoides), oczyszcza dokładnie pory, rozmiękcza naskórek, usuwa łój, hamuje wydzielanie gruczołów łojowych. Zapobiega powstawaniu ropni i cyst ropnych, usuwa pryszcze, leczy zapalenie mieszków włosowych i gruczołów apokrynowych. Stosowana przez dłuższy czas usuwa przebarwienia i uelastycznia skórę. Znakomita do leczenia łuszczycy i trądzików oraz do dokładnego demakijażu. Wcierana we włosy zapobiega ich wypadaniu, leczy łuszczycę skóry owłosionej i łupież. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu włosów, przywraca naturalny połysk i puszystość włosów.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy. Zrobiły mi sie za uchem we włosach dwa małe bolące guzki .Były czerwone wiec zaczałem je wyciskać. Jeden zniknął ale drugi nabrzmiał i boli mnie wkoło niego .Teraz nie ruszam . Czy to sie wchłonie. Ja wogóle mam chyba jakiś łojotok bo robia mi sie takie chrosty we włosach. Proszę o pomoc bo bardzo sie boje że to coś groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyny poradzcie cos na te glupie grudy i zaskorniki :( juz nie daje rady no... Nakladalm od 2 dni brevoxyl na noc, ale jakos dziwnie mnie skora po nim piecze i robie sie zaczerwieniona - czy to normalne na poczatek??? boje sie, ze mi podrazni i ze efekt bedzie odwrotny do zamierzonego. Czy ktos zxnalazl w koncu patent na grudy?? Bo to one glownie pwoduja, ze sie wyciskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów to zrobiłam ---> no własnie podałam patent różanskiego na zaskórniki! :-) osobiście nie próbowałam bo ta nafta mnie jakos odrzuca, poza tym u mnie coraz lepiej odkąd odstawiłam olejek, ale jak mnie znowu dopadna zaskórniki w ogromnych ilosciach to spróbuje, wielu osobom pomogło ale zdarzały się też pogorszenia gofi ---> do dermatologa, skąd my mamy wiedzieć co Ci jest? na ropne gule doraźnie można stosować: paste cynkową, tormentiol, tribiotic, maść ichtiolową itd. (oczywiście nie wszystko na raz!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersss
a moze po prostu oczyszczac cere u dobrej kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kosmetyczkom dziękuję, mam złe doswiadczenia, poza tym manualne oczyszczanie nic nie daje, po 2 tyg w tym samym miejscu robi sie nastepny zaskórnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersss
ale z tego co wiem to kosmetyczki po oczyszczeniu porow z zaskornikow zamykaja go jakims tam przyrzadem elektrycznym czy cos w tym stylu....wiec nie powinny sie odnawiac...swoja droga to chyba cos musiałam zle usłyszec przeciez niemozliwe chyba zeby pory zamykały!porow nie mozna zamykac chyba....chmmm no juz sama nie wiem...:/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odradzam wizyty u kosmetyczki przy zaawansowanym trądziku.Każdy dobry dematolog ci to powie.Trądzik i syfole się leczy,a kosmetyczka ich ci nie usunie. Moje doświadczenia mówą,że nie warto.Kasa w błato. Jednak znajome, które nie mają aż takich problemów z cerą, sobie chwalą wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, no i stało się. Nie wytrzymalam wczoraj. Co prawda nie tak mocno jak kiedyś, ale martwi mnie sam fakt, że to zrobiłam ( tj. pozbyłam się brutalnie, zdzierając skórę jednej wypukłości na czole). Teraz mam za swoje. POzdrawiam. Od teraz znowu nie dotykam bużki. Żeby tylko się blizna nie zrobiła........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnelam chyba do 6 strony, i wiem, ze dalej juz nie musze czytac, zreszta w sumie wiedzialm to juz po kilku pierwszych postach. Mam ten sam problem, obrzydliwy, wredny i swiadczacy o wlasnej slabosci. Nie wiem ile lat temu to sie zaczelo, al ejuz bardzo malo, niestety zapocztakowalo to moja mama. Juz jakos mala dziewczynka slyszalam. \'\'oo taka ci sie tu grudka zrobila, choc wycisne ci ja\'\'. Po mamie odziedziczylam tez niestety wieczne problemy z cera. Tysiace zaskornikow, grudek... do tego jeszcze mieszana, a czasem czasem bardzo sucha i do tego sklonan do podraznien. Staram sie jak moge nie oszpecac siebie codziennie. Teraz i tak juz jest lepiej, ale gdybyscie zobaczyly mnie jakies 4 lata temu... na sama mysl o tym przechodza mnie ciarki, strup na strupe, rana na ranie, a pomomo tego caly czas cos \'\'majstrowalam\'\'. Jestem szczesliwa, ze udalo mi sie to ograniczyc, ale nie jest to jeszcze jakikolwiek postep, bo do tej pory potrafie siebie okrutnie oszpecic, a potem miec olbrzymie wyrzuty sumienia. Nigdy bym nie pomylsam, ze jest az tak duzo kobiet i dziewczyn, ktore tez maja ten problem. W jakims stopniu pomoglo mi odkrycie tego forum. Teraz wiem, ze nie jestem sama z moimi problemami, i ze wy tez walczycie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnelam chyba do 6 strony, i wiem, ze dalej juz nie musze czytac, zreszta w sumie wiedzialm to juz po kilku pierwszych postach. Mam ten sam problem, obrzydliwy, wredny i swiadczacy o wlasnej slabosci. Nie wiem ile lat temu to sie zaczelo, al ejuz bardzo malo, niestety zapocztakowalo to moja mama. Juz jakos mala dziewczynka slyszalam. \'\'oo taka ci sie tu grudka zrobila, choc wycisne ci ja\'\'. Po mamie odziedziczylam tez niestety wieczne problemy z cera. Tysiace zaskornikow, grudek... do tego jeszcze mieszana, a czasem czasem bardzo sucha i do tego sklonan do podraznien. Staram sie jak moge nie oszpecac siebie codziennie. Teraz i tak juz jest lepiej, ale gdybyscie zobaczyly mnie jakies 4 lata temu... na sama mysl o tym przechodza mnie ciarki, strup na strupe, rana na ranie, a pomomo tego caly czas cos \'\'majstrowalam\'\'. Jestem szczesliwa, ze udalo mi sie to ograniczyc, ale nie jest to jeszcze jakikolwiek postep, bo do tej pory potrafie siebie okrutnie oszpecic, a potem miec olbrzymie wyrzuty sumienia. Nigdy bym nie pomylsam, ze jest az tak duzo kobiet i dziewczyn, ktore tez maja ten problem. W jakims stopniu pomoglo mi odkrycie tego forum. Teraz wiem, ze nie jestem sama z moimi problemami, i ze wy tez walczycie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnelam chyba do 6 strony, i wiem, ze dalej juz nie musze czytac, zreszta w sumie wiedzialm to juz po kilku pierwszych postach. Mam ten sam problem, obrzydliwy, wredny i swiadczacy o wlasnej slabosci. Nie wiem ile lat temu to sie zaczelo, al ejuz bardzo malo, niestety zapocztakowalo to moja mama. Juz jakos mala dziewczynka slyszalam. \'\'oo taka ci sie tu grudka zrobila, choc wycisne ci ja\'\'. Po mamie odziedziczylam tez niestety wieczne problemy z cera. Tysiace zaskornikow, grudek... do tego jeszcze mieszana, a czasem czasem bardzo sucha i do tego sklonan do podraznien. Staram sie jak moge nie oszpecac siebie codziennie. Teraz i tak juz jest lepiej, ale gdybyscie zobaczyly mnie jakies 4 lata temu... na sama mysl o tym przechodza mnie ciarki, strup na strupe, rana na ranie, a pomomo tego caly czas cos \'\'majstrowalam\'\'. Jestem szczesliwa, ze udalo mi sie to ograniczyc, ale nie jest to jeszcze jakikolwiek postep, bo do tej pory potrafie siebie okrutnie oszpecic, a potem miec olbrzymie wyrzuty sumienia. Nigdy bym nie pomylsam, ze jest az tak duzo kobiet i dziewczyn, ktore tez maja ten problem. W jakims stopniu pomoglo mi odkrycie tego forum. Teraz wiem, ze nie jestem sama z moimi problemami, i ze wy tez walczycie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnelam chyba do 6 strony, i wiem, ze dalej juz nie musze czytac, zreszta w sumie wiedzialm to juz po kilku pierwszych postach. Mam ten sam problem, obrzydliwy, wredny i swiadczacy o wlasnej slabosci. Nie wiem ile lat temu to sie zaczelo, al ejuz bardzo malo, niestety zapocztakowalo to moja mama. Juz jakos mala dziewczynka slyszalam. \\\'\\\'oo taka ci sie tu grudka zrobila, choc wycisne ci ja\\\'\\\'. Po mamie odziedziczylam tez niestety wieczne problemy z cera. Tysiace zaskornikow, grudek... do tego jeszcze mieszana, a czasem czasem bardzo sucha i do tego sklonan do podraznien. Staram sie jak moge nie oszpecac siebie codziennie. Teraz i tak juz jest lepiej, ale gdybyscie zobaczyly mnie jakies 4 lata temu... na sama mysl o tym przechodza mnie ciarki, strup na strupe, rana na ranie, a pomomo tego caly czas cos \\\'\\\'majstrowalam\\\'\\\'. Jestem szczesliwa, ze udalo mi sie to ograniczyc, ale nie jest to jeszcze jakikolwiek postep, bo do tej pory potrafie siebie okrutnie oszpecic, a potem miec olbrzymie wyrzuty sumienia. Nigdy bym nie pomylsam, ze jest az tak duzo kobiet i dziewczyn, ktore tez maja ten problem. W jakims stopniu pomoglo mi odkrycie tego forum. Teraz wiem, ze nie jestem sama z moimi problemami, i ze wy tez walczycie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnelam chyba do 6 strony, i wiem, ze dalej juz nie musze czytac, zreszta w sumie wiedzialm to juz po kilku pierwszych postach. Mam ten sam problem, obrzydliwy, wredny i swiadczacy o wlasnej slabosci. Nie wiem ile lat temu to sie zaczelo, al ejuz bardzo malo, niestety zapocztakowalo to moja mama. Juz jakos mala dziewczynka slyszalam. \\\'\\\'oo taka ci sie tu grudka zrobila, choc wycisne ci ja\\\'\\\'. Po mamie odziedziczylam tez niestety wieczne problemy z cera. Tysiace zaskornikow, grudek... do tego jeszcze mieszana, a czasem czasem bardzo sucha i do tego sklonan do podraznien. Staram sie jak moge nie oszpecac siebie codziennie. Teraz i tak juz jest lepiej, ale gdybyscie zobaczyly mnie jakies 4 lata temu... na sama mysl o tym przechodza mnie ciarki, strup na strupe, rana na ranie, a pomomo tego caly czas cos \\\'\\\'majstrowalam\\\'\\\'. Jestem szczesliwa, ze udalo mi sie to ograniczyc, ale nie jest to jeszcze jakikolwiek postep, bo do tej pory potrafie siebie okrutnie oszpecic, a potem miec olbrzymie wyrzuty sumienia. Nigdy bym nie pomylsam, ze jest az tak duzo kobiet i dziewczyn, ktore tez maja ten problem. W jakims stopniu pomoglo mi odkrycie tego forum. Teraz wiem, ze nie jestem sama z moimi problemami, i ze wy tez walczycie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnelam chyba do 6 strony, i wiem, ze dalej juz nie musze czytac, zreszta w sumie wiedzialm to juz po kilku pierwszych postach. Mam ten sam problem, obrzydliwy, wredny i swiadczacy o wlasnej slabosci. Nie wiem ile lat temu to sie zaczelo, al ejuz bardzo malo, niestety zapocztakowalo to moja mama. Juz jakos mala dziewczynka slyszalam. \\\'\\\'oo taka ci sie tu grudka zrobila, choc wycisne ci ja\\\'\\\'. Po mamie odziedziczylam tez niestety wieczne problemy z cera. Tysiace zaskornikow, grudek... do tego jeszcze mieszana, a czasem czasem bardzo sucha i do tego sklonan do podraznien. Staram sie jak moge nie oszpecac siebie codziennie. Teraz i tak juz jest lepiej, ale gdybyscie zobaczyly mnie jakies 4 lata temu... na sama mysl o tym przechodza mnie ciarki, strup na strupe, rana na ranie, a pomomo tego caly czas cos \\\'\\\'majstrowalam\\\'\\\'. Jestem szczesliwa, ze udalo mi sie to ograniczyc, ale nie jest to jeszcze jakikolwiek postep, bo do tej pory potrafie siebie okrutnie oszpecic, a potem miec olbrzymie wyrzuty sumienia. Nigdy bym nie pomylsam, ze jest az tak duzo kobiet i dziewczyn, ktore tez maja ten problem. W jakims stopniu pomoglo mi odkrycie tego forum. Teraz wiem, ze nie jestem sama z moimi problemami, i ze wy tez walczycie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie stalo ze tyle razy wyswietlil sie moj post... sorry..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam :) ja tez staram sie ograniczac, ale nie jest to jeszcze zupelny sukces. Najgorsza jest ta moja niecierpliwosc - zamiast czekac az stworzy sie wyprysk gotowy do usuniecia, ja usuwam za wczesnie. A jak nie chce wyjsc, to zamiast zostawic i poczekac az urosnie, wydrapuje dalej az powstaje mega rana. To jest najgorsze. teraz mam w ogole strasznie przesuszona skore - normalnie sie luszczy i schodzi takimi malymi platkami, co mozecie polecic lekkiego i nawilzajacego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow to zrobiłam ---> zaglądam od czasu do czasu, czesm coś skrobnę, doradzę ;-) ale widzę, że topic po mały zamiera... czyżby wiekszośc powychodziła z nałogu? :-) od siebie moge polecić krem weledy, irysowy nawilżający, próbka kosztuje ok.15 zł, mozna sprawdzic czy pasuje...ja stosowałam kilka razy na dzień i był super! odstawiłam na jakis czas olejek i jest bardzo dobrze, prawie wogóle nie robia mi się zaskórniki, wiem, że to nieprawdopodobne, ale tak jest! uzywam dalej kosmetyków hauschki ale sądzę że to również zasługa wit, codziennie jem wit B compositum, cynk, piję linomag (fuuuuj), beta-karoten + wit.E, wit C, selen, niedługo zamierzam zmniejszyc dawke wit ale zacząc pic tran, podobno super działa na cerę. Po jakimś czasie włącze spowrotem olejek do codziennej pielęgnacji i w ten sposób przekonam sie czy naprawde mi szkodził ;-) Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze okaze sie, ze jednak ten olejek ci nie szkodzil!! A gdzie kupujesz ten krem Weledy? Mozna kupic gdzies w necie?? Mysle, ze to brevoxyl wysuszyl mi skore, choc uzylam go tylko dwa razy... tez chce zaczac lykac jakies witaminy, jakie sa najlepsze na cere? Bo nie chce brac az tylu co ty :) I tak biore jeszcze rutino, lupuline... Tran w tabletkach? (bo w plynie nie przelkne).. Ja biore poki co oeparol, ale wg mnie g*** daje i chce sie przerzucic na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weledę kupuje w aptece w Krakowie, ale można tez przez net: www aquavitae.com.pl tylko nie maja próbek niestety wiem, troche dużo tych wit, dlatego tez chcę zmniejszyc dawke i zastapic je tranem :-) w tabletkach tran nic nie daje, ale mozna kupic o różnych smakach, wiec jest do przełkniecia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi dobrze idzie:) chodze na solare dalej ale nie przesadzam,jak na razie pomaga .No i parówki z rumianku podstawa.Napewno jest lepiej :)z twarzyczką.Mam chyba dobry czas:).Ide tańczyć misie kochane :) trzymajcie sie tam i nie dawajcie za wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z dupy okres, trzeba sie przyznac bez bicia. A bylo juz tak dobrze, balym z siebie taka zadowolona...Teraz leca mi tylko lzy wscieklosci... A propos solarium to chodze regularnie, bo skora jest po nim zdecydowanie lepsza, a na razie nie ma sily myslec co bedzie za 20 lat. Mieszkam od jakiegos czasu w Niemczech i jestem w troche gorszej sytuacji bo nie zanm niemieckich odpowiednikow tych wszystkich polskich antybiotykowych i zaleczajacych masci:/ A kosmetyki weledy sa tutaj tez i do przesuszonej i wrazliwej skory sa godne polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×