Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Alex;D
no wiem o tym ewaewaee ;(To poważna kłótnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
i co ja mam robić ,chłopak tez niestety czepia sie mnie za dobra jestem poprostu .tak to juz bym mogła dawno za granice uciec ...jedynie to wygram wtedy jak prace znajde ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz Alex być twarda,uda ci się:) Grunt to nie poddawać się,a to już polowa sukcesu:D Ja wierze w toje możliwości,a nawet się ze nie pisałaś matury,za rok zdasz,przecież można podchodzić dużo razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
WIEM O TYM ale jestem sama jak palec ......ciężko mi jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA JA MAM DOŚĆ KŁAMSTW,NIE STAĆ MNIE NA KOSMETYKI CZASEM KUPIE MASECZKĘ ALBO PEELING,ZBIERAM TYGODNIAMI NA TO ABY SOBIE KUPIĆ ZEL ALBO COŚ. JESTEM OSZUSTKA,NIE RADZE SOBIE Z NAŁOGIEM WYCISKANIA,GRZEBANIA W TWARZY ORAZ NADMIERNYM MYCIEM TWARZY.WYTRZYMAŁAM 5 DNI ,A WCZORAJ ZNÓW SIĘ MASAKROWAŁAM. PRZEPRASZAM ZE WAS OKŁAMAŁAM,JESTEM NA TO ZA SŁABA NIECH POZOSTANIE TAK JAK JEST.POZDRAWIAM SERDECZNIE,CHCIAŁAM WALCZYĆ,ALE NIE UDAŁO SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
TAJRA POCZEKAJ JA SIE NIE GNIEWAM ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
prosze nie wzgledu na to co było kłamstwami i wogóle i tak cie nie zostawie prosze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
Nie jestem na ciebie zła proszę cię ;(;( To nie twoja wina ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(; SMUTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex tak mi przykro ,ze cie zawiodłam i okłamałam.... Ale mnie nie stać na leczenie twarzy ,szukam pracy i w ogóle jeszcze nie pracowałam i w ogóle mi wstyd pogubiłam się i nie wiem co dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
NO co ty nie gniewam sie na ciebie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ze się nie obraziłaś,ale sama rozumiesz sytuacje.Jestem tak samo sama skazana na siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
Ja chce dalej żebyśmy siebie wspierały nawzajem a jesli ja znajde prace to sama wysle ci te pieniadze na kolagen ;*Nie przejmuj sie ;* GŁOWA DO Góry .jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ja tak samo nawet rodziców straciłam i nie jestem niezalezna i bede szukac pracy nawet za grosze ......wiec wspierajmy sie razem oki laska bo ja cie i tak bardzo lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu,popłakałam się.Jesteś wspaniała;* Ale może mi tez uda się znaleźć prace....tez chce żebyśmy dalej się wspierały,bo przecież wszystkie chcemy wyleczyć twarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kolagen zbieram tak jak mówiłam kilka dni temu,mam już 38zl i 43 gr. Moze na moich urodzinach wpadnie mi trochę grosza to kupie na pewno,jeszcze tydzień mi zostało du urodzin... Ja mieszkam u rodziców,ale oni nie wchodzą mi drogę,ale moje problemami nigdy się nie przejmowali.Nie mam przyjaciół jestem zupełnie sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
kocham go bardzo mocno ;( Przepraszam ze wczesniej nie odpisałam ale mi net padł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia, Zuzak dokąd uciekłyście?;> eh coś czuje,że to forum straciło już swój "klimat"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem Anja,tylko troche dzisiaj zajeta,ale zagladam od czasu do czasu bo mam otwartego kompa...dawno sie nie odzywalas,ciekawa jestem czy u Ciebie wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj troszke się popsuło ostatnio ale trzymam się dzielnie,ładny makijaż i nie jest źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Tak to prawda, ze forum straciło swój klimat niestety, ale nie będe tutaj nikogo obrażać. Ja się wam pochwale, że pierwszy raz od chyba 5 lat opalam twarz! Zawsze się bałam wysypu na jasień itp.. I chodziłam blada w lato jak ściana. Ale stwierdziłam, że dość tego, nawet jak ma byc wysyp to wali mi już to, chcę się cieszyć piękną pogodą i chcę mieć ładną opaloną twarz. Od dzisiaj zaczynam brać Diane 35 więc jeśli miałaby mi pomoc na twarz to może wysypu nie będzie skoro będe ją brac :) Boję się tych tabletek no ale zobaczymy, wierzę że będzie dobrze :):) A pogoda cudoooowna! Słonko ładnie łapie, mnie na razie na różowo :D Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ja chcę spróbować mikrodemabrazij właśnie się jeszcze zastanawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
TAJRA a ty gdzie jesteś ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex;D Nic się nie martw,nie wyciskam;) Majówka to imprezuje całymi dniami i nie wyciskam:) Jest extra,mam nadzieje ze tego nie zaprzepaszczę do urodzin:) Mam strupy,plamy ale niczym nie zakrywam,ciepło słoneczko świeci to niech sobie twarz odpocznie,nie będę się wstydzić ,bo imprezuje w rodzinie:) Choć w głębi serca,trochę mi głupio ze moja twarz tak wygląda... Wykorzystajcie dni ,a nie siedźcie w domu..:) Alex co do pytania o chłopaku to zobaczysz znajdziesz prace i mu dorównasz i nie będzie mieć przewagi nad tobą. Wiem,jak to głupio wyciągać od kogoś kasę..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
cieszę Tajra że nie myślisz o twarzy i zajmujesz się czymś innym to duzy plus ,ja też na podwurku z królikiem na spacery chodzę ,bede sie starac o jakiś staż choć przynajmniej ..ty tez sie nie przejmuj i głowa do góry ja też się staram jakoś funkcjonować ;* Buziaki ;*;* Jestem z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jaka ja głupia:(...Masakra zaliczona,przez co nie idę na grilla:( co ja was będę okłamywać,siedzę dziś w domu a wczoraj byłam szczęśliwa i milo spędzałam czas poza domem a i wyciskam się,myje strasznie twarz prysznicem jestem napuchnięta,czerwona moja strasznie oszpecona gęba,odpocznie sobie kilka dni bez wyciskania,a później znów to samo.Jak ja zazdroszczę dziewczynom,które nie maja wcale tapety a cery śliczne.No dobra już mogę mieć wągry,piegi itp. Nie chce tej twarzy..albo chce się cofnąć 5 lat wstecz,nierealne. A wszystko to przez te gule podskórne ,które mi wyskoczyły po wczorajszym dniu,niezdrowe jedzenie zrobiło swoje. 1 maj,a dla mnie zaczol się kiepsko....Nie zagoję twarzy do 6 maja,ale spróbuje chociaż trochę,tez muszę w końcu przestać odkręcać prysznic jak najmocniej się da,ustawiać zimna wodę i myc twarz,do tego dochodzi tez mydło,ale koniec.Jestem pewna ze po tych4 latach mam najgorzej od was...... A co używałam przez 4 lata?: -Zele z daxa z drobinkami lub bez,dalej go używam. -żeli morelowy St.Ives -maseczki Jazz -Farmona koncentrat wzmacniający naczynka -maseczki under twenty redukująca ślady po wyciskaniu z kwasami AHA -maseczki dermaglin z glinka zielona -żel under twenty -puder jakiś od mamy nie pamiętam nazwy -smarowałam twarz cytryna -dawałam cebule na twarz -robiłam pilling z fusów kawy -smarowałam twarz cepanem -robiłam pelling z cukru -cetaphil woda do mycia twarzy -robiłam sobie maseczki z białka kurzego -myłam twarz płatkami owsianymi -przemywałam twarz zielona herbata -kupy walam jakieś mydełka naturalne i myłam nimi twarz -używam pellinow z daxa enzymatycznym,gruboziarnistych,drobnoziarnistych -kiedyś miałam badziewna maseczkę pell of z daxa byla z alkoholem -żel z perfecty(brzoskwiniowy,albo morelowy cos takiego) -Maseczki z drożdży -smarowałam twarz no scar -maseczke bananowa robilam -robilam parowki ziolowe(Nigdy wiecej tego nie robie!) a takie jakieś już nie pisze jakich kremów bo poco,a podkład miałam może 3 razy na twarzy. dawałam tez nieraz tydzień,gdzie niczego nie dotykałam,nie myłam prysznicem i nie używałam niczego do twarzy,a to jest moja najgorsza część na ciele.O wiele ładniej wyglądają nogi,plecy gdzie tylko używam scrub do ciała i żel i nic więcej,a lepsze. Jedynymi szansami pozostaje dermatolog,kolagen i aloes,bo już nie wiem co mogę zrobić... Dobra rozpisałam się jak kretynka...ale jestem wściekła na siebie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam ze smarowałam twarz olejem kokosowym,olejem arganowym i z orzechów laskowych, nic mi nie pomagało. Nabawiłam się suchej,ale tez przesuszonej,czerwonej ze śladami twarzy,z dziurami,porami i przebarwieniami:( No i jeszcze używałam: maseczki podwójnej,nawilzajacom z AA mialam mydlo naturalne owsiane i mylam nim twarz i cialo Peeling do twarzy Nivea Visage Young pelling z garniera 3 w 1. i fizjoderm z ziaji z kwasem hialuronowym uzywalam 2 miesiace maseczke z zelatyny na wagry no i bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu kwasami owocowymi a efekty mizerne,ale wiem ze było by jeszcze gorzej..może za mało tych dziadostw używałam,ale nie mam tak dużo kasy.A duzo sie wydalo kasy...... Teraz jak mówiłam KOLAGEN,ZEL I DERMATOLOG chyba są mi w stanie pomoc. Od dzis dzien pierwszy! Nie dotykamy twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
jak się wyciskam to też zawsze ciepła woda na maxa,prysznicem leję na tą twarz jakby to miało coś pomóc...eh ten okropny nałóg wyciskania,nawet jak nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×