Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość zanine
Obiecałam sobie że przez ten tydzień niczego nie ruszę ale jak jestem w domu robię to bez przerwy. Drapiąc się myślę że nie mogę ale mimo to robię to dalej w nadziei że wole mieć strupa niż czerwoną bulwę... masakra :/ ps. zapytam jeszcze raz :p używałyście cytryny ba przebarwienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
zanine posmaruj czyms te niedoskonalosci. Pasta cynkowa, benzacne, moze miejscowo maseczka z glinki? To moze powstrzymac od drapania, wiem z doswiadczenia :) a cytryny ja nie uzywalam i nie wydaje mi sie zeby byly jakies wieksze efekty. Moze minimalne po dlugim czasie stosowania. Na przebarwienia dzialaja raczej jakies kosmetyki zluszczajace. Dobry bylby krem z kwasami. Ewentualnie szmatka muslinowa albo peelingi chociaz tych ostatnich nie polecam. Mozesz tez wybrac sie na zabieg do kosmetyczki ale w to trzeba wlozyc wiecej pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
A dziękuje,że pytasz maturka taka sobie :) wypracowanie w miarę okej,aczkolwiek uważam,że test ze zrozumieniem niezbyt fajny-ale akurat z tym to jakoś zawsze miałam problem,wpasować się w ten chory klucz etc...czemu kurcze ja mam myśleć jak połowa Polski? Chore są te zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie bez serca! Niedorzeczne co wy wyczyniacie! Naprawdę, macie prawo być wkurzeni zachowaniem niejakiej Alex,ale wy po prostu nie macie umiaru i ją poniżacie. Jak wy możecie tak? Nie jest wam wcale przykro? Ona zwyczajnie się broni przed waszymi atakami słów! Żałosne wasze zachowanie...gorzej jak dzieci. Poza tym nie macie prawa wyganiać ludzi z tego wątku! To jest publiczne forum i każdy ma prawo coś napisać! Wy sobie myślicie,ze tworzycie zgrana ekipę,a jak przychodzi ktoś nowy to od razu macie jakieś,ale że nowy psuje atmosferę. Czepiacie się jak rzep psiego ogona! To co tutaj się ostatnio wyrabia to jakaś paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isolatyczka
Proponuje wszystkim cos na uspokojenie-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dipski45
wasz wątek robi furore na kafe..... xD Najwięcej koment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najwiecej zglaszanych postow do cenzora w celu usuwanie wulgaryzmow pisanych glownie przez jedna osobe;) PerfectMask czy Tarja,wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
PerfectMask tutaj raczej nikt nikogo nie wyganiał,koleżanka sama się zadeklarowała,że odchodzi. Owszem,wiele mogę zrozumieć i poniekąd się zgadzam,że jest to obrona owej dziewczyny,ale zachowanie jej jest odrażające. Wiele rozumiem,ale wyzywać kogoś od okrościałych mimo,że samemu się je posiada,wyzywanie od pizd etc JEST PO PROSTU DRAMATYCZNE! I jeśli Ty jej wyzywanie nas usprawiedliwiasz to ok. Wiesz,kłócić to też się trzeba umieć z honorem a nie robić takie cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Acha Perfect i ja tu jestem nowa,mnie się jakoś nikt nie czepia,więc nie wyolbrzymiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
perfect mask dziękuje że mnie bronisz .........;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusiai9
Pani Alex bronie w sensie ,,metaforycznym"Nie trzeba dziękować zbłąkanemu wędrowcowi.Buszowałem we tematach na forum i non stop ten temat,postanowiłem wejść i napisać. Karygodne zachowanie kobiet,nigdy nie związałbym się z tak pustymi i myślącymi włącznie o sobie paniusiami.Bo co liczy się wlasne piekno i perfekcja.Zal ze w realu tez penie takie jesteście.. ewaewaeee sama tak napisała?A przecież ,któraś z was napisała,ze pozbyliście się intruza... Nabijacie się z niewinnej dziewczyny,zachowałyście się jak chamskie szmaty. Nie dziwie się ze tkwicie aż taki okres czasu w tej'''mani wyciskania'',nie umiecie leczyć tego problemu,a tu koniecznie trzeba ręki specjalisty lub kogoś kto się na tym zna. Oj głupie i naiwne........ Szkoda slow i czasu,na tak pusta wymianę zdań z wami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Alex bronie w sensie ,,metaforycznym"Nie trzeba dziękować zbłąkanemu wędrowcowi.Buszowałem we tematach na forum i non stop ten temat,postanowiłem wejść i napisać. Karygodne zachowanie kobiet,nigdy nie związałbym się z tak pustymi i myślącymi włącznie o sobie paniusiami.Bo co liczy się wlasne piekno i perfekcja.Zal ze w realu tez penie takie jesteście.. ewaewaeee sama tak napisała?A przecież ,któraś z was napisała,ze pozbyliście się intruza... Nabijacie się z niewinnej dziewczyny,zachowałyście się jak chamskie szmaty. Nie dziwie się ze tkwicie aż taki okres czasu w tej'''mani wyciskania'',nie umiecie leczyć tego problemu,a tu koniecznie trzeba ręki specjalisty lub kogoś kto się na tym zna. Oj głupie i naiwne........ Szkoda slow i czasu,na tak pusta wymianę zdań z wami..... oh nie zalogowało mnie i wysłał się post z pomarańczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
dobrze ja to rozumiem ale i tak ze wzgledu na to jaka to była obrona to i tak serdecznie dziekuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Zakladam ze PerfectMask to Alex albo Tarja. A jesli nie to moge tylko pogratulowac inteligencji. Poziom tez niski. Jaki szanujacy sie facet bedzie pisal "weszłem"? Przeciez to prawie jak kobieta. Kolejna sprawa - nie jestes w stanie zauwazyc ze nie "liczy się wlasne piekno i perfekcja" tylko liczy sie inteligencja i dojrzalosc. Nikt sie tu z Alex nie nabija, my jej tylko czytac nie mozemy. Bo sie po prostu nie da. Mysle ze nikt nie mialby nic przeciwko jej osobie tutaj, gdyby pisala choc troche normalniej. Tak wiec wnioskuje ze z Toba dyskusja tez nie bedzie zbyt udana, moge jedynie napisac zebys nie zabieral glosu w sprawach o ktorych nie masz pojecia. A co do glownego tematu to tak dzis patrze ze calkiem ladnie wygladam, niedoskonalosci juz prawie nie ma, teraz tylko czekam az przebarwienia znikna :) ewaewaeee masz racje co do interpretacji tekstów, nie na tym powinna opierac sie matura. Przeciez nie mozna powiedziec ze ktos tekst rozumie albo nie rozumie, kazdy ma wlasne zdanie i odczucia z tym zwiazane i to, ze ktos mysli inaczej nie oznacza ze dana osoba jest w bledzie. Takze bez sensu kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Proponuje nie reagować na Alex i innych,bo szkoda słów. Skoro zachowałyśmy się jak "głupie szmaty" Hyhy. Widocznie,wszystkie myślimy podobnie ale to i tak jedna/dwie osoby mają rację :D Bydło zawsze będzie bronić bydła,ja kończę na tym moją dyskusję z Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanine ja tez nie stosowalam cytryny na przebarwienia i o takim jej dzialaniu nie slyszalam :-) o rozjasnianiu wlosow - owszem. Risen dobrze Ci radzi - kosmetyki z kwasami sa skuteczniejsze Ewaewaeee haha no w sumie masz racje ze to z lekka glupie ze wszyscy maja podobny tok rozumowania miec :-) mam nadzieje ze reszta matury pojdzie Ci z gorki :-) PerfectMask czy jak sie zwiesz, dlugo jestem na tym forum i Alex jest pierwsza osoba ktora zostala wyproszona, i to na wlasne zyczenie :-) wpadles na ostatnie strony i nic o nas nie wiesz, ani o problemie z ktorym probujemy sobie poradzic. czytac trzeba umiec a nie 2 posty przeczytales(a moze przeczytalas) i myslisz ze wszystko wiesz Risen ciesze sie ze u Ciebie etap znikania przebarwien :-) tak trzymaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
no tak na własne życzenie to tu zuak jesteś niedorobiona ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczataaaaaaaaa
o Alex a Ty jak swojej kolezance pomoglas,co takiego zrobilas,ze czujesz sie lepsza od nas? co mozemy zaoferowac od pomocy? Twoja kolezanka jak sie ciskala to pocieszalas ja,zeby sie nie przejmowala a na innych cisnacych mowisz pryszczate,oblesne,ohydne. niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzę do w miarę fajnego wyglądu twarzy, przeczuwam, że niedługo będę mieć dłuższą wizytę w łazience...Kolinia, Yazmina napiszcie czy zaskórniki mają szansę zniknąć bez mojej pomocy. Jak będę wiedzieć, że jest światełko w tunelu to może mi się uda. na razie pomagając sobie brnę coraz bardziej w to g.... Załamana, podobnie jak Ty ja też wracając z imprezy, czy od znajomych mam jakby zwiększone parcie na szkło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaduk jak to ladnie nazwalas :-) "parcie na szklo" ja mam tez takei parcie od rana, przed wyjsciami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaduk chcialabym ci napisac,ze to taki latwy proces,ale niestety tak nie jest,zaskorniki sa okropne w walce zwytepieniem ich;)niestety jak przestajemy oczyszczac skore to ona wcale nie wyglada lepiej bo zaskorniki rosna i rosna i wydaja nam sie ogromne-jak slonie;) to przez nadprodukcje sebum,nasza skora meczona latami juz nie umie inaczej, jak tylko kanalik po zaskorniku zostanie oprozniony to zaczyna sie zaraz nowa produkcja....to trudne ,ale nie niemozliwe,mozemy pomoc skorze sie zregenerowac,oczyszczac i stosowac odpowiednie kosmetyki by ja unormowac to potrwa,ale jest do zrobienia. Jesli masz troche kasy to na pewno pomoglby w walce jakis zabieg u kosmetyczki,mi bardzo pomogla mikro i choc efekty nie byly natychmiastowe to przestalam skore meczyc i problemy poznikaly:) dzis jak patrze na buzie nie widze wagrow,nawet jesli sa to niewidoczne,kerium tez przyczynil sie do unormowania mojej tlustej skory,nawet pory z ktorymi walczylam od lat zmniejszyly sie dzieki niewyciskaniu...trzymam kciuki bys dala rade i powstrzymala sie od wyciskania bo to nic dobrego.To nie jest metoda na ladna skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja lecze pozostalosci po malej sobotniej masakrze... Tragedii nie ma,ale dorobilam sobie kilka przebarwien i strupkow,ale jestem po okresie,wiec w tym czasie moja skóra nie wyglada zle,wiec sie nie zalamuje jak to zazwyczaj.. Zalecze te strupy i bede sie pilnowac,a o efektach wam napisze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjku
właśnie zmasakrowałam sobie całą twarz! :( nie było tragedii, a jak się dopadłam do wyciskania to już poszło.. nie mogłam przestać! :( Przez 9 miesięcy udało mi się wyjść z trądziku. W styczniu br wrócił i znów mnie męczy :( nie wiem jak przestać wyciskać te krostki, zaskórniki, nie robić sobie krzywdy, bo przecież zostają mi rozszerzone pory i blizny.. Dziewczyny jak można się opanować i wyjść z nałogu?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
jejkuu - ja juz sie kilka razy przekonalam ze moj nalog zalezy od moich niedoskonalosci. Jesli nie mam prawie wcale to nie ruszam. I chyba o to w tym wszystkim chodzi. Trzeba wyleczyc twarz, isc do dermatologa po jakies masci, antybiotyki itd. Niestety bez tego sie nie obejdzie. Kremy nie pomoga tak jak dermatolog wiec pieniadze wyrzucone w bloto. Bo skoro tak dlugo ludzie na tym forum sie mecza to znaczy ze nikt nie ma az tak silnej woli. Oczywiscie Ciebie zuzaku sie to nie tyczy :D Ty masz zupelnie inny problem, a jak sobie z czyms takim poradzic to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam.Pisze z laptopa kuzynki,ponieważ na moim nie mogę wejść na cale forum,zablokowali mi wejście. Przestałam tu wchodzić,ponieważ jak pisałam,postanowiłam leczyć się na własną rękę. Nie mam siły tu pisać swoich wypocin,po prostu nie ma sensu. Nie bronie nikogo,jakbym chciała bronic Alex pisałabym z własnego konta.Jestem wdzięczna dziewczynie,ze próbuje mi pomóc,dla mnie liczy się każda pomoc. Pisze mi się z nią milo i mądrze,wspieramy się,a mnie rozmowy z kimś potrzeba,bo ani z rodziną szczerze nie rozmawiam,nie mam znajomych...jestem ciągle skazana na samotność Jestem słaba psychicznie i nie mam zamiaru się kłócić,po to naprawdę nie potrzebne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen mysle ze mi wlasnie tej silnej woli brak albo trafienia do mojej szarej glei ze tego sie nie tyka - ale pracuje nad tym ;-) najgorsze ze jak sie nei tyka to tak jak Kolinia pisala zaskorniki wydaja sie jak slonie :-P tego \nie moge przetrwac i zawsze legne Jejjku jak masz faktycznie tradzik to sie kopnij do dermatologa cos przypisze, bo tak ciezko bedzie Ci sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarja uwiez mi ,ze ja sie bardzo ciesze,ze znalazlas kogos kto ci odpowiada i kto cie wspiera.Jesli rzeczywiscie tak jest i ona ci pomaga to zycze tobie jak najlepiej....nam jednak nie odpowiada metoda podawana w stylu Alex,moze ma jaknajlepsze checi,ale nie toleruje wyzwisk i wulgaryzmow rzucanych pod naszym adresem ,tylko dlatego,ze sie z nia nie zgadzymy...Gdze bys nie byla i z kim bys sie zadawala zycze ci wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×