Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

grzesiek 22 Zgadzam się,trzeba zacząć nie wyciskać,a potem leczyć skore u dermatologa,bo inaczej nici z tego... Ej Grzesiu na pewno nie masz parszywej twarzy,nie wyciskaj lepiej już...ja tez próbuje mimo ze czasem upadam,ale jest lepiej wytrzymuje tydzień bez wyciskania,to dla mnie i tak dobrze,bo kiedyś wyduszałam twarz niemal codziennie. Nie zrobiłam wczoraj jednej rzeczy i bardzo z tego się ciesze,nie umyłam twarzy mydłem zwykłym,jak to zwykle po akcji robię,tylko mydłem naturalnym. Ostatnio do mycia użyłam mydła biały jeleń w płynie,tez dobre do twarzy,przynajmniej u mnie się sprawdza,nie zawiera konserwantów,parabenow itp.,nie przesusza. Korzystajcie z ciepła,a nie siedźcie w domu przed lustrami,ja tez się wybieram mimo tych strupów i nieciekawej cery:) Powodzenia.Ściskam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teżmiałam problem z samooczyszczeniem się i odkąd używam ProArgi p Plus nie mam problemów dermatologicznych, mam czystą skórę, guzy -które mam na ciele znikają, jelita oczyszczone i ogólne samopoczucie dobre Także proponuję ten specyfik dla Wszystkich. To jest Firma SYNERGY www.polskasynergy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda :P
o looooools :D mam ten sam problem co wy czytam to forum jak coś tam sobie pomajstruje przy twarzy i jestem zdołowana, do te pory nic nie pisałam sesja, obrona ale loool :D przeczytałam o tej całej Alex troche jej nie kumam zagubiona osoba wylewa swoje żale i niepowodzenia na obce osoby ale cóż i takie osoby się zdarzają. Troche mnei rozbawiła ta sytuacja jeszcze się nie spotkałam z taką zawiścią... przecież nikt jej tu nie karze pisać. I muszę przyznać że wcześniej lepiej się to forum czytało ale wiele osób przestało pisać z tych które pamiętam a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszzczyk
Dziewczeta wspierajmy sie! Zacznijmy sobie liczyc dni bez wyciskania i pisac na forum jak nam idzie, to pomaga. Ja dzis zaczynam 4ty dzien!! Idzie niezle, bo codziennie tu wchodze i sie motywuje!! Polecam sie przylaczyc :) Mam pytanko z innej beczki - macie wiedze, wiec moze doradzicie mi, czy moge stosowac differin bez doustnego antybiotyku, tylko z zinerytem (rano) differin( wieczorem) pomoze mi? Gdzies czytalam ze przy differinie musi byc tetra lub unidox, antybiotyk zapobiega twrzeniu sie przetok przy wysypie po differin i wtornych infekcji. troche sie martwie, czy nie pogorsze sobie skory stosujac tylko zineryt przy differinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trianele bardzo sie ciesze ze u Ciebie tak swietnie :-) plamy to przeklenstwo ale fakt latwiej je zatapetowac :-D jakos zalatana bylam i nie mialam czasu wlezc. a zrobilam sobie 3 dniowy urlop bez makijazu - efekt powalajacy - prawie zero strupow. no obecnie juz 2 dzien z makijazem to mnie pokusilo i mam 2 male strupki :-/ jakos chyba mocno wychodza te zaskorniki jak sie tapetuje chyba pora pomyslec o mineralnym jakims, tylko nei chcialabym majtaku stacic hmm jesienia tez chce kwasy zapodac. jak sobie 2 dni temu (na koniec urlopu bez makijazu) zrobilam prysznic goracy to wygladalam jakbym sie przez godzine mietolila - cos strasznego - same czerwone plamiska. boje sie ze te plamy (ktore normalnie sa niewidoczne az tak mocno a czesci nie ma tak jakby - pojawiaja sie pod wplywem temp) beda sie zawsze pojawiac pod wplywem ciepla np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek ja tez sie zgadzam z Toba ze dermatolog nie pomoze jak sie samemu dusi, jak sie przestanie dusic problemy stopniowo mina (o taka madra jestem ale cos nie zawsze dziala :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCM
OCM OCM OCM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani co was słychać?? U mnie ogółem nieźle,dopiero 2 dni nic nie wyciskam,twarz strasznie mi się przetłuszcza,wyglądam tak jakbym nakremowała się kremem.Wszystko przez przesuszenie,sami wiece ze jak sie przesuszy twarz,to skora się broni,wydziela za dużo łoju.Przeżyje,dlatego na razie przestałam używać kremu.Myje co 2 dni twarz żelem,chciałabym sobie kupić jakiś tonik,może ktoś polecić niedrogi? Zuzak nie chce cie martwic,ale plamy pod wpływem ciepła na pewno widać,ale może kiedyś nie będą się pojawiać.Nie martw się ze wycislas 2 wągry,ciesz się ze to na tyle dobrze ze nie cala twarz.Nie rób tego więcej.Proszę,postaraj się nie wyduszać nawet tych dwóch,bo ja wiem ze jak się np.dziś wyciśnie dwa,jutro 3 a potem roi się od strupów i ran na twarzy.... W sobotę kupie aloes będę się nacierać sokiem z aloesu,wypróbuje i cóż czekam na efekty....nie wiem co dalej,ale robię coś w tym kierunku.Trzymajcie się jakoś;* Ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszzczyk
tarja, jesli jestes wytrwala i systematyczna, sprobuj olejku z drzewa herbacianego zamiast tego aloesu!. Kolejny smieszny "ziolowy srodek", tak myslalam cale lata.. A dziala swietnie!! ja jestem pod ogromnym wrazeniem tego specyfiku. Moja twarz czuje sie taka odswiezona i "zdezynfekowana"! Na poczatku odczuwam lekkie jakby pieczenie czy chlod ale przechodzi szybko i zostaje bardzo przyjemne uczucie swiezosci. Niektorzy mowia, ze olejek smierdzi, mnie osobiscie nie przeszkadza, zwlaszcza, kiedy widze efekty :P . Nie polecam do suchej skory, bo moze wysuszyc... ja uzywam na przetluszczajace sie partie nierozcienczony olejek i wcieram w skore, np czolo, nos, broda, bo mam bardzo tlusta skore. i punktowo na pryszcze w miejscach suchych. jestem wniebowzieta. a stosowalam juz antybiotyki, hormony, sterydy, retinoidy ( te 2 ostatnie w masciach) i wszystko z takim sobie efektem.... olejek to dla mnie rewelka, lepszy niz wszystkie inne mazidla, pobija papke Jadwigi w wysuszaniu pryszczy, a to bardzo duzo! teraz stosuje terapie: *diane, *2x dziennie zyneryt * wlasnie ten olejek, * do picia 2 lyzki tranu dziennie *cynk w tabl. no i 4 dzien bez wyciskania!!! jestem w szoku, DZIALA!!! A twarz odpoczywa!! DZIEWCZYNY POLECAM. Poczytajcie o tym olejku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek22
hmm co do tych naszych twarzy i naszego nałogu, ogarnąłem narazie się do stopnia takiego że nie wyciskam nic już z kilka dni, nie ma widocznych zadrapań i obtarć naskórka. No i teraz jest ten przyjemny fragment w którym kiedy patrze do lustra i żal mi rozdrapywać buźkę no i mam nadzieję że jej nie rozdrapie i nie zmasakruje jak najdłużej. Niestety twarz po latach masakr jest w tragicznym stanie z bliska...z daleka ujdzie. Ale z bliska koszmar. pełno czarnych kropek , kropek ... a przy nosie ech takie jakby różowe place które zostały po latack masakr....szkoda że w taki głupi sposob zniszczylem swoją twarz, mam szczescie ze nie jestem kobietą wtedy to nie wiem co bym zrobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmienne zdanieeee
Gadacie glupoty :) dermatolog pomoze nawet jak sie czlowiek wydusza :) wreszcie ci przed kims glupio i ktos cie może opierdzielic dlatego starasz się miedzy wizytami nie dusic,dodatkowo kupuje sie leki ,ktore nota bene sporo kosztuja i wypadaloby nie ruszac buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam wrazenie ,ze ja tez pogorszylam sobie cere przez drapanie i mecznie twarzy bo dawniej bylo ok a kiedy pogorszyla mi sie cere za wsszelka cene chcialam sie tego pozbyc a nie wieszialam jak postepowac no i sobie dorobilam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
tu macie racje dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszzczyk
grzesiek podziwiam i gratulacje, obys wyrtrwal jak najdluzej!! masz racje, kobietom gorzej, facet nie musi byc piekny, ma byc meski, wiec pare blizn po krostkach nie ma tu znaczenia :) ponawiam- czy ktos stosowal differin bez doustnego antybiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. I dla tego chciałabym wolałabym być facetem.No ,ale faceci bywają tacy ze tez nie chcą mieć na twarzy blizn;) Grzesiu bardzo ciesze,wytrwaj dalej;* Trwa dzień 3,oby tego nie zaprzepaścić,jest lepiej mam stupy wielkie i te mniejsze,które częściowo zaczynają schodzić,ale sama nie zerwie choć kusi. Prowadzę od 2 tygodni takie mycie rano mydłem naturalnym z drogerii natura,wieczorem biały jeleń w płynie i cera mi się oczyściła,mniej wągrów i o dziwo nie wyskakują nowe krosty O.o Przestałam używać jakich kol wiek zeli,chemiczne badziewia,które nie bardzo mi pomagały,a wręcz szkodziły swym składem. Długa droga przed nami...niestety,ale warto by się starać nie dotykać...no ba! Nawet trzeba nie ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszzczyk
moj 5ty dzien. pamietajcie, lapki precz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrfgrth
Czy ja wiem,że facet ma lepiej? Nie usmiecha mi sie patrzenie na twarz faceta w strupach i ranach,dziewczyna chociaz moze to delikanie czyms zakryc. Albo blizny i u faceta tez brzydko wyglądaja. Nie ma,ze lepiej ma ten czy ten. Najlepiej to ma ten co nie wyciska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trianele tak sobie mysle co Ty uzywasz za pudru? bo Ty masz tez dosc sucha skore :-) musze zmienic puder cos mi sie wydaje bo albo puder albo tez przedokresowo zaczelo wylazic - co prwada dla zwyklego homo sapiens to tam nie powod do paniki, ale ja podchodze 4 razy do lustra i w koncu po n-tym razie legne... Odmienne zdanieee wiesz trzeba tez miec z czym isc do dermatologa, chodzilam - w d.. pomoglo, co najwyzej baba opieprzala i stres dodatkowy. ale nie ograniczylo to mojej dzialanosci destrukcyjnej a leki nie pomogly bo w sumie nie mialy na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmienne zdanieeee
zuzak skoro się wyciskasz i robisz wielkie rany to najwidoczniej masz co do wyciskania,bo skóry zdrowej się nie ciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odmienne zdanie - wstawialam kiedys zdjecie - pryszczy nie posiadam, a takie zaskorniki jak mam to z tego co widze to większość osób ma od czasu do czasu - i wyobraz sobie ze mozna z normalnego kawalka skory zrobic pikną rane :-] (zakladam ze skora bez chociazby porow istniej w photoshopie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoczekpsoczek
jak mozna niszczyc twarz nie mając pryszczy zamiast cieszyc się ladna buzią. Dziewczyno ogarnij sie poki jest czas,zanim jakis gronkowiec się do Ciebie dowali albo w koncu naprawdę będziesz miala trądzik i dopiero zobaczysz jakie to fajne,bo jak widac dażysz do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Zuzak :-) cieszę się, że się odzywasz :) Ja obecnie używam podkładu "mineralnego" clinique (pewnie w 100% taki nie jest;) ) i mam już chyba 3 opakowanie. Pierwszy raz jestem tak długo wierna jednemu produktowi:) nawet próbowałam wypróbować coś nowego ale nie potrafię :) płynne już w ogóle mnie nie zadowalają (a tylko takie kiedyś stosowałam). Fakt, że mam bardzo suchą skórę i bałam się, że taki podkład się nie sprawdzi. Ale jakoś ten nie ma z tym problemów :) No i on naprawdę kryje!! co jest moim wymaganiem numer jeden ;) Pod ten podkład używam kamuflażu artdeco i ten zestaw jest moją podstawą. A co do tych czerwonych plam po ciepłym prysznicu/wysiłku itp. to mam dokładnie to samo!! i też się zastanawiam czy to kiedykolwiek zniknie?? zimą jak wchodzę z chłodnego do ciepłego miejsca to też się niestety ujawniają bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Zuzak,oczywiście ,że istnieją idealne cery i to nie jedna osoba taką ma,sama w liceum widziałam mnóstwo takich nawet bez pudru ;) ja do 17 roku życia taką właśnie mialam a potem zaatakowalo mi brodę i tam wlasnie mam takie zaskórniki o których mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ja się nie odzywałam bo znów przesadziłam...szkoda,trzeba znów podjąć walkę. ewaewaeee zgadzam się.Ja jeszcze jako 15 miałam ładną buzie;( Z dwoma blizenkami małymi z szycia oka i ospy,a tak to nic żadnych wągrów,potem wyskoczyły mi na nosie wągry i ja wyciskałam,bakterie się rozprzestrzeniły,mam więcej pojawiają się w każdym miejscu na twarzy:( Sa tacy ze cały czas ich twarz wygląda czysto,szkoda ze nie wszyscy tak maja::( No cóż na to poradzimy nie nasza winna,ale to ze wyduszamy to niestety jest przez nas. Dzień pierwszy bez nadmiernego wyciskania/oczyszczania twarzy,pleców,nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moglbyscie mi poradzic,jak ktoras zna sie na skladzie kosmetkow? czy nie ma zapychaczy zadnych?Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Propylene Glycol, Squalane, Canola Oil, Tocopherol, Centella Asiatica Extract, Darutoside, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Dimethicone, Allantoin, Cymbopogon Nardus, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamone, DMDM Hydantoin, Parfum, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Iso Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Cinnamate, Buthylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, D-Limonene chce przetestować pewien krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Na suchą skórę polecam emulsję Cetaphil. Jest jej dużo, starcza na baaaaardzo długo, nie zapycha, jest bez parabenów, poczytajcie na kwc, jest wspaniała :) Moja cera z dnia na dzień jest coraz piękniesza, plecy też ;) To dzięki Diane. To prawda że pomaga na cerę. Nie jest jeszcze idealnie ale za jakiś może może będzie (tfu tfu) :) Wiem że to ciężkie tabletki z dużą ilością hormonów i wiem że po odstawieniu wszystko wróci, jednak wizja mojego ślubu i podróży poślubnej z idealną (!) cerą, wolnosc od podkładu itp wygrywa z rozsądkiem... Boję się też że będę miała w przyszłości problem z zajściem w ciąze, też mnie ostatnio wystraszyli takim gadaniem, mam nadzieje ze tak nie będzie, ale ciężko mi przestać je brać kiedy widzę że mogę wreszcie cieszyć się życiem i że z dnia na dzień jest coraz lepiej. Pomimo wszystko polecam Wam te tabletki, jeśli chcecie się od tego uwolić chociaż na czas brania. Cera staje się piękna, moja jeszcze taka nie jest ale wszystko zmierza w tym kierunku. Zastanówcie się nad tym, mi chyba nic innego by nie pomogło, tyle lat walki i nic. Ale nie namawiam, to jednak hormony którę nie są obojętne dla naszego organizmu. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Na suchą skórę polecam emulsję Cetaphil. Jest jej dużo, starcza na baaaaardzo długo, nie zapycha, jest bez parabenów, poczytajcie na kwc, jest wspaniała :) Moja cera z dnia na dzień jest coraz piękniesza, plecy też ;) To dzięki Diane. To prawda że pomaga na cerę. Nie jest jeszcze idealnie ale za jakiś może może będzie (tfu tfu) :) Wiem że to ciężkie tabletki z dużą ilością hormonów i wiem że po odstawieniu wszystko wróci, jednak wizja mojego ślubu i podróży poślubnej z idealną (!) cerą, wolnosc od podkładu itp wygrywa z rozsądkiem... Boję się też że będę miała w przyszłości problem z zajściem w ciąze, też mnie ostatnio wystraszyli takim gadaniem, mam nadzieje ze tak nie będzie, ale ciężko mi przestać je brać kiedy widzę że mogę wreszcie cieszyć się życiem i że z dnia na dzień jest coraz lepiej. Pomimo wszystko polecam Wam te tabletki, jeśli chcecie się od tego uwolić chociaż na czas brania. Cera staje się piękna, moja jeszcze taka nie jest ale wszystko zmierza w tym kierunku. Zastanówcie się nad tym, mi chyba nic innego by nie pomogło, tyle lat walki i nic. Ale nie namawiam, to jednak hormony którę nie są obojętne dla naszego organizmu. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanablabbla
tarja666 , trzymam kciuki!! ! Mam maniere dotykania twarzy, szyi, plecow, np gdy ogladam telewizje. I to jest wlasnie najgorsze, bo rozprzestrzenia bakterie. Nie jest latwo, ale jak widze efekty, to od razu sie chce, u mnie juz dobrych kilka dni, skora niesamowicie odpoczywa. Ale poczatki byly truudne!! Zauwazylam, ze najgorsze jest wyciskanie zaskornikow i wagrow, po takich zabiegach skora naprawde cierpi. Wycisniecie jednego wulkana nie bedzie problemem, o ile potem potrafisz sie powstrzymac... ja nie umiem i przechodze do reszty. dlatego wole nie ruszac w ogole. Ale latwo sie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanablabbla
ciagle walcze- ja tez jestem na diane. Piszesz, ze to "ciezkie tabletki" co to znaczy? Ja kiedys bylam na diane przez kilka lat z 2 polrocznymi przerwami... Czy to nie bylo za dlugo? Teraz wrocilam do Diane, ale tez slyszalam, ze trzeba uwazac. Czy to znaczy, ze skutki uboczne tych pigulek moga byc powazniejsze niz innych, ktore sie bierze typowo antykoncepcyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
diane są tabletkami starej generacji, mają końską dawkę hormonów, dlatego mówię że to ciężki lek. Mówisz że byłaś kiedys na diane. Jaką wtedy miałaś cerę? Czy po odstawieniu trądzik wrócił? Nie jest powiedziane że będą komplikacje po tych tabletkach. Mogą być a nie muszą, jak po wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×