Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Milego dnia ja tez wlasnie myslalam o tych platrach,mialam z nivea i jeszcze z jakiejs innej marki ktorej nie pamietam bo nie ma po co pamietac to na prawde nie dziala,przynajmniej ja nie widzialam zadnej roznicy z przed i po. Po zimnej wodzie tez jestem czerwona jak burak,ona poprawia krazenie,ale po pewnym czasie skora wraca do normy,ja jestem zadowolona,juz kilka dni sie chlapie;) Anytram na tym dekoldzie to moze byc uczulenie,ja tak mam jak za dlugo uzywam tej samej myjki,gbki czy czegokolwiek do szorowania,musze czesto wymieniac a raz na dwa dni wkladam do mikro na 10 sekund w celu zabicia bakterii,od tego czasu jak tak robie nie mam ani jednej krostki na dekoldzie czy plecach:) Daj zac kochana jak sie dzisiaj czujesz,mam nadzieje ze nic sobie nie zrobilas zlego i ze dzisiaj jet o wiele lepiej,tak to z nami wlasnie jest jak jest juz dobrze to chcemy by bylo jeszcze lepiej i psujemy to co juz osiagnelismy....3maj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak silnej woli
cześć dziewczyny i z tego co czytam również chłopaki jestem tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak silnej woli
niestety mam ten sam problem co wy zdarza się tak, że przez miesiąc mam idealną skórę, a potem zrobią mi się 2 czy 3 syfki i już wyglądam jak dziurawy ser - same ranki potem obiecuję sobie że nie będę nic dotykać wylecze się - trwa to ok miesiąca, a potem znów wystarczy tylko jakaś krostka i zaczyna się od nowa mam pytanie czy znacie jakiś dobry sposób na taki zapchany por wokól którego robi się opuchlizna,pod makijażem jest to widoczne jako taka wypukłość - siedzi on sobie tak ok 7 dni. ja w końcu nie wytrzymuje i to rozdrapuje aż do samej krwi a potem goi mi się to miesiąc TRAGEDIA przez duże T, a potem jeszcze przebarwienie i kolejny miesiąc leczenia Napisze jeszcze co obecnie używam, trochę tego jest: - tabletki cyprest hormonalne - tabletki z drożdzy - cynk - zieloną herbatę - sanostol syropek dla dzieci z witaminą A,B,C,D,E i PP - zdrowa dieta - ograniczam słodycze i fast foody,chipsy i kawe do jednej dziennie, na noc przed spaniem szklanka wody mineralnej - capivit hydrocontrol dla nawilżenia skóry od środka na twarz: - na przemian raz brevoxyl , a raz acne derm lub skinoren, zależy który dostanę w aptece - krem z sorayi na przebarwienia i blizny - krem nawilżający z ziaji na noc - punktowo na ropne niespodzianki których już 6 miesięcy nie było dalacin t - na ranki i zadrapania maść cynkowa,bepanthen plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak silnej woli
napiszcie prosze co z takim nabrzmiałym porem czy wągrem można zrobić od 13 stycznia (piątek!!) postanawiam zero drapania bużki - przecież w "piątek 13-go wszystko zdarzyć się może", więc może i ja wbije sobie wreszcie do tego głupiego i starego łba, że trzeba z tym nałogiem skończyć- mam 25 lat a problem jak dziecko moje motywatory od dziś: - odprowadzam mojego 2 latka do przedszkola, a tam inne piękne mamy, musze im dorównać, tzn, wyglądać normalnie - mam egzamin na prawko, a przecież serowi szwajcarskiemu prawa jazdy nie dadzą - obrona pracy magisterskiej brrr! a najgorsze jest to ze z nikim nie moge o tym porozmawiać dobrze ze jest takie forum i wy pozdrawiam wszystkich papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braku silnej woli- co do już powstałych niespodzianek, to albo poczekać aż zniknie (smarować czymś złuszczającym), albo wycisnąć (nie radzę, bo popłyniesz i cała gęba powyciskana będzie co zakończy się pieknymi bliznami).... Moim zdaniem to co możesz zrobić, to zapobieganie takim wykwitom. Po pierwsze, wydaje mi się, że za dużo witaminek bierzesz, a cera może złośliwie wyrzucać nadmiar na wierzch. Jak już coś bierzesz to staraj się , żeby to był jeden suplement. Np. w tym miesiącu cynk, w następnym drożdże, a w następnym capivit. Po drugie, używasz drogeryjnych kremów, które Cię zapychają. Postaw na żel aloesowy lub na olejek jojoba. Dużo o nich pisałyśmy wcześniej, one nie zapychają i nawilżają, a do tego łagodzą podrażnienia. Brevoksyl jest ok, ale najlepiej, abyś przeprowadziła kurację tak jak jest napisane na ulotce. Ja używam acne derm (brevoksylu nie mogę) Po trzecie, zwyczjnie nie dłub nie dotykaj:) nawet jak zdarzy Ci się wpadka, zaczynaj od początku. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
kolinia-dzieki:) u mnie lepiej. na noc zapackalam cala twarz moja ziaja calma. rano zaczerwienienie zniklo, a zadne wielkie gule sie nie zrobily wiec az sama sie dziwie bo to wrecz neimozliwe po takiej masakrze jak wczoraj. wiadomo twarz jest jeszcze bardzo wrazliwa i lekko napuchnieta a za dwa dni powinna wrocic do normy. dekolt hmmm... tez nei wiem co z nim, ale od wczoraj nie ma poprawy. ja tez mysle ze to byc moze reakcja alergiczna. no nic nie bd nic nakladac na niego i czekac. dekolt jest o tyle lepszy ze mozna go latwo zakryc wiec nim sie az tak nei przejmuje. Kocham Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak silnej woli :-) milo ze dolaczylas, tez mi sie wydaje ze za duzo kosmetykow takich drogeryjnych masz :) to postanowienie od 13tego bardzo dobre :-) sprobuje sie dolaczyc :):) a co z wagrem robic tez nie wiem...mam ten problem i zawsze na nim sie wywalam... Antyram mam ten sam problem z dekoltem (na zmiane z plecami - co mi sie jedno poprawi to drugie pogorszy). a zeby bylo ciekawiej czasami mi na puzonach tez jakies chrostki pojawia to jest dopiero odjazd... ciesze sie ze Ci sie polepszylo :-) ja wczoraj podmeczylam nos... Kolinia alez mnie oswiecilas z ta gabka :-) bo ja sie zastanawialam od czego mi sie robia gowna (chrostki, zaskorniki itd.)na dekolcie i plecach przeciez tam tapety nie mam, smaruje sie rzadko - szczegolnie plecy nawet balsamami czesc rejonow srednio dojezdzam to co...? a co ile te gabki wymieniasz? a 10sekund wybije bakteryje? ja czesto sie myje sama reka bez gabki bo mam albo peeling albo jestem u rodzicow a nie mam gabki u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yazmina ma racje ze za duzo suplementow to nie dobrze znajomy przekomibinowa z witaminamil i zaczely mu wlosy wychodzic... ja uwazam zeby nie brac wiecej niz 1 suplementu z danym skladnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak ja mam taka rekawice bardzo ostra,no uwielbiam drapaki bo inaczej to nie czuje sie czyst,a szczegolnie po spporcie...wymieniam raz na m-ac a 10 sekund wyczytalam w internecie ze wystarczy by zabic bakterie ktore sie jednak gromadza na takich rzeczach;) podobno tak powinno sie robic nawet z myjkami do mycia naczyn. anytram ciesze sie,ze juz dzisiaj masz lepszy humor i nie nabroilas za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak silnej woli
macie racje z tymi kremami jutro idę do apteki dziś kupiłam żel z iwostinu puritin hypoalergiczny i wreszcie twarz po umyciu nie jest wysuszona jutro ide na poszukiwania kremu przeciw zaaskórnikom może znacie jakieś dobre co do dekoldu = ja też tak czasem mam samo przychodzi i samo znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak silnej woli
dziękuje za linki zaraz poczytam o tych żelikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak silnej woli
a wy jaki krem polecacie musi spełniać takie warunki: - nie podrażniać wrażliwej cery - likwidować drobne krostki - likwidować porządnie zaskórniki czarne i białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosstrasznego
zaczelam czytac posty od poczatku, przeszlam kilka stron, trafilam na koniec , zauwazylam , ze ten watek ciagnie sie kilka ladnych lat POMOCY ! potrzebuje wsparcia , bardzo duzo wsparcia, bo nie potrafie sobie z tym poradzic, zakonczyc . :( mam bardzo duzo stresu na glowie , okropni znajomi co daja mi niezle w kosc , przeprowadzka do innego kraju, rozwod rodzicow i jeszcze duzo innych . staje przed lustrem i cisne, bez dezynfekcji na poczatku, maltretuje twarz . koncze na dezynfekcji po , jakims zelem lub spirytusem. wczesniej (do dzisiaj) udalo mi sie wytrzymac z tydzien bez wyciskania , czasem pojedynczy zaskornik. dzis masakra , znowu :( a twarz mialam z 3 lata temu perfekcyjna , taka o jakiej kazdy marzy. potem pojedyncze wypryski, nawet nie wiem kiedy zaczelam wyciskac, ale nie moge zakonczyc to jest najwazniejsze. tak wiec POMOCY ! jakies dobre porady jak zakonczyc ? i jak zlikwidowac ogromnee lizny na plecach , troche mniejsze na dekoldzie ale tez widoczne i oczywiscie twarz, poliki , rozszerzone pory takze . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosstrasznego
dodatkowo rozdrapuje wszystkie mozliwe strupy, a potem cisne nie dajac sie im zagoic , z ''nadzieja'' powiedzmy lub z wrazneniem (lepsze okreslenie) , ze w srodku wciaz znajduje sie cos . potrzebuje waszego wsparcia , mam nadzieje , ze dzieki tej stronie uda mi sie z tego wyjsc , bede pisac o moich postepach z twarza i cialem ( wlasciwie mam 4 miejsca ktore maltretuje twarz , plecy, dekold , ramiona. bo tam wysypuje mnie czrnymi okropienswami , ropnymi wulkanami, lub podskurnymi wulkanami , ktore okrutnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia to musze zaczackorzystac z kuchenki jako odkazacza :-) tylko zebym pozaru nie zrobila bo juz raz mi sie zapalily liscie w kuchence :-):-D brak silnej woli - jajeszcze nic idealnego na zaskorniki nie znalazlam, teraz stosuje olejek pichtowy,albo effaclar k do tego nie mam juz zadnego kremu drogeryjnego do twarzy i widze tego efekty. ale takiego ktory likwidowalaby jako tako szybko (zanim zdaze podusic) wieksze zaskorniki nie znam no najlepiej zebym nie tykala.... cosstrasznego witamy w gronie maltretujacych wlasna skore dokaldnie wiem oczym piszesz, tez rozdrauje nawet strupy choc obecnie staram sie powstrzymywac moze nie zakladaj ze od dzic juz nie ruszam ale zrob malymi krokami - najpierw ograniczam takie dzialania potem takie.. u mnie to pomaga a jakie masz te blizny? bo jak wypukle to contratubex lub cepan jest dobry ale wymaga cierpliwosci masc cynkowa jest jakas dziwna tlusta i stosowana w nadmiarze powoduje reakcje odwrona od zmaierzonej - strupek na pol zgojony zaczal sie paprac... i z prawie dobrego stanu znow sie cofnelam do etapu ok 5 strupkow biore sie w garsc bo @ juz dostalam i juz jestem lagodna i moze dla twarzy tez bede lagodna (ale co poopieprzalam kilka osob to poopieprzalam...ahhh co zrobic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak a Ty kupilas masc cynkowa???????????????????????? ja pisalam o pascie a to zupelnie nie to samo,masc jest okropna!!!! pasta jest w takim bialym pudeleczku i jest bardzo gesta i ona dziala przynajmniej u mnie ale po masci zawsze mi cos sie robilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
ja w ogole nei uzywam do mycia gabki , a na tym dekolcie to pierwszy raz mi sie takie cos zrobilo. te zaskórniaki i wagierki o ktorych pisalam wczesniej juz wycislam i mikro ranki juz mi sie zagoily, ale ta czerwona plama zostala, wiec to ewidentnie jakies uczulenie. pije calcium i smaruje olejkiem ze slodkich migdałów ktory dzisiaj kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak silnej woli
cześć cosstrasznego ja też jestem tu nowa dziś wybieram się do apteki po normaderm vichy ale jestem otwarta na inne propozycje więc zobacze na miejscu co mają ciekawego poza tym dziś wyjeżdżam na urlopik w góry na całe 5 dni nic tylko śnieg narty i mój nowy kremik no i żel z iwostinu obiecywałam od 13 żadnego drapania jest bardzo cięzko zdrapałam tylko mały strupek widoczny przy makijażu dziś już 14 i jak na razie udaje się nie wyciskać w wolnym czsie piore prassuje to sprzątam to oglądam jakiś dobry film wykręciłam halogny w łazience i załączam je tylko rano i wieczór żęby zrobić lekki makijaż lub demakijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosstrasznego
dziekuje za mile przyjecie mnie do waszego grona mam nadzieje , ze ta strona pomoze mi wyjsc z tego problemu, okropnego wrecz problemu :) zuzak - blizmy mam i takie i takie , wypukle , rowne skurze poprostu wielka ciemna plama, te 'wchodzace do srodka' takze :( i nie wytrzymalam , wczoraj po raz 1 od jakiegos czasu wycisnelam twarz (tak jak pisalam ,wczesniej tylko delikatnie oczyszczalam nie bylo to jeszcze takie , mialam chec wychodzic z domu, udac sie na impreze , do ludzi ) dzis rano obudzilam sie , zobaczylam biala odstajaca rope i czerwone napuchniete miejsca wiec ' dobralam sie do nich' :( nie wiem jak opisac to uczucie, ale kiedy widze takie zeczy nie potrafie sie powstrzymac , przeszkadza mi to , caly czas o tym mysle , poki nie wycisne nie daje mi to spokoju, chodze co 2 sekundy do lustra , ogladam dotykam i trzaskkk na koncu musze wycisnac po kik nieudanych probach nieronbienaia tego. a potem zaluje , strasznie , chce mi sie plakac , ze wczoraj to zrobilam :( dodatkowo mam problemy z baaaaaaardzo mocno przesuszona skura , nie wiem dokonca dlaczego , uzywam kremy, poczawszy od nivea soft , do kremow aptecznych na ktore wydaje majatki i nic nie pomaga skora schodzi mi platami na calej twarzy , nie idzie na tym zrobic makijazu, ale bez oczywiscie nie wyjde bo sie wstydze , okropnie i mam wrazenie , ze ludzie patrza sie na mnie , wytykaja palcami , smieja sie ,.. dodatkowe pytanie , czy palenie papierosow mocno pogarsza nasz stan ?? myslalam zeby zucic , ale narazie jest to jedna z rzeczy , ktora bardzo pomaga mi w odstresowaniu sie i nie potrafie , robilam juz kilka poejsc i tak jak z wyciskaniem, nie potrafilam wytrzymac , boli mnie to strasznie, dlaczego to wlasnie mnie to spotkalo, wszyscy ktorych spotykam maja piekna twarz , jak ' tylek niemowlaka' bez skazy , czasem delikatnie , ale i taka to moje marzenie . a ludzie mowia mi ze jestem ladne, piekna nawet . bylam fotomodelka , trenowalam wyczynowo sport przez 8 lat , dzis tez trenuje codziennie ale fitness itp, basen juz nie na przyslowiowe ' zabicie sie ze zmeczenia', figure mam doskonala to musze przyznac, ogromne wciecie w talii, chuda , 180 cm wzrostu, zawsze dobrze sie ubieam , staram sie , poswiecam na to mnustwo czasu wlosy mam dluge blond , za piersi , nigdy nic z nimi nie robie , sa naturalnie proste , tylko myje susze i wychodze pragne tylko zrobic cos z moja twarza :( mam 18 lat , i boje sie braku powodzenia takrze u plci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohooo znow cos nie tak :-D nie nooo... tak Kolinia kupilam masc i efektem tego jest bolace g... na nosie miedzy oczami (rewelacyjne miejsce...) i dwa na czole a to jedno co mialam zgojone znow sie parze, i na brodzie tez... no se narobilam a juz bylo dobrze :-) Antryram mi olejek z migdałow pomaga - lagodzi i nawilza mocniej niz jojoba, a jaki kupilas taki do masazu? Brak silnej woli tez wykrecilam zarowke jedna w lazience ale po ciemku nie da rady zrobic tapety (a tak by bylo najlepiej) Cosstrasznego na wypukle to cepan podobno dobry ja mam takie jdno na plecach ale sobie olewam.ale plamy mam i mam nadzieje ze beda schodzic powoli. wydaje mi sie ze kwas migdalowy wybielil tylko nei moge sobie nowych plam dorabiac bo to bezsensu rozumiem Twoj problem z powstrzymaniem sie bo ja jak zobacze cos wypuklego to zachowuje sie jak ten Rockford z bajki gdy poczuje ser... totalny obled a na przesuszona skore polecam olejek jojoba i/lub olejek migdałowy, zmowilam tez polecany psyhozel ale czekam na przesylke wiec jeszcze sie nie wypowiadam Cosstrasznego na pewno nikt sie z Ciebie nie smieje, tylko to sie tak wydaje, mi tez sie zdaje ze jak mam gorszy stan skory to wszyscy na to patrza na pewno bedziesz miala powodzenie, nie wszyscy faceci patrza na kazdy szczegol karoserii ;-) mi sie zdaje ze nasza samoocena wplywa na odbior nas przez ludzi. jak sie zle oceniamy inni tez nas gorzej oceniaja. ja sie staram robic dobra mine do zlej gry, i nawet jak wygladam fatalnie udawac ze wszystko ok (a to baardzo ciezko jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosstrasznego
zuzak dziekuje bardzo za rady ! :) i za to , ze podnioslas mnie na duchu , mysle , ze dzieki temu moja samoocena sie wzmocni i skoncze z tym strasznym problemem :) ciesze sie bardzo , ze znalazlam taka strone jak ta , ze nie jestem jedyna , a tak myslalam , pomagacie mi bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
zuzak- moj olejek jest do masarzu i do kapieli (tak na nim pisze) smaruje sie nim dzisiaj i jestem naprawde zachwycona!!! swietnie nawilza iprzy tym nei szczypie, bo czasem jak na skre naloze jakis drogeryjny krem to poprostu tak mnei skóra szczypie i piecze ze nei da sie wytrzymac. a teraz, nawet liszaje po mrozie ladnie goi:) genialny:) kupilam tez dzisiaj olejek kokosowy bo wreszcie przyszedl, ale na razie nei bd go stosowac. teraz bd sie kolegowac ze slodkimi migdalami, a potem sprobuje ten kokosowy:) wszystko naraz tez nie jest dobrze uzywac. pozatym jak bd uzywala oba naraz to ne bd potrafila ocenic ktory dziala lepiej, a to wazne:) cosstrasznego i brak silnej woli - dziewczyny przedewszystkim przestancie uzywac kremów dorgeryjnych!! sama uzywalam ich kilka lat i zero poprawy, teraz przezycilam si ena olejki i naprawde jest o wiele lepiej-efekt ktory chce uzyskac jest znacznei szybszy, a pory sie nie zapychaja. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
hej znacie jakies kremy z filtrami UVA i UVB, bo a stronie acne dermu czytalam jak dermatolog sie wypowiadal ze lepiej stosowac te kremy w walce z przebarwieniami no i nie mam zielonego pojecia jaki kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam dowas pytania, mam nadzieje ostatnie dotyczace mojego skladu kosmetykow na tradzik, mianowicie - czy tabletki z drozdzy sa warte zakupienia? tonik jakis najlepiej bezalkoholowy no i podlanczam sie do Anjjiii gdyz tez mam zamiar kupic acne derm a filtry chyba trzea miec na dzien nawet jesli to zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze chcialem sie zapytac, mianowicie picie dozdzy np. z mlekiem czy woda to dobre rozwiazanie, zaraz o tym bede czytal, ale z wasza opinia sie bardzo licze, jesli mozecie oczekuje odpowiedzi, z goory dziekuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można powiedzieć że ja przez drożdże wszystko zaprzepaściłam, bo było juz tak dobrze, wróciłam z wakacji i nie wiem co mi odbiło, zaczęłam łykać to świństwo i mi powyskakiwały takie wielkie krosty z białymi czubami i oczywiście nie wytrzymałam.. myslałam że to minie po tygodniu ale nie minęło więc stwierdziłam że dłużej tego nie będę brała, po co mi to było ? od tamtego czasu (sierpień ) nie mogę się pozbierać i ciągle wyciskam. ale chciałam powiedzieć że na każdego mogą one działać inaczej, ja tylko strasznie żałuję tej decyzji, bo nie wiadomo czy już bym nie wyszła z tego nałogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kremy z filtrem, to większość strasznie zapycha... Ja używam acne dermu teraz o jakiegoś miesiąca, ale nie stosuje filtrów. Po pierwsze dlatego, że jest zima , po drugie dlatego, że prawie nie przebywam na podwórku, słyszałam , że naturalny filtr ochronny jest w olejku jojoba, a nim się codziennie smaruję. Myśłę, że jeśli używałabym kwasu latem, to jednak filtry bym nakładała na buźkę. Kiedyś używałam kremu z filtrem z iwostinu: http://www.e-farm.pl/p/1821/IWOSTIN-HYDRATIA-Krem-SPF-15-z-ceramidami.html Nie zapychał, dobrze nawilżał, ale gęba się po nim świeciła, po filtrach zawsze się świeci. Coś strasznego... Ja równiez zawsze byłam, dla siebie i dla otoczenia atrakcyjną dziewczyną. Cera wszystko zepsuła, a raczej to co z nią zrobiłam. Wcześniej masakrowałam podobnie jak Ty. Teraz prawie wcale i jest duuużo lepiej, choć wiem, że idealnie gładkiej buzi mieć nie będę. Ja radziłabym Ci wygoić teraz buźkę, robić okłady z rumianku, punktowo rany sarować tormentiolem itd, aż nie będzie na niej żadnej ranki. Następnie możesz zaopatrzyć się w produkty z kwasami, np,tak jak my acne derm, możesz też iść do kosmetyczki na złuszczanie kwasem migdałowym, bądź zrobić to samej w domu. Skóra zacznie się złuszczać i będzie coraz lepiej, blizny się rozjaśnie krostki poznikają, a jak nie to nie będą się rzucać w oczy, a Ty będziesz miała motywację do dalszego nieruszania. Pamiętaj, że przy kwasach lepiej unikać słońca i nie cisnąć bo, skóra jest wtedy delikatniejsza i o głębokie przebarwienia nietrudno. NA dzień zaopatrz się w olejek jojoba- polecam teraz każdemu bez obaw, ponieważ jest wspaniały:). Głowa do góry jakoś z tego wspólnie wyjdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braku silnej woli- Vichy normaderm to straszne dziadostwo, wywalisz pieniądze w błoto. Lepiej kup dobry nawilżacz, bo to cholerstwo Cię Tylko wysuszy i jeszcze bardziej Cię wysypie. Wiem bo uzywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×