Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość .......Milego dnia;)....
kolinia no tak. ale to jednak za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Milego dnia,no tak racje masz,ale ja myslalam,ze skoro nie mozna nigdzie kupic to wycofali a okazuje sie ,ze nie;) gdzies dziewczyny na forum pisaly,ze uzywaja cos podobnego z innej firmy,to mozna kupic w sklepach ze zdrowa zywnoscia jako suplement diety,czy cos takiego...?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia no tak bo to w sumie jest sumplemenet diety, tylko teraz jak farmaceutka powiedziala ze nie ma w magazynach i wogole to sie zmartwilem troche, ale ze sa kapsulki tylko z innej firmy i nie wiem czy one beda dobre jak te z 'ortisa', ktore mialy bardzo dobre recenzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
wszedzie wlasnie sa te z zielona herbata ,ale sprobujemy moze uda sie cos innego wyszukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
jak nie za czesto to aspiryna jest fajna,kiedys stosowalam i fajnie wygladza skore,ale jak czasem chcialam przedobrzyc(a mam do tego tendencje)to dostawalam wysypki...mozesz smialo sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
aspiryna sciaga wlasnie pory,ja jeszcze nie trafilam na specyfik ktory by calkowicie zwezyl pory a troche ich przetestowalam,aspirynka jest ok.no i physiogel,jako nawilzacz polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
spokojnie jak zrobisz raz na pare dni bedzie ok.ja mam baaaaardzo wrazliwa skore,zadko co mnie nie uczula,ale po pierwszym uzyciu bylam zachwycona efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
okidoki,daj znac co kupiles;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
moze to tak z poczatkiem roku a za jakis czas bedzie znowu w sprzedazy.Mysle ze bedzie bo skoro za granica jest to u nas tez powinno,tak sobie mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
albo sprobuj te z zielona herbata moze wcale nie bedzie zle w koncu zielona herbata dobrze dziala na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Milegodnia,milej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
anja9321 -to moze niech studniowka bd twoja motywacja? jak ja mialam studniówkje to objecalam sobie ze bd piekna i... nie wyciskalam przez jakies 3 tygodnie, stosowalam peelenki enzymatyczne i na studniowke moglam wyjsc w koku bez grzywki i zadnych wlosów na twarzy. cera byla nieskazitelna, pomalowalam sie lekko podkladem i nie martwilam sie przez cala noc o to ze podklad splynie i cos bd znow widac. nie latalam do lazienki co godzine(jak to mam w zwyczaju) wiec wieczor sie udal:P powodzenia i trzymaj sie:) zycze super studniówki co do podkladów- ja od jakiegos miesiaca uzywam rimmel match perfection adapt to skin w zelu i powiem wam ze jak dla mnie jest idealny pod kazdym wzgledem- nie zapycha, ladnie pachnie, fajnei sie go naklada, dosc dlugo wytrzymuje, ma idealny dla mnie kolor i nei tworzy efektu maski. polecam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
anytram masz racje jesli chodzi o studniowke z totalnym opanowaniem sie i nie wyciskaniem by w tym dniu wygladac wyjatkowo,moja wspominam tez bardzo pozytywnie,mialam idealna skore i wszystkie wlosy pieknie upiete bez grzywki,nawet nie bylam bardzo umalowana,chyba tylko puder sybki by sie nie swiecic...no i oko obowiazkowo;D bawilam sie do rana bez jak ty biegania co chwile do lazienki w celu wiadomym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studniowke ominelam (w tamtym okresie mialam bunt na wszystkie imprezy) ale wtedy to ja prawie tapety nie uzywalam, moje problemy zaczely rosnac z wiekiem yyy stwierdzilam ze kwas migdalowy jest dobry dla osob z tlusta skora bo tak wysusza ze sie smaruje tlustym olejkiem migdalowym (zadnego zapychania nie widze bo sie tos pytal) i wsiaka :-D ale nic nowego nie chce sie pojawic, pory sie zwezyly , tylko sie luszcze ze jak po umyciu twarzy ni smarne sie czyms to za chwile wygladam jak pustynia :-) teraz zastanawiam sie ile przerwy miedzy kolejnymi migdalami zrobic - tydzien czy dwa... a tapete ostatnio mialam kolo9 godzin i sie nie swiecilam nic a normalnie po 4 godzinach to juz nie jest za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuzak ja mysle ze 2 tygodnie powinnas odczekac spokojnie,ja choc mam tlusta skore nie moge kwasow bo mnie uczulaja no i strasznie nie lubie sie luszczyc,dostaje spazmow jak odstaja mi skorki;) choc mam ochote na tego migdala,moze on nie jest taki agresywny i by mnie nie uczulil,tak czytalam,ale boje sie....no i tak sobie mysle im mniej sie eksperymentuje i meczy skore tym lepiej ona wyglada....u mnie jest lepiej jak nawet ograniczam peeling i maseczki do jednego uzycia w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×