Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Agata ,nie obwiniaj sie-nie mamy wplywu na to jak ktos zareaguje na nasze slowa czy czyny.zle sie stalo,nikt tego nie chcial.moze tylko-musimy bardziej zwracac uwage na to w jaki sposob przekazujemy swoje mysli.jest jej przykro.i ma prawo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wyluzuj.poczytaj j/w. moze Mamo czyta nas to wie ze ja przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiem jak ona się czuje bo gdy mąż próbuje mnie wyluzować i stroi sobie ze mnie żarty to też się na niego wściekam i mówię że żałuję że mu coś powiedziałam choć znamjego dobre intencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mogę się wypowiedzieć
mogłybyście mi napisać czy miewacie skurcze dodatkowe serca?strasznie nieprzyjemne uczucie jakby serce się zatrzymywało, uderzało do przełyku a ty miałabyś umrzeć. czasami mam pojedyncze skurcze serca, ale bardzo często łaczą się w jeden łańcuszek i trwają od kilku do kilkunastu sekund...wtedy zaczynam się panicznie bać i nakręcać , że umieram...w ogóle kiedy przezywam jakiś silny stres mój puls wynosi około 170 u/m. wiem że to szalenie dużo i zaczynam sobie wmawiać , że to jednak nie tylko nerwica...z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest głupio ,ale przecież my tu nie mamy złych intencji ,MAMO to były tylko żarty.Trzeba się śmiać i żartować,żeby nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://users.nethit.pl/forum/forum/kardiologia/ jest to fajne forum -kardiologiczne zadaje sie pytania i inni odpowiadaja.sa tam juz pytania o dodatkowe skurcze poczytaj polecam. ja mam tachykardie nadkomorowa puls przy tym ok 130.biore na to propranolol . TO do nowej osoby bez nicku-prosze poczytaj.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nakrecasz to serce bardziej wali.robilas ekg w tym danym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalezaloby zrobic badania i wtedy okarze sie czy to tylko nerwicowe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co chociaż troche rozwiązałoby mój problem tak jak część z was szuka w pobliżu swoich \"wycieczek\" szpitali przychodni etc to ja szukam toalet więc jak by co 500 metrów był jakiś miejski szalet to myślę że nie miała bym problemu, aby godzinę jechac do pracy , czułabym się bezpieczna schiza poszłaby w czorty. ja nie wiem jak dłużej wytrzymam to że moje życie kręci się wokół tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a z kad jestes?napisz do burmistrza miasta petycje o wieksza ilosc TOY-TOY. np.przy kazdym smietniku.wtedy bedziecie z Efka sie spotykac :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erad
Pipek teraz to dowaliłaś padne ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mogę się wypowiedzieć
miałam kilka ekg i ok, miałam echo srca i też w porządku (poza wypadającym płatkiem zastawki mitralnej), tsh w normie, morfologia również. ale właściwie skurzcze dodatkowe mam od niedawna w takim nasileniu i jeszcze nie mioałam okazji porozmawiać o nich z kardiologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z rozpędu i w biegu wpadłam ..i cóż widzę Agatko Ty na podwójnej melisce jezdzisz ? Miloszka jak gdzieś w okolicy dorwiesz Agate to uwiąż ją niech melisa jej wyparuje :D Widzę śmieci nie pozbierane i z czym ja rano pójdę :D Dziewczyny które są wrazliwe na swój temat ... tutaj nikt z nikogo się nigdy nie śmieje! jesteśmy równe bo mamy coś wspólnego ...nasze doświadczenia. Więkrzość tutaj jest już na etapie samokrytycyzmu i przyjmuje żarty do siebie jako coś normalnego,nikt nie ma zamiaru nikomu sprawiać przykrości ... ale staramy się żeby czasami doprowadzić kogoś do uśmiechu . Wszystkie mamy ciężko i dlatego wspieramy się ... jesli ktoś jest i potrzebuje innego wsparcia to niech pisze że na razie ma problem z zaakceptowaniem żartów pod swoim adresem ...wszystkie myślę że zrozumią o co chodzi. Bo sprawienie żeby ktoś pozniej czuł się winny że komus sprawił czymś przykrość ,to tym bardziej nie może tak byc . Każda ma i tak swoje problemy...dlatego piszmy o tym co nam sprawia przykrość. I już mnie nie ma :D chłop zaraz wróci miski muszę na stół dowlec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tez moge...-to wypadanie platka jest m.in przyczyna,a stres jest glownym winowajca.wchodzilas na to forum co podalam link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Pipek to jest dobra myśl ...:D zaraz coś machnę o zwiękrzenie liczby śmietników na drodze ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o tym myślałam z tą petycja, ale wtedy to zamknęli by mnie chyba w zakładzie, czyjecie zdziwienie prezydenta miasta jakby dostał taki liścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miloszka,trzeba sie smiac,no bo coz mam pozostalo.i tak za duzo lat mam ucieklo przez nerwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że nie mam żadnych papierów bo u psychiatry byłam tylko raz i stwierdził,że to nie robota dla niego i odesłał mnie do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×