Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dziewczyny naprawde lekkie piwko czy slaby drink w polaczeniu z tabl.mozna tylko wtedy gdy czujemy przyplyw sil i chec zabawy a jak jestesmy w kiepskiej kondycji to i tymi malymi procentami sie nakrecimy i mozemy sie zle czuc ja tak mam ,teraz unikam ale pijalam drinkusie slabe jak bylam w dobrej formie i nic sie zlego nie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wole teraz w domku niz gdzies lazic jedynie do znajomych na posiadowki to tak a tam gdzie duzo ludzi i gwar to nie -odwrotnie do mojego lybego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta >ja tez bym chciala miec kible co pare metrow,zreszta tam gdzie sie poruszam po osiedlu mam ttych przybytkow-w przychodni ,w szpitalu ,na bazarku.....czesto korzystalam ,tzn.teraz jest lepiej ale byla tragedia ,tak wiec nie jestes sama ...a o pampersie nie pomyslalam .....wiesz ile razy musze wychodzic ze sklepu aby ....ochlonac i zorientowac sie czy szuksac kibla czy nie? ech! ale rada jest jedna -powiedziec sobie ,ze GOWNO nie bedzie mna rzadzic! szkoda ze kolezanka sie obrazila ,wydaje mi sie ze ma olbrzymi problem skoro nie umie miec dystansu do siebie (zwlaszcza tu na forum gdzie jestesmy anonimowi) ale mysle ze kiedys sie z tego bedzie sama smiac nasza \"smietnikowa\" kolezanka tez moglaby sie odrazic ale jednak ma poczucie humoru-dobrze ze umiemy sie smiac ze swoich\"schiz\" nie jest z nami tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuska
no nie bede nic pila:) a piwo bezalkoholowe moge??????bo tam jakies sladowe ilosci % jednak sa..... postaram sie przelamac i gdzies wyjsc wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezalkoholowe mozesz jak najbardziej ,sluchaj jesli nawet zle sie poczujesz-a jest to mozliwe bo bedziesz podswiadomie czujna -wiec sie nie zdziw-radze wtedy nie panikuj i nie ciagnij lubego do domu tylko idz do lazienki ,ochlon ,odswiez twarz woda ,posiedz,pooddychaj i w duchu poslij tej malpie \"kwiecista wiązanke\" i powiedz jej ze zamierzasz tu pozostac i sie jej nie dasz....zobaczysz ,ze poskutkuje....powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska>lepiej badz ostrozna w tym cyklu-dodatkowe zabezpieczenie stosuj-nie ufalabym teraz samym tabletkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę leki i wczoraj sobie za dużo pozwoliłam....ale na szczęście nic mi nie jest....już posprzatane i ugotowane...a wypiłyśmy we 4 -2 litry ...:)dobre co? koleżanka jeszcze u mnie gnije..:)...chyba zaraz zdechnie..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rrenka a widzę że jesteś moją koleżanką po fachu ja też znam wszystkie kible na trasie do pracy. musimy sobie pogratulować orientacji w terenie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ! wpadłam się zameldować co byście sobie nie myślały ...:D i teraz trzymcie się babeczki :D byłam z chłopem w lesie na grzybach :D i właśnie mam trochę roboty ,wszystko mnie boli . Wstałam o 6 rano ciemno w lesie było jak tam dojechaliśmy,chłop jak zwykle gdzieś polazł :D a ja poszłam w swoją stronę .Kazał krzyczeć jak będą mnie ...gwałcić :D powiedział jak dobrze to go nie wołać :D zanim dojechalismy do lasu zgadnijcie co stało przy drodze...... Śmietnik ! dostałam takiego rechotu że chłop mój się przestraszył że coś mi się stało ...musiałam mu tłumaczyć żeby sie nie zdziwił jak zaraz z lasu wyskoczą moje koleżanki ....on ostatnio na mnie dziwnie patrzy ...:D A teraz poważniej... było super nic mnie nie goniło ,ani nie straszyło... Pozdrawiam i mykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! od rana do tej pory nie mialam polaczenia z neostrada.dzwonilam do nich ,powiedzieli ze cos u nich nawalilo. Dzieki temu,ze nie bylo netu,poprasowalam cala sterte ubran. Tak poza tym nic mi sie dzis nie chce. Pozdrawiam.Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj przezyłam szok otóż łaziłam sobie po kafeterii i była tam zadyma bo ktoś kasował tematy ,a ja was nie mogłam znależć .Już się wystraszyłam ,ale jesteście dzięki Bogu ,bo z kim ja bym gadała.Jak to jest możliwe ,że ktoś zakłada temat a jakaś świnia go kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie najgorzej tylko jak zawsze ból z boku szyi i w lewym boku wkurza mnie to strasznie mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuska
dzieki za imprezowe rady ;) ada tu rzadza moderatorzy i jak im sie cos nie spodoba to kasuja i tyle,co prawda maja jakis kodeks etyczny,ale czasai sie myla :/ ale u mnie zimnoooooo,brrrrrrr a jak u Was?zimno i brzydko,szaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wczoraj się zdenerwowałam ,że nie moge was znaleść .U mnie też pogoda do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w 3-miescie słonce! Ide dalej walczyc do pralni i prasowac ,zeby zwolnic na sznurkach miejsce do suszenia. Boszszsz ,ile ta rodzina moze zabrudzic rzeczy przez tydzien.... Obiadek jadlam pyszny...mowie Wam. O Rany!Efcia,usmialam sie do lez,naprawde,az moj chlopina dziwnie na mnie patrzyl tym razem,bo chichralam sie do kompa,ocierajac lzy. No i gratuluje wyp[rawy dolasu,wprawdzie pisalas,ze po lesie sie nie boisz,alee nie mniej jednak kazde wyjscie z domu jest sukcesem,moze kiedys pozwolisz mi sie gdzies zabrac..... Zycze ,dziewczyny,milego popoludnia i wieczoru,zarowno tym ,co wychodza jak i tym co w domkach pozostaja. A gdyby kiedys,nie daj Boze,ktos skasowal nasz temat,to stworzymy nowy i na pewno po nickach sie odnajdziemy!!!!!O!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara21
jestem tu nowa a le z nerwica zmagam sei od 2002 roku. biore rexetin na poczatku bylo gorzej potem lepiej a teraz czuje ze rexetin przestaje na mnie dzialc co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara21
czy z tego gowna mozna wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka37
Jeżeli chodzi o kasowanie tematów, to sparwa jest taka ,że są one przenoszone do odpowiedniego działu ,ja tak miałam ,szukałam swojego postu o emocjach na dyskusji ogolnej a znalazł się na forum o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A WINKA MOGĘ SIĘ NAPIĆ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM OCHOTE NA LAMPKEALE
SIE BOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×