Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

do pipek odpowiadając na twoje pytanie jestem z wielkiego wstrętnego śmierdzącego miasta i musze całe je pokonać żeby pojechać do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mogę się wypowiedzieć
weszłam na forum ( a w ogóle to dzięki za link) i oczywiście już sobie pomyslałam że to może nie skurcze dodatkowe tylko jakaś inna arytmia...bo jak czytałam niektóre tematy to wszystko się zgadza z opisami innych...zresztą moim głównym problemem jest nerwica. za każdym razem mówię sobie ż to nie bedzie silnijsze ode mnie a jest.. wszystkie mamy przerabane jakieś durne nerwice nami rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy będę tak dowcipna jak przyjdzie co do czego i będę siać panikę w czasie mojej cudnej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka no proszę nie dołuj mnie ja nie mam papierów twoje przedawnione a już myślałam że cały świat zastawimy śmietnikami i kiblami a tu klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wejdz w wypadanie platka-tez tam jest.skoro masz stwierdzone ,to ok. plus do tego nerwica i tak dlatego sie dzieje,bierzesz jakies leki? Do i ja tez moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne te papiery to na całe życie !!! ja juz ,mam okragły dowód osobisty!!! a wy pewnie dopiero na taki czekacie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mogę się wypowiedzieć
do pipek nie leków żadnych nie biorę poza jakimiś ziołowymi na uspokojenie, validolem czasami magnezem. czyli nic szczególnego. wszelkie psychotropy rzuciłam... zresztą dobra nie będę wam dłużej truła. miałam nadzieję, że ktoś napisze mi że ma tak samo bo to jest podobno od nerwicy i sama wiem że arytmii dostaję kiedy się denerwuję buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jakas dziwna masz trzcionke bo nie moge rozczytac ostatniego postu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łam sie ja tez mam takie jaja z serduchem ale wiem ze to nerwica !!!!serducho albo mi wali jak młot pneumatyczny albo staje a ja mam w oczach gwiazdy i mysle że to juz koniec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek nie dziwną trzcionkę tylko niewidzialną wysłałam zamin napisałam coś , no co trchę się pośpieszyłam zdarza się nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mogę się wypowiedzieć
dziewczyny nie straszcie mnie migotaniem przedsionków proszę...a w ogóle jak radzicie sobie ze stresem? bo ja najwidoczniej nie radz sobie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy tez jestescie uczulone na zle wiadomosci? Zaczyna krecic mi sie w glowie jak ktos zaczyna mowic na temat polityki, czy swoich chorob ...nei mam sily tego sluchac, chce mi sie uciekac od takich ludzi. A kiedsy moglam bez wstretu sykutowac o polityce czy cierpliwie wysluchiwac czyis bolaczek etc... czy wy tez tak macie? Moje nerwy sa na poziomie zero! Jak tylko wszsytko jest w porzadku i wszystko sie uklada jestem w lepszym samopoczuciu. Jak tylko cos sie stanie nieoczekiwanego w ciagu dnia wraca moja nerwica. Bicie serca, trzesie mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×