Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ada kochana ty olej tę babę ! zimną woda ! :D przecież niech ten babsztyl gada sobie co chce..Ci którzy Ciebie znają to wiedzą jaka jesteś,a Ci którzy nie mieli przyjemności Ciebie jeszcze poznać to niech słuchają jakiś historii. Powiem Ci że ja jestem abstynentką 100% nie piję nic nawet jak mam wypić syrop na spirytusie to się zastanawiam ,albo jak sąsiadki częstują mnie tortami na ...aromacie:D Nie piję bo tego nie lubię i nie chcę ,ale niektórzy tego nie rozumieją . Wiesz jak to jest jak jest jakaś impreza to no przecież inaczej nie wypada ..trzeba ! a ja nic.. Znajomi bliscy wiedzą że żadna siła mnie nie zmusi żebym wypiła a dalszym znajomym w wielkim sekrecie powiedziałam ...że jestem zaszytą alkoholiczką :D i nie moge grama alkoholu wypić . Wiesz na tych ludziach wcale mi nie zależy ,oczywiście wyznanie w zaufaniu rozniosło się lotem błyskawicy... I teraz mam spokój ! a to co o mnie gadaja to juz mnie to nic nie obchodzi ..omijam takich ludzi szerokim łukiem i wolę mieć kilku bardzo zaufanych ,niż całą zgraję tzw. znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababa mam nadzieję że Ty nigdy o sobie nie myślałaś że jesteś \"starą wariatką\" ,bo My jesteśmy zupełnie normalne tylko mamy zaburzenia emocjonalne i to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuska
witam w niedzielne popoludnie :) kurcze wsxytskie macie dzieci i czuje sie troche nieswojo.Moze dlatego,ze mnie N dopadla w tak mlodym wieku....Mam nadzieje,ze za rok,dwa tez bede miala jakies malenstwo:) stara baba trzymaj sie nie daj sie!duzo przeszlas,ale widze,ze masz tez powody do radosci i dumy,a ja znam ludzi,ktorzy przeszli jeszcze wiecej tragedii i nic od zycia nie dostali:(wiem ,ze to moze marne pocieszenie i nie powinno sie porownywac nieszczesc,ale moze czasem warto bardziej sie skupac na pozytywach niz pamietac o negatywach.Piszesz,ze nigdy nie chodzilas na terapie-I TU JEST PRZYCZYNA !!!tyle lat sie meczysz i chyba Twoi lekarze nie sa najlepsi,skoro zaden Cie na terapie nie wyslal,a jest to praktykowane juz od kilkunastu lat!Moze zmien lekarza albo poszykaj w internecie jakiejs palcowki blisko Ciebie! ja natomiast puscilam pawia w nocy,chyba ten stimuloton mnie wykancza:/ no ale co robic,na psychike chyba zaczyna juz dzialac,bo mniej mna telepie,wiec mam nadzieje,ze te zaslabniecia i pawie przejda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja tak załatwiłam w tym roku moich wczasowiczów.Jak to ludzie na wczasach piją ,bawią się i mnie jeden facet godzine namawiał do wypicia drinka wreszcie powiedział do mnie to pani musi być kanalia albo jechowa ,odpowiedziałam ,że jedno i drugie i do tego wszystkiego jestem zaszyta i miałam spokój,a on miał mine jakby miał zaraz puścić pawia .Miałam śmiechu na pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubi
hej witam was własnie szukalam czegos o rexetinie inatkelam sie na te strony .Mam takie same objawy od roku. Ciesze sie że moglam poczytac i uswiadomic sobie ze to jednak nerwy na mnie tat dzialaja a nie jaka inna zaraza ktorej nie moglam zdjagnozowac razem z przeroznymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuska
dziewczyny poradzcie mi cos!!! ja sie czuje potwornie slabaod tych 2 dni,od kiedy zazywam stimuloton.Czy to normalne?po jakm czasie organizm sie przyzwyczaja? do tego jest mi niedobrze i tak jak juz pisalam nawet pawia puscilam w nocy :/ nie nadaje sie do funkcjonowania,bo boje sie ze padne:) mialyscie tak?czy ta mieszanka z lekiem na serce(Betaloc) i tabl.antykonc. mnie nie zabija?bo serce teraz zamiast walic to ledwo zipie:) please,bo lapie schiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nerwuuuuska ja na poczatku jak brałam bioXetin tak około miesiąca to trwało strasznie te tabletki znosiłam. Było mi strasznie niedobrze miałam jadłowstręt -strasznie wtedy schudłam, bolała mnie głowa i było mi słabo nie wspomnę, że oblewała mnie straszne poty. Ale później to przeszło, ale może skonsultuj się z lekarzem jak wymiotujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nerwuska
odstaw tabletki anty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara21
do EFKI 43 chyba maasz racje ze jakis problem tkwi we mnie tylkoo ze nie wiem jaki. czytajac wasze wypowiedzi doszlam do wniosku ze tak ciagle brakuje mi bliskosci od dziecka wychowywana bylam w rodzinie w ktorej uczuc ojciec wogole nie okazywala ciagly alkohol ojca a wantury strach dnia codziennego co bedzie jak znow bedzie halas. trudno wogole mi o staly zwiazek z facetami bo wydaj emi sie ze chodzi im tylko o jedno a albo ciagle jak hjest juz ok to wynajduje jakies jego wady. bedac w pogoni za sukcesami ktore odniosalam mimo 21 laqt poszlo to wszystko kosztem ze nigdy na stale nie bylam w zwiazku z chlopakiem . wydaje mi sie ze ta samotnosc jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
witam dawno mnie nie bylo na tym forum ale nie wiem komu mam sie poradzic od wczoraj mam dziwne sciskanie w mostku miedzy piersiami mysle zaraz ze mam chore serce albo ze dostane zawal bardzo sie boje naprawde moze ktos z was tez takie cos mial prosze niech odpisze bo ja ciagle mysle i bardzo sie boje z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkki
jak leki na nerwice dzialaja na apetyt, wage ? powoduja wzrost apetytu, czy moze wrecz przeciwnie, a moze go nie zmieniaja ? wiem, ze wszystko zalezy od osoby, ale moze ktos ma jakies spostrzezenia ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co z wami, gdzie to się podziewacie czy gdzieś jest jakaś imprezka i ja nic o niej nie wiem ,no laski co słychać.Ja wreszcie uśpiłam moje diabły ,ale podbudowałam się bo oglądałam super nianie i stwierdziłam ,że nie mam tak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama75 czy masz zdiagnozowaną nerwice ,bo jeśli tak to ja ęczyłam się z bólem w mostku cały rok i też ogarniał mnie strach o serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara21 w tym doskonale Ciebie rozumiem też jestem DDA. Ale to nie jest naszym piętnem do starości ,my musimy uczyć się wszystkich emocji na nowo. Naszym wzorem nie był dom rodzinny więc nie mamy wyuczonych zachowań ,doznań ,świat postrzegami zimny,zły i bez uczuć...ale tak nie jest .Jest cała masa ludzi którzy gdy tylko pozwolisz żeby się do Ciebie zbliżyli mogą nauczyć Ciebie na nowo dostrzegania kolorów w życiu. Napisałaś że boisz się związków ,ja przez długie lata wmawiałam mojemu mężowi żeby mi powiedział dlaczego ze mną jest ...przeciez może znalesc sobie inną i taką bez problemów... tymi słowami go raniłam .Stale pytam (chociaż sam też mówi) czy mnie kocha....Wiem że kocha ,ale ja muszę to słyszeć bo nie wiedziałam co powinnam czuć . Teraz juz wiem jak to jest gdy ma się najlepszego przyjaciela ,gdy ktoś kocha Ciebie taką jaką jesteś, kto zawsze wysłucha ,przytuli... W domu tylko słyszałam różne epitety .. Od męża jak długo jesteśmy razem ani razu nic takiego nie słyszałam ... ale ja na początku gdy byliśmy razem raz coś do niego powiedziałam ... spokojnie wytłumaczył że on nie jest...ani jego matka...zrobiło mi się wstyd ! Jak widzisz jeśli komuś pozwolisz zbliżyc się do Siebie i zaufasz to zrozumiesz dlaczego cierpisz. Nam są potrzebni ludzie żeby na nowo zobaczyć normalność i żeby zmienic w sobie to co widzieliśmy w naszych domach. Taką osobą moze też być psycholog ,który naprowadzi Ciebie na właściwe myślenie. Nie dziwię się że się boisz z kimś związać ,masz na pewno jakies swoje zasady i ich się trzymasz. Chcesz żeby ktoś był twoim ideałem ,ale takich nie ma . Każdy człowiek ma też wady ,nie zastanawiaj się i z góry nie osądzaj kogoś jakie ma zamiary. Jesli sama nie wyciągniesz reki czy po pomoc,czy po przyjaz i miłość to ... możesz długo czekać. nic samo nie przychodzi wszystko wymaga jakiejś siły i walki . Zacznij uzdrawiać swoje emocje ,z czasem dostrzeżesz innych w swoim życiu. A samotność jest tylko wtedy gdy sami tego chcemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama75 tutaj każda ma takie bóle ,lub miała :) to tylko nerwica nie panikuj i staraj się zapomnieć o tym bólu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada kochana dziewczyny ozdrowiały ... :) a że my w domkach siedziałyśmy to o nas ...zapomniały :) Jak się czujesz? Mam nadzieję że jutro będziesz dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema mnie kto podwieść do szkoły i jestem zrozpaczona Efcia pomocy ja chyba zrezygnuje z zebrania coś wymyśle.Jestem TCHÓRZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia dzisiaj wyrzucałam śmieci i wyszłam na waryjata .Szli sąsiedzi a ja wyobraziłam sobie ciebie jak lecisz do tych śmieci i tak się zaczełam śmiać ,że narazilam się na dziwne spojrzenia ludzi .Waryjatka co .smieje się do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuska
pytalam i niby tak....:/ nie wiem co myslec,ale pamietam,ze psychiatra powiedziala,ze moge nie miec apetytu i nudnosci mnie moga meczyc... tylko nie mowila jak dlugo to potrwa i w jakim nasileniu no i jeszcze ta kulka w ardle.....ona sie pojawia zawsze 1h po zazyciu srodka na serce czy to nie dziwne:) spicie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkki
jak leki na nerwice dzialaja na apetyt, wage ? powoduja wzrost apetytu, czy moze wrecz przeciwnie, a moze go nie zmieniaja ? ponawiam pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Przy nerwicy serca w moim przypadku,leki działały na wzrost apetytu no i niestety tycie - zawsze walczyłam z nadwagą.Teraz dpstaję leki typu fluexotina - na poczatku działaja ok 2 tygodni na mdłości itp.ale potem to mija - po,ogły mi schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki !!!! dziewczyny czy wy tez sie czujecie tak podle przed babskimi dniami !!! ja dzisiaj jestem jak mała bombka ! a do tego zaczyna mnie telepac , juz wziełam sobie tableteczke coby nie było gorzej . No takie to juz nasze babskie życie a ja na dodatek ide w sobote na wesele i juz mysle jak to przetrwam, tyle ludzi gwar głośna muzyka brrrrrrr koszmar . A moze zle do tego podchodze ??? ale ja tak cenie sobie spokuj , nie lubie takich imprez !!! prosze o porady ,jak to przetrwać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie rozumiała potrzeby Twojej ciszy i spokoju to bym powiedziała wez wsadz sobie stopery do uszu :) A ty na pewno gwaru się obawiasz ...czy bardziej ludzi? Jak teraz bedziesz o tym ślubie myślała to nakręcisz się przez cały tydzień ...Ja zauwazyłam że wole postawić się przed faktem dokonanym i wtedy wychodzę lub nie ! Kasiu przed babskimi dniami to wszystkie chodzą na obrotach,wszystko wkurza i same nie wiemy czego szukamy :D to już zasługa hormonów ...nie nerwiczki :D Spraw sobie jakąś przyjemność ,wskocz w śliczny ciuszek ,zrób sobie fryzurę ... coś z czego będziesz zadowolona i nie myśl o weselu pomyślisz jak będziesz już balowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×