Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ale teraz jest wszystko ok dlatego ja przeszłam długą drogę i znów jestem sobą i to jest mój sukces ...:D z tego się cieszę i z tego jestem dumna ...a i tak wszystkim pokarze że będę niedługo biegała po ulicach ...wszystkich miast! i wiosek :D bo tam to bym chciała najbardziej sie osiedlić bo nie czuje się w ...wielkim mieście ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta wioska to tak jak ja:D a w to ze bedziesz biegac bardzo wierze, wierze ze ja tez kiedys bede, no chociaz samochodem pomykac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochodem to dla mnie nie problem ,często z mężem jezdzimy jak ma wolne ..wsiadamy do autka i jedziemy przed siebie ...bez celu i podziwiamy widoki . W Twoim kierunku to do Lęborka dojezdzaliśmy i pózniej do Łeby ,jeszcze wtedy miałam psa i z nim chodziłam nad kanał . A jak pierwszy raz przechodziliśmy przez mostek żeby dojść do morza to i pies i ja prawie na czworaka żeśmy się czołgali bo mój pies chyba się zaraził odemnie nerwiczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku kochany dyskusje z Toba to sama przyjemność ....ale moje obowiązki mnie wzywają ...:D bo chłop głodny siedzi a niedługo jedzie ...więc wybacz że umknę na czas nieokreślony :D Miłego popołudnia Ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia ja zmykam teraz odpoczac trszke, czek mnie jeszcze dzis podroz na grob, najchetniej robilabym, tak jak ty, ale poki mieszkoam w domu moih rodzicow to musze sie dostosowac, ale w przyszlosci biegac na cmentarz na poewno nie bede, bo tam to sie kobiety martwia tylko o to jak wygladaja, a nikt nie wspomina szczegolnie umarlych...czasami to jednak dobry sposob na rodzinne spotkanie, no ale kazdy lubi cos innego. trzymaj sie cieplo buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wychodze na cmentarz ,nie powiem zebym czula sie happy ,kolezanka N siedzi mi w brzuchu i uwiesila sie moich plecow ale mam nadzieje ze ja zgubie ,mam do cmentarza 3 przystanki tramwajem....trzymajcie kciuki! chce wrocic na 17ta bedzie w TV Rubik i jego orkiestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to dobrze że napisałaś bo myślałam że ja mam jakieś zwidy ...dziś to dostałam od koleżanki i co chwile zaglądam czy znów to widzę ... :D Rrenko mocno też trzymam kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki !!! co widzicie ? i gdzie ?? ja nic nie widze tylko deszcz iwiatr a chciałabym zobaczyć cos ciekawego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku no ja też za kazdym razem jak na to patrze to widze i zastanawiam się dlaczego to tak się ...robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasienko zaraz coś Ci przesle na pocztę to zobaczysz . Aniołku ja nie byłam na cmentarzu ,matka sama pojechała ,mąż na dyżur do pracy ...a ja sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mowiesz o Ty Chrystusie czy ogolnie? Ponoc cos jest w oku takiego i dlatego tak sie rusza, jak sie dokladnie dowiem to Ci napisze dlaczego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie dlaczego tak widzimy ..na czym to polega ? że patrząc na jakiś obraz odbija się jak jakaś ..fatamorgana :D Chociaż to na co patrzysz nie jest podobne do obrazu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek lekarzem maż by został ..gdyby się uczył zamiast iść do pracy żeby rodzinę utrzymac i wyrzywić :D On pracuje przy kwiatach ,a z tym to jak z jajkiem trzeba się obchodzić :D i dziś musiał iść do roboty . Rano chciał mnie gdzieś wywieść ale padało i było nieprzyjemnie to sobie odpuściłam . Gdyby był synek w domu to na pewno z nim bym gdzieś pojechała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek chyba za dużo powietrza się nałykałaś :D pisałam że synek za granicą teraz jest ...dorabia się ! :D żeby rodzinę przed 40 założyc :D Codziennie z nim rozmawiam a wraca dopiero przed świętami w grudniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany no i obiad do du**! sie poklucilismy :( no bo zwrocilam mu uwage ze trzaska talezami, wyciaga ten calkiem na dole i nie poniesie tych wyzej tylko szarpie za niego!! a on ze teraz to on gotuje! :( no i rosolek stygnie, potrafka czeka , przeproasilam go ale jakigosfocha szczela juz od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelam
kłótnia talerz potrawka strzelać focha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×