Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efka cieszę się bardzo z twojego sukcesu.:):):):):)Jesteś wielka!! Ada nie martw się tym wynikiem OB,było by żle gdybyś miała trzy ctfrowe, głowa do góry.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.dla wszystkich gorące 👄.EWCIA gratulacje.Przełamałaś ten cholerny lęk.Super!!!!! Loczku witaj.Dobrze ze wreszcie się odezwałaś.Ja od kilku dni czuje sie dobrze.ale dziś popołudniu musiałam być w pracy bo podłączali nowy sprzęt komputerowy.Raz mi sie mocno zakręciło w głowie.na chwile straciłam równowage.no i troche zaczęłam sie bać.ale nie dopuściłam do żadnego ataku.teraz juz jest dobrze :-) dana wyśle ci fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia ale wiesz czlowiek sobie nie zdaje sprawy jak tak slyszy ze ktos gdzies byl i sobie poradzil i w ogole...nawet My czasami, MY, ktore tak dobrzze przeciez wiemy ile to kosztuje, ile odwagi, ile złych mysli musimy przezwyciezyc...ale dopiero jak powiedzialas ze on gdzies tam daleko jezdzil po tym terenie, i ze sama tam siedzialas, TY eciu ktora tak dlugo w domu siedziala, to mysle sobie ze WSZYSTKO JEST MOZLIWE!!I JESTEM DUMNA Z CIEBIE I WIERZE ZE BEDZIESZ MIALA TERAZ JUZ TYLKO WIECEJ SILY,a z Toba ja i cala reszta, dodalo mi to otuchy wiesz...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku bo widzisz ja muszę już...hihihi czytać co piszą inne nerwiczki bo jestem uzależniona :) Mi to daje motywację i siłę do walki , to nie z powodu radości że ktoś się czuje gorzej lub lepiej ...ale dlatego że każdy czegoś próbuje i ma jakieś osiągnięcia ,że każdy zdradza swoje najwiękrze tajemnice jak sobie z tym radzi ...a ja to wszystko uwarznie czytam i wybieram wtedy coś dla Siebie ..żebym też mogła ..po dzisiejszym dniu mogłabym powiedzieć że jestem jednodniowy ozdrowieniec ;) ale gdybym prędzej nie czytała jak sobie radzą dziewczyny ...jak Rrenka nasz netoperek wychodzi codziennie do sklepu i pomimo też lekkich zawirowań nie poddaje się ..to ja też tak mogę. Nie mam już dusznośći ani innych objawów bo tak samo to sobie tłumaczę ..jak coś boli to dobrze i robie swoje dalej .Nie zwracam na te objawy uwagi. Dlatego jestem od takich dobrych rad uzależniona ..nawet jak są jakieś krytyczne uwagi pod moim adresem to też z tego wnioski wyciągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez staram sie wychodzić.dziś byłam w zusie i w urzędzie skarbowym.wczoraj na długim spacerze poza miastem.pochwalta mnie też troche :-( walcze, walcze i walcze i mam w dupie to głupią krowe nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku tak bo jak masz jakiś mały sukcesik to on daje siłę na następny .... ja po drodze już chciałam na zakupy jechać ...ale mąż się spieszył .. Cieszę się że nabrałaś otuchy i masz nadzieje że Tobie też się uda. Widzisz Sama też wiele masz osiągnięć ..ja do Ciebie jeszcze nie mogę się równać ...ale skoro ja dzisiaj nie padłam nie miałam zadnego ataku i nie brałam żadnej tabletki ..to znaczy że jeśli same tego chcemy to można sobie poradzić. Ja na prawdę nie chciałam dziś dopuścić do siebie żadnych złych myśli ..a wyobraznie to mam że wystarczy jakiś temat i zaraz widzęczarny scenariusz...Dziś nawet rano jak wiedziałam że jade tak daleko to wszystko robiłam bez stresa. Bo gdybym już w domku zaczeła myśleć to taka odwazna nie wiem czy bym była ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka też ją mam w dupie a ona za mną łazi ,taka bez honoru zupełnie jest ja jej spier.....a ona nie pójde z tobą jak taka kurw.. za facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ada:D netka bo tu jest taka piramida z mas ułozona, Efica nie moze \"sie rownac\" mnie, a ja Tobie i tak dalej, oczywiscie wiecie co mam na mysli. ale zazdroszcze ci netko ze sama dalas rade!!ja bym sie nie odwazyla sama wyruszyc, z kims tak owszem, zeby nawet czekal na dole urzedu, ale swiadomosc ze sama mialabym tam jechac mnie rowala od srodka:( dlatego ciesz sie ze potrafisz tyle osiagnac!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalyście wypowiedż Pawełka on mnie jakoś tak troche zmobilizował ,może to dlatego że mówił szczerze i że to facet .Chyba mam braki w męskim towarzystwie może coś w domu popsuje i Efcia poradzi mi montera przystojnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu bo Ty kochana jesteś sliną kobitką i tą N to tylko kopać ... Widzisz ale ja jeszcze nigdy od 20 lat nigdzie nie zostałam na tyle czasu sama ..wśród obcych ludzi i gwaru ..w obcym mieście ..nawet komórki nie miałam żeby dzonić do męża że mi zle... nikt naokoło nie wiedziałby kim jestem i co mi jest ... nawet bym nie mogła pobiec do męża bo by mnie nie przepuscili.. ja tylko w lesie chodziłam sobie kilka godzin sama ..ale zawsze wiedziałam że w pobliżu stoji moje bezpieczne schronienie czyli autko. A tu nic ...sama w obcym mieście...... :) hihihi dziwię się sobie sama że to tak prosto ..że mozna gdzieś zostać i nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczuś ja kiedy wchodze do urzędu to zawsze z kimś.Ostatnio kiedy byłam w szpitalu na pobraniu krwi moja kumpela mnie tam zawiozla i poszła ze mną .Żartem dodała jak gdzieś padniesz to ide ,żeby podać twoje dane .Zaczynają się chyba ze mnie nabijać no cóż taki nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nawet jak bedziesz wyglądała jak dwa to też będzie ..musiał Ciebie chcieć :) bo liczy się zawartość a nie opakowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam cały czas to moje OB ,aż mnie wzieły telepki ,ale to wszystko posrane jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka to ty juą prawie zdrowa jesteś.A tak poważnie to znacie kogoś kto wygrał z N i żyje normalnie bawi się ,pije i czuje się dobrze bez bólu i strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JAK JEST NORMA OB
chyba 10 czy 15? dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmum dla kobiet to 12 a ja mam 30 niby widział to lekarz ale oni dziwnie do nas podchodzą.Może to przy tym braku żelaza się pojawia też a może to mój ząb już sama nie wiem teraz mam myśli świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz to od zeba
a nie od zelaza, ja kiedys od zeba miałam 20 a pozniej spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia to trzeba się zastanowić kto tu jest ......Kaszpirowski ;) albo inny cudotwórca ... Wiesz myślę że szczęściem człowiek się zaraża od drugiej osoby ..jak jesteś w gronie zgranej paczki ,takiej która sie nawzajem rozumie i wspiera to też dużo pomaga... nawet jak czasami sobie po biadolimy to też pomaga bo przynosi ulgę że możemy z siebie coś wyrzucić ... a jak wszystkie nawijamy na jeden temat to już zupełna pełnia szczęścia. Ja kiedyś weszłam na forum gdzie są ludzie ze schizą ..i powiem wam że czułam tam straszną agresję i nie mogłam tych ludzi zrozumieć o czym oni nadają .Chciałam chociaż coś się dowiedzieć bo znajomej syn na to zachorował i ona potrzebowała pomocy ..ale musiałam szybko o tym forum zapomnieć bo dziwnie się tam czułam ..a u Nas jest sama ...miłość ,wsparcie , i brak jest agresji ..wszystkie do siebie się tak zwracamy jak byśmy od zawsze były dobre kumpelki. I to że możemy się z najbardziej intymnych myśli zwierzyć ..a tutaj Siebie rozumiemy dlatego to wsparcie może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co chyba mnie ktoś przeklął, a ja chyba nikomu nic złego nie zrobiłam więc czemu to tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam.mój brat i moja najlepsza kumpela.mój brat miał tez bardzo ciężka nerwice a miesiac temu leciał samolotem.jest teraz zagranicą i czuje się świetnie.a koleżanka urodziła drugie dziecko i żafnych objawów. a pisała już kiedys listy pożegnalne.tylko dlaczego ja nie moge sobie poradzić jak mój braciszek. Ada ale ja na pobranie krwi to bym w życiu nie poszła.odrazu odlot totalny :-( Efcia to co ty osiągnęłaś to mistrzostwo świata.mi sie wydaje że ty już niedługo będziesz smigać i w domu cie nie utrzymają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adusia nikt Cie
nie przekla poprostu takie jest zycie NIESPRAWIEDLIWE :-( I NIC TEGO NIE ZMIENI jedni maja lepiej inni gorzej , raz pod górke raz z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia a przed @ nie byłaś ? jak stan zapalny w ciałku to też się tak podwyższa ,a może jakieś hormonki łykasz? albo coś anty bierzesz? to też może być... za jakiś czas znów zrób i porównasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem adusia tylko się zaczytałam nawet nie wiecie jak się cieszę że komuś coś się uda to tak wiele dla nas znaczy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu tylko nie mogę tego powiedzieć mężowi bo się chłop załamie ...że mu z domu wybędę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×