Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Paweł26
a proszę bardzo - moze i wasze kiedyś zobaczę:)...... twardym facetem , zapewne jeśli chodzi o walkę i deteminację to w tym przypadku tak:):) twardy jak cholera i tej koleżance N dałem w kość , że teraz się mnie boi mocno żłapać, hehe:)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
no to podaj Ada maila:) to prześlę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełku a te myśli o smierci miałeś też ,takie ,że wiesz że umrzesz to jest chyba najgorsze .Jak z tym sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada a ty wiesz ze moją fote masz a ja twojej nie :-( jak to mozliwe.przyślij mi proszę 🌼neci007@interia.pl my zartujemy sobie a ja nawet nie wiem jak ty wyglądasz.jak przylecisz to jak cie poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia przeszlo chociaż troche ?Ja mam kolezanke znam ją od zawsze nieraz siądziemy i tak sobie pieprzymy ,mój mąż kiedyś nas słyszał i stwierdził ,że jesteśmy nieżle pokręcone ,ale pokolenie Misia Uszatka tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia przuśle napewno tylko po operacji plastycznej.Nie to był żart nie mam swoich zdjęć ,ale obiecuje ,że się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Ada mioałem ucuzcie że odchodzę , serce bolało w okolicach mostka, ciezko sie oddychało, takie szczypanie w kaltce piersiowej, mysałem że jakiś mam zawał , czy coś z sercem ..... Ale przetrzymywałem jakoś - brałem szybko jakieś proszki zazwyczaj proprananol 10 mg i zmniejszały sie objawy trochę, ale fakt uczucie fatalne - zawozili mnie do Izby przyjeć parę razy ( akurat słysząc te objawy leakrze szybko ekg i badnaia i nic nie wychodziło - nawet byłem w szpitalu juz na siłę poszedłem po 4 dniach mnie wyrzucili, ale zrobili kompleksowe, dokładne badania wszystkiego....) i co i nadal cholera trzymała, ale jak wczesniej pisałem poradziłęm sobie z koleżanczka miłą N:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia kazdy facet powinien być chociaż troche twardy nieprawdarz.Co byś robila z miękkim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś juz jest lepiej.dzieki ze mogłam sie z tobą posmiać.pawełku to bie też dziekuje za fotke i za słowa otuchy.jestes dla nas przykładem.uciekam juz spać moi kochani. do zobaczenia jutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Ada dzoszły , ciekawe netka jak dzosżły do Ciebie , bo dostałem zwrotkę, że niec przeszły gdy puszczałem do grupy maili??.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełku ja miałam identycznie silny ból w mostku i szpital i co wszystko ok tylko glowa popieprzona .Przed szpitalem 5 razy w osrodku miałam robione EKG i nic ,a ja dalej swoje.Wyslałeś fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki ze moglam z wami pogadac.teraz juz naprawde pa bo jutro do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
wysłąlem Ada na agusia777344@wp.pl nie doszły??? - a co do twardziela, Netka ma racje - w odpowiednich sytuacjach twradnieje... // człowiek// :) - życie, yeaaa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełku coś mam z pocztą ,ale Ci nie podaruje .Jutro synek sprawdzi co jest grane ,bo dla mnie to czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mówie dobranoc ,bo moja brygada jutro do szkoly idzie ,a trzeba ich budzić bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
TEZ NIE JESTEM MIĘKKI WYĆWICZONE NOGI NAM CHODZIŁEM PO 15KM DZIENNIE I DUZO CHODZE .OGÓLE FACECI SA TWARDZI W DOTYKU A W DODATKU NIESTETY JESTEM WŁOCHATY I NIE WIEM CZY TO DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JEST TU JAKAS OSOBA JESZCZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debora.
czesc,jestem nowa i chcę opisac moj problem z ktorym borykam sie od 3 tygodni,ekg,monitorowanie w szpitalu,morfologia,tarczyca-wszystko ok a jednak .....dokucza mi szybki puls,w spoczynku dochodzi do 120,towarzyszy temu dusznosc,nieprzespane noce,takie trzesienie wewnatrz,dali mi propranolol,atenolol i odeslali do domu ,bez diagnozy....nie wiem co mi jest,zaden stres ostatnio mnie nie spotkał,dzis znowu nie spalam w nocy,serducho wali do tej pory jak oszalałe.....poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam kolezanki Jaki dzis macie dzien Bo ja do d... rano trzesawka a terza jestem poddenerwowana bo moja corka zapomniala kanapek i tel a synek ma wszystko w tylku Nauczylam nygustwa i klapa Mama Julki jak tam Xanax dziala bo u mnie kiepsko musze brac wiecej 2x0 5 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Nowa kolezanko Twoje ojawy wskazuja na nerwice na ktora wszyscy tu sa chorzy Nie mart sie nerwica to choroba duszy Puls wysoki to tez na tle nerwowym wez sobie magnez i cos na uspokojenie Z tym jest problem bo musisz sobie dopasowac leki Sprobuj ziolkami ale najlepsza psychoterapia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Marysiu;] to okropne uczucie ,szybki puls i dusznosc:( jestem przerazona,to dla mnie nowosc..tak w ogole to mam 41 latek i jestem z Warszawy ,wzielam magnez,jednak niezbyt pomogł,trzesie mną strasznie a serducho wali jakby oszalało,dostałam tez lexotan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi100
Marysiu !!! jak zapomniała kanapek to sobie cos kupi do zjedzenia ,a ty sie tym nie przejmuj ,jest dorosła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×