Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
MUSZE ZAŁOŻYĆ INNEGO NEILA TEN NA OGRANICZENIA WYŚLĘSZ MI WTEDY?A CO CHCIAŁAŚ MI WYSŁAĆ?MARIJKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE ILE MASZ LAT?MASZ RACJE FACET PRZEŻYWA GORZEJ NERWICE BO TA CHOROBA UWLACZA MĘSKOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłeś, żeby Ci napisać parę słów, to napisałam :) Mam 23 lata, jestem na 5 roku studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE ZAWSZE CHCIAŁEM ZOSTAĆ OCHRONIARZEM LUB COS W TYM STYLU . TO BEDE MOJE NIESPEL MARZENIA JUZ NIGDY NIE BEDE PRACOWAŁ W TYM ZAWODZIE CIACHAZ JESTEM DUZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nerwice... własnie dzisiaj odstawiłam tabletki .. U mnie zaczęlo sie w lipcu .. bóle brzucha ... dusiło mnie w stresujacych sytacjach ... tabletki pomogły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JA W SZPITALU POZNALEM DZIEWCZYNĘ 24 LATA NA DOLEGLIWOSCI JAK JA I PISZE Z NIĄ SMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
1987 JESTEM P?L ROKU MLODSZY OD CIEBIE WITAM CIE SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kogo byly 2 slodziutki brzdace?,fajniutkie dzieci. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk, Ty masz 19 lat!!! Całe życie na spełnianie swoich marzeń! Z drugiej strony może obecne kłopoty pomogą odkryć Ci coś nowego, co chcesz robić w przyszłości, ja mocno wierzę w to, że z każdego doświadczenia wynika coś pozytywnego... Ja chciałam (chcę?) wyjechać na studia uzupełniające za granicę, mam nadzieję, że dam radę mimo n., ale jeżeli nie, to może coś innego się pojawi, inaczej się ułoży i wyniknie z tego coś dobrego. Witaj Kendi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kendi!jestes mlodziutka,dobrze ze zaczelas leczenie wczesnie,to mam nadzieje,ze nawrotow nie bedzie,czego ci zycze serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KENDI1987 NAM TO SAMO CO TY A NAWET ROCZNIK PODOBNY 1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Hej! Byłam dziś u kardiologa , a on kazał odstawić mi Xanax i już na noc wziąć Lexotan. Boję się... :( :( :( Ada Ty chyba brałaś ten lek, napisz jak się po nim czułaś, w ogóle napiszcie kto coś wie o Lexotanie. Proszę... Wszystko we mnie drży, denerwuję się, czy nic po nim nie będzie się ze mną działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KENDI POWIEDZ COS O SOBIE BO JA JESTEM Z SYCYLII HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PIPE K POWIEDZ KENDI 1987 JAKI JESTEM BRZYDKI ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syczylijczyku,wyslij Kendi swoje zdjecie,to sama cie okresli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym zdjeciu wygladasz duzo powazniej niz masz lat-tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JEST TU KTOS KTO POGADA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Ada to podwyższone OB na pewno jest od zęba, jeśli masz w organiźmie stan zapalny (a masz, bo ząb!) to OB od razu skacze. Napiszcie coś o tym Lexotanie, muszę zaraz to połknąć... boję się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Efka GRATULACJE!!!!! To wielki wyczyn, widzisz, stać Cię na wszystko, pokonałaś lęk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JEST KTOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE JUZ IDE DZIEKI ZA POMOC JESTEM WZRUSZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LEXOTAN BRAŁ M?J OJCIEC DOBRZE NA NIEGO DZIAŁAŁO ŁYKAJ ZDROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Marike - mASZ RACJĘ,ZAWSZE może z czegoś złego,wyleżć coś dobrego.Otóz moja nerwica nie pozwalająca mi na chodzenie z głową do góry - wiadomo,zawroty głowy itp. - więc przez ciągłe chodzenie z głową opuszczoną i wzrpkiem wbitym w ziemię,zaczęłam przygkądać się kamieniom.Mam teraz zbiór ok.paru setek tak oryginalnych okazów,że mogłabym otworzyć muzeum.Szkoda tylko,że nie za bardzo się na nich znam - w każdym razie mam prawdziwe rarytasy takie jak krzemienne narzędzia,wyryte w krzemieniu ptaki ,jak do tej pory próbowałam zainteresować swoim zbiorem miejscowych archeologów,ale mnie olali.Może to i dobrze -sama się nimi cieszę.Stare powiedzenie - nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre.Może to mała pociecha,ale moje drogie nerwuski - może to wszystko dotyka nas nie bez przyczyny? A mojego charakteru,wrażliwego na drugiego człowieka - głupiej litości i chęci pomocy innym - i tak nie chciałabym zamienić na inny.Muszę Wam przypomnieć,ze mam 59 lat (kiedy to minęło) i dopiero teraz widzę jaki ten świat potrafi być podły - (czytaj - ludzie) - wolę moje kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×