Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mamajulki dobranoc Netka żygasz weż te france wyżygaj może ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada wiesz przez tę nadwage nienawidzę siebie kiedy ważyłam mniej to byłam serdeczna dla siebie teraz nie moge sie patrzec na siebie ale mam zawziętość w sobie to jak ktos pisał wcześniej chciałabym popłakac ale.. nie umiem? dziwne .. i temu właśnie poreba psychologa rozgryść same siebie ,, bo ja juz sama siebie nie rozumiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..potrzeba miało byc .. ide serio pogadałabym jeszcze ale mężuś jest zazdrosny o. was albo o komputer,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmajulki ja przy wzroście 173cm ważłam po pierwszej ciąży 56 kg teraz waze 75 i trzy lata temu odchudzalam się tak skutecznie ,że miałam anemie ,ale schudłam w 2 miesiące 10 kg .Teraz sobie postanowilam zadnego odchudzania co prawda pilnuje się ,żeby nie jeść po 18 i taki tam pierdoly ,ale odchudzanie -nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zachorowałam na nerwice ważyłam przy wzroscie 174 aż 52 kg. rozmair ciuchów nosiłam xs.gdy ta franca odpuściła to ważyłam 70 kg. a teraz franca wróciła i już waże 64. ale mogłabym ważyć 150 byle tej francy nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada dziewczyny jak jutro poczytają to sobie pomyślą ty zażygana a ja posrana po pachy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie smrud na cały internet ciekawe czy nas ktoś czyta .My sobie jaja robimy ,a ktoś pomyśli -waryjatkii to całkowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Hej nerwuski:).... widze , że tamatyka różna... mnie koleżanka N odpuściła już z rok półtora temu - jakie zjaefajne uczucie normalnie funkcjonowac między ludźmy , ale męczrnir trwały z 4 lata..... Ale dzisiaj stopuję - pisze mgr cały dzień (specjalnie urlop miesićzny wziąłem).... Mamajulki - fakt mąż może być zazdrosny nerwica nie wybiera i może dorwac przystojniaka i piękną kobietę, hehehe - pozdrowionka gorące dla wszystkich :) Trzymajcie się mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paweł rzeczywiście tematyka różna.tylko sie nie pożygaj z wrażenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada czasami trzeba się posmiać teraz to mało nie posikałam sie ze smiechu.przyleć z tą lewatywą tylko jak ta franca wystrzeli to żeby ciebie nie za paskudziła :-)a najwyżej ty sie na mnie pozygasz z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyobraz sobie jak bym ważyła ze 150 jaka ta franca wielka by była :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
ojhojo Ada spkojnie ..... z wrażenia zazwyczaj nie żygam, więc nie ma zagrożenia ... ehehhehe - jak to się mówi "całe życie z wariatami" :) - nie ma to jak sobie porządnie pożartować.... Wiecie nad czym się zastanawiałem - czy mógłyby dojśc do skutku zlot nerwusków z naszej kafeterii, czy to jest możliwe - Co wy na to????...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś rozmawiałysmy na ten temat. tylko nie wiadomo czy wszyscy by dali rade :-) ale ja raczej tak.może by w telewizji nas pokazali. albo jeszcze lepiej do rozmów w toku do ewy drzyzgi pojedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
a jak - Aniłołek ma......... ale prześlę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super paweł ze jestes z nami.dziś czytałam twoje posty. jestes dla nas przykładem jak z tą chorobą sobie poradzić.mam nadzieje ze kiedyś bede tez mogla napisac \"mi nerwica odpuściła\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bardzo prosze.jakoś fajniej jak sie wie z kim sie rozmawia neci007@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Ja już przesłałem.... wzsytkim z Kafeteri z adresów od Aniołka:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
No tak do Drzyzgi - fakt "moja nerwica" , to by było dobre.... Wielu osobom by rozjaśniło problematykę, podejście i leczenie:) - dosżły fotki do was....... potwierdźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawełku ja dostałam.dziękuje ci bardzo.teraz moge powiedziec ze bardzo miło mi cie poznac.jestes fajny facet.widac ze jestes twardy i że nie poddałeś sie tej cholernej chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelku ja też chce twoją fotke i powiedz tak normalnie teraz żyjesz,bo ja marze o baletach iść wybawić się i popić .Dzisiaj trzeci raz bylam na plazy z psem i to cała moja rozrywka no i oczywiście WY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×