Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efcia mam stan zapalny zęba i łykam biseptol może i to to ,a może nie.Leków żadnych nie biore tylko ziola.Niby lekarz to widział ale oni wszyscy są tacy sami ja dopiero dopatrzylam się tego ob jak wrócilam do domu tak to bym jej dziure w brzuchu wiercila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja mam takiego przyjaciela na dolnym sląsku wyprowadzili się tam 2 lata temu i zawsze kiedy dzwoni pyta się czy już puściłam się z domu i zawsze powtarza puść się z tej chalupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jak wariat szlam na plaże w deszczu ,bo leje cały dzień a moja córcia za mną bo samej mnie nie puści i tak sobie pomyślałam co ten dzieciak musi przezywać ,ja która powinnam być dla niej wsparciem nie jestem musze to zmienić koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak Nav sobie radzi.pamietacie tego chłopca co na morzu?i jeszcze bombastic też sie nie odzywa a nerwuska chwilowa to juz wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduś jak ja ci zazdroszcze tej plaży.w jakim mieście ty mieszkasz?może na wakacje sie wybiore.o ile będe w stanie.co roku jeździmy nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nav pewno zajęty i nie ma czasu mam kilku znajomych na morzu i niektórzy maja ciężko.Może mu przeszlo czego mu życze z calego serca.Fajnie że są tu też faceci.Podziwiam ich za odwage ,ze się przyznają do nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane ja już konczę na dziś ;) bo przecież wstałam w środku nocy i tyle emocji że zaraz zasnę na klawiaturce... Dziękuję Wam Wszystkim za to jakie jesteście i że wogle jesteście! Miłej i spokojnej nocki....🖐️ 😴 Aniołku ...czółko wystawiaj ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrej nocy, Efcia! Tak pisałyście o tych urzędach i okazało się, że ja jutro też muszę jechać. Nigdy ich nie lubiłam, a teraz to już w ogóle. No ale będzie ze mną brat, tylko że on nie wie jeszcze o moim stanie. Trudno, Wy możecie, to ja też, nawet jeśli mam nasilone objawy po Sero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZESC I JEST FACET WITAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
witam panie czesc marijke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDKA TERAZ ŁYKAN POWIETRZE JAK RYBA :( BIORE LEKI CIĘŻKO MI W TAK MŁODYM WIEKU lidia Pom?z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
Witajcie,wczoraj sie wylaczylam myslac ze po tych tancach z gwiazdami juz nikt nie zawita a tu prosze bardzo...ruch jak w Rzymie. Rozpisalam sie wczoraj o mojej chorobie i wiecie co? Cos jakby dzisiaj mi o niebo lepiej..Niesamowite ile daje wygadanie sie,dziekuje wam wszystkim za mile przyjecie.trzymajcie sie cieplo !! Na dzisiaj uciekam bo mam troche nauki na kolokwium,milego spedzonego czasu na forum.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NETKA30 CZESC CO SLYCHAC ODP JA NAM KOSZMARNY DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
a ja dla odmiany ( kilka ostatnich dni...br) napilam sie meliski (chyba przesadzialmz iloscia...)dzisiaj rewelka.Szef mnie wk...wil na maxa a mi sie cos glupkowatego wyrwalo do niego i zaczelam sie tak chichotac az mmi lzy polecialy.Wk...wil sie jeszcze bardziej a ze jestem na wypowiedzeniu ( na swoje wlasne zyczenie) to mi to wszystko dynda.Niech sie wk...wia.Ja mialam zapewnione to prze 8 tal u nich.Teraz rewanżyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ADA777 EFKA43 WITAM PRZYSZEDL ŻOŁNIERZ NA BEZDECHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
dobra lece bo mnie facet usadzi w szkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sycylijczyk, wytłumacz sobie, że to leki. U mnie też ciężko, czasem mnie dopadają podobne myśli, że w młodym wieku mam takie problemy. I jak sobie pomyślę jeszcze, jak było np rok temu, to naprawdę załamka. 13 listopada 2005 wracałam z samotnej pięciodniowej podróży zagranicznej, było super, byłam taka pogodna i wesoła. Ale kurcze co zrobić, różnie się w życiu układa, nic nam z tego nie przyjdzie, jak zaczniemy biadolić, jak fajnie mają ci, dla których wyjście z domu czy podróż jest sprawą oczywistą. Więc głowa do góry Sycylijczyk, popatrz, jakie pocieszające listy Netka pisze, o bracie i o swojej kumpeli, Paweł też z tego wyszedł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NETKA nie chcesz do mnie napisać kilka słówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKA 30
kurde mialam sie uczyc ale cos sie nie moge od was wyrwac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYCYLIJCZYK, a moje próby pocieszenia to kiepskie są? Że tylko Netka i Netka? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE DZIEKUJE BARDZO MI TO BYLO POTRZEBNE NA PRAWDĘ WIELKIE DZIEKI ALE ODCZUWAM WRAŻENIE ZE NETKA 30 SIE OBRAZIŁA NA MNIE I TO MNIE NAKRĘCA DALEJ I TEN KOLEGA CO MNIE OPUSZCZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE TWOJE PRÓBY POCIESZENIA SA REWELACYJNE NAPISZ MI COS CIEKAWEGO TO BEDZIE LEPIEJ ILE MASZ LAT NP.I JESZCZE JEDNO CZY TAKI FACET KT?RY CALY DZIEN Z PRZERWAMI SIE DUSI SIE JESZCZE JEST KOMUŚ POTRZEBNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy na Netkę :) Ja też się trochę dzisiaj nakręcam, bo powiedziałam o tym, co mi jest, dwóm bliskim mi osobom, tzn. powiedziałam przez internet, na gg i w mailu, teraz mi się wydaje, że niepotrzebnie, bo pomyślą, że jestem jakąś wariatką albo coś takiego. Ale to są ludzie dla mnie ważni, darzę ich zaufaniem... Wiecie, dopadają mnie teraz takie myśli, że ja może niepotrzebnie ten lek zaczęłam brać, bo co z tego, że pójdę równolegle na terapię, jeżeli będę się lepiej czuła dzięki farmakologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MARIJKE NIE NARTW SIE ZE POWIEDZIAŁAS IM BEZ OBAW .CZY JA SIE KOMUŚ PRZYDAJE POWIEDZ?NAM DO TEGO DEPRESJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk, a co z Twoim adresem mailowym? Bo ja Ci w liście m.in. napisałam, że mój Tata jak był młody miał zdiagnozowaną nerwicę i często miał ataki lęku i takie tam atrakcje, które znamy, teraz też czasem budzi się w nocy z powodu bić serca, a i wtedy, i teraz jest nam potrzebny. Nawet jeśli to moja Mama musiała mu pomagać, a nie odwrotnie. Nerwica to nie wyrok. Wiem, że facetom może być z nią ciężej niż dziewczynom, ale nie myśl, że nikomu nie jesteś potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×