Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

No i juz wróciłam ...;) byliśmy u znajomych na kafce ... a po drodze ...jak wracaliśmy do domku to kupiłam sobie na stacji benzynowej ...leysy cebulkowe a mąż mi kupił czekolade ...on chyba chce przed wyjazdem mnie podtuczyć żebym miała pózniej z czego schudnąć ...ale co jakiś czas powraca mi myśl ze ...wyjazd ...:O MamoJulki a jak z dietką ? jakieś sukcesy ? Lidiuszko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mówić o sukcesach ale jest dobrze..:) spodnie luźniejsze, ale nie chcę się dołować więc się nie ważyłam łikend był raczej pyszny zjadłm sernik i sałatkę, a od jutra znowu się biorę za 1000 kalorii pozdrawiam dziewxzyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo życzliwe nic nie kosztuje, a przecież jest najpiękniejszym podarkiem. Daphne du Maurier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vagnieszkav jeśli ci klimat dotychczasowy nie odpowiada tego tematu to przeciez nikt Cię tu nie trzyma to tylko wirtualny świat więc przestań mieszać , ktoś wcześniej forum podawał gdzie się wyżywać do woli można .. jeśli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka, dzięki za mp3, też Wam coś posłałam ładnego :) A laysy cebulkowe są pycha ;) Mam okropny dzień, ale nie będę nic pisać więcej, żeby Was nie dołować. Dobrze, że jutro psychiatra, może mi doradzi dobrego terapeutę. Co do diet, to ja na razie po Seroxacie muszę iść na zakupy, bo wszystkie spodnie poza jedną parą ze mnie spadają. Nawet mnie to cieszy, chociaż pewnie szybko nadrobię ;) Zmykam do kościoła, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki na forum jest wstęp wolny jeśli dobrze pamiętam. Mieszać to Ty mieszasz jak w kuchni ciasto pieczesz dla Julki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaulki
ja po xanaxie nadrobiłam eech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJulki to już coś jak luzik się robi ... jak będziesz miała na 1000 kalori dietkę to ja bym bardzo prosiła żebyś ja podesłała :) będę wdzięczna :) bo musze też jedną oponkę gdzieś zgubić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka o.k idę teraz się przejść albo usnę,, dietkę poślę jutro na maila, mi się sprawdza i zawsze działa.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na forum odczuwa się kogoś sympatycznego lub mniej, są osoby, których się na oczy nie widziało a jednak wszyscy do nich lgną,.. jak Efka ;) o.k spadam na spacer może z kotem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku córuniu ... tak jakby podróżnik ..ma dwie prace jak jest tu na miejscu to robi przy kwiatach a częściej jest daleko od domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×