Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

mecze sie w tej silowni ale czuje, ze to co zgubie i wypoce wraca ochoczo w wilczym apetycie, a mam nadwage, ale tez zauwazylam pewna zaleznosc im wiekszy apetyt to bardziej chce mi sie zyc , a jak mi sie jesc nie chce to i zycie takie do d............ . trudny wybor nadwaga i brak akceptacji siebie takiej wlasnie czy spadek wagi i zycie bez entuzjazmu- delikatnie problem ten nazywajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama a czy jest cos w zyciu lepsze od jedzenia :-) ja dzis pojadłam słodyczy i to niezle.jutro chyba nic nie bede jadla cały dzień to spale te kalorie.ale ja tak kocham jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lepsze ale jest pare fajnych rzeczy w zyciu,tylko ciutke zapomnialam co to bo ostatnio mialam kilkumiesiecznego doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje kochane a cóż to dzisiaj tu było ,a ja nawet tu nie zajrzalam.Myslę ,że to ten sam dupek co kiedyś.Jak wam minął dzień?Ktoś pisał ,że chodzi na silownie też mam ochote ale mam stracha ,że padne tam między ludżmi i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już wszystkie śpicie ,a ja dopiero teraz mam troche czasu ,zeby pogadać.Dzieciaki śpią w telewizji tylko wybory i nie ma co oglądać -same nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, nie bój się siłowni, tam Cię zawsze ktoś uratuje ;) A taka aktywność faktycznie poprawia samopoczucie, zwłaszcza jesienią i zimą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka ale ja mam sztywny cały lewy bok wyobrazasz sobie taką babe na rowerku-parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie bo jak padniesz to inni beda mieli problem ty wtedy spokojniutko poczekaj az sie toba zajma, hahahahaha ale tak naprawde to dobrze to robi a jak mozna sie jeszcze wsciec na cos albo kogos i tak przyladowac w wiszacy worek to i frustracja lzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej sie boje mojej depresji niz tego ze cos mi sie stanie , ta depresja czynila u mnie wielkie spustoszenie i poki moge robie cos by byc do przodu bo gdy przyjda zle dni to powrot do normy bedzie latwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aduś 👄.wlasnie mialam isc sie polozyc ale na chwilke zajrzalam sie pozegnac. wiecie mi tez ta silownia by sie przydala.ostatnio wogole jestem taka leniwa. iiyama ja tez widze ze moja nerwica przerodzila sie w depresje.mamy tyle planow na przyszlosc.sa momenty ze tak sie ciesze.ale sa tez te przygnebiające gdy wszystko wydaje sie bez sensu.to straszne cierpienie wewnętrzne. musze konczyc juz dziewczynki.jutro zajrze na dluzej.dobranoc wszystkim.zycze wam przepieknych snow i wspnialego jutrzejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne jak nie mozna wyobrazic sobie jutra i wtedy chwyta mnie lęk i dusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, ja już różne osoby na różnych sprzętach na siłowni widziałam, więc się nie martw ;) Ale tak Ci tu zachwalam, a sama z miesiąc nie ćwiczę :/ Iiyama, podoba mi się to, co napisałaś, że póki możesz robisz coś by być do przodu :) Fajnie :) Dobranoc wszystkim, miłych snów i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnie byłoby gdyby zbierał mnie jakiś ładny mięśniak,ale mam marzenia jak jakiś podlotek ,a tu niedługo 35 lat kończe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś naszych chłopców nie widać chyba uzdrowiłyśmy ich przez monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Witam, Jestem pierwszy, Jestem pierwszy, Jestem pierwszy. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek reaktywacja :D Ja juz jestem. Sorki za moja długą nieobecność. Trochę miałem roboty, bieganie, pogrzeb, i coś tam jeszcze. Witam wszystkich nowoprzybyłych oraz tych z którymi jeszcze się nie witałem. Pozdrawiam Zgredek. PS. Mam trochę spostrzeżeń na temat rexetin\'u jeżeli kogos to jeszcze interesuje moge opisac działanie tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pobudka !!! Nudze się. Wstawać !!! No co jest ? Spicie jeszcze? A taka ładna mgła za oknem. Koniec gnicia we wyrku :) ruszać tyłki i do klawiatury hehehe. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to takie krzyki
;-) wstaje patrze a tu Zgredek ;-) jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zdrówko chyba ok. Sam nie wiem. A Ty kto bo nie poznaje :) Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Oj ciężko się wstaje przy tej mgle za oknem :/ Śnieg, chcę śnieg!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek a ty co tak się drzesz z rana??? ....całą moją rodzinę obudziłeś.:).....Witam serdecznie...przyszłam sie przywitać,ale juz mnie nie ma bo uciekam na siłownie....trzymajcie się cieplutko....póżniej zajrzę ....mam nadzieję że humorek zgredka udzieli się wszystkim....buziaki..papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten mglisty poranek ,mam nadzieje że trole dzis sobie dadza spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Musiałam przeczytać wczorajsze wpisy dlatego jestem tak późno . Co tu się działo wczoraj! Widać niektórzy w niedzielę się nudzą i muszą bruździć. Mam nadzieję , że się nie przejełyście za bardzo ! Mi możecie radzić tak jak uważacie a jak poczuję się urażona to Wam to napiszę . Marysia może nawet nie wie ,że ma adwokata ! Napisz Marysiu czy rzeczywiście poczułaś się urażona? Cześć Zgredek , Kasia ,Marijke , Miłoszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O obudziły sie leciuchy :) reszta wstawać i nie ociągać się. Jaka piękna mgła :D Bloku obok nie widzac hehehe. miloszka: obudziłem ? A to dobrze. Koniec gnicia. Ja nie śpie więc inni też hehehe. Pozdrawiam Zgredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello witam serdecznie buziaczki:):):) dla wszystkich rannych ptaszków ha ha pogoda ładna nie wiem jak dlugo narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×