Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość chyba nerwica
dziekuej wam bardzo dziewczyny...pewnie same wiecie,ze slowa otuchy duzo daja...ja wreszcie po poltora roku meki postanowilam isc do lekarza...jeszcze sie nie umowilam,bo tak naprawde dzis doszlam do tego wniosku i na razie szukam kontaktow.wyslalam juz maila do tej kliniki u mnie w miescie z pytaniami i czekma na odpowiedz...dzieki dziewczyny bardzo,bede relacjonowac jak przebiega moja sprawa, a jak bede miala iecej czasu to moze opisze o co dokladniej chodzi,jelsi oczywiscie chcecie...pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
i jeszcze jedno...ja mam obawy,ze psychiatra zrobi tak samo jak inny specjalista,pach pach 5 min i gotowe:O...wiadomo nie ma co generalizowac...ale jak tu mnie nie wysluchaja to ja jzu nie wiem co zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak67 wylogowana
rozmawiam kulturalnie o seksie związkach :classic_cool: :D http://forum.o2.pl/forum.php?id_f=23 zapraszamy :D p.s mam niesamowicie silna psychike :classic_cool: a reszta niech sie puknie w ten swój pusty móżdżek 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************
"Nudna staje się natychmiastowa reakcja prowokatora na krytykę ostatnich zdarzeń i wklejanie linków .... jak ten z forum o2 o znamiennym tytule:"Rozmowy kulturalne o seksie i związkach ", który tyle ma wspólnego z kulturą co świnia z kolczykami." :D "Jeżeli przesadziłam, sorki ale tak to wygląda z mojego punktu widzenia...." chyba przsadzasz z deka... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Hej hej dziewczęta! Już po stresie, jak zwykle wypadłam dość dobrze, wyobraźnia podsuwała mi wcześniej różne sytuacje które się oczywiście nie wydarzyły hehe. pozdrawiam i spokojna ide spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !Juz pozno,ale na chwilke tu wpadla. Zupelnie nie mialam dzis czasu.Ciagle w biegu.Bylam u fryzjera,zrobilam pasemka.Jestem zadowolona. Bardzo tu wczoraj bylo niemilo!Zawsze sie trafi ktos taki,kto zrobi zamieszanie.Nalezy takich zignorowac. Dzieki za muze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa2005, cieszę się, że dobrze poszło :) Sama widzisz, że nie ma co tworzyć czarnych scenariuszy na zapas! Chyba nerwico, jak psychiatra Cię nie będzie chciał wysłuchać w pełni, to albo uprzyj się i drąż temat, albo spróbuj gdzie indziej. To jest zbyt ważna i zbyt trudna sprawa, żeby pozwolić na takie zbycie po 5 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ....dlaczego Marysia się nie ustosunkuje do wypowiedzi ??bardzo jestem ciekawa co o tym wszystkim myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu głupia
Powiem Wam prawdę - TAKA DZIŚ JESTEM - GŁUPIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu głupia
I NIE TYLKO DZISIAJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vagnieszkav napisałam do ciebie dwie strony temu ,przeczytaj i wypad z tego forum nie chcemy cię tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa2005 widzisz wszystko dobrze się skończyło i mamy znowu dowód na to ,że strach ma wielkie oczy tylko musimy o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nerwica spróbuj może pierw psychologa .Ja nie mam dobrych wspomnień z psychiatrami ,ale trzeba trafić na dobrego ,a z tobą napewno tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku to musisz wyglądać pięknie ja też zbieram się do fryzjera ,ale trudno mi tam będzie wysiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipek not logged
ach! jak ja lubie jak jest tak miło! :) jestem tak roztargniona że zakropiłam sobie oczy super glue :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzien ma sie ku koncowi, mam wrazenie ze nikt nie zalapal totalnego dola , dal sobie rade choc wydawalo mu sie ze nie da rady , w sumie jest ok, a jutro bedzie jeszcze lepiej. zgredek a jaka pogode i w zwiazku z tym samopoczucie przewidujesz dla metopatow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dana a raczej pa pa rano wstaję dobrej nocki dla wszystkich kolorowych snów do juterka :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio brakuje mi na wszystko czasu,ciągle gdzieś biegam.Wpadam tutaj tylko na małą chwilkę.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×