Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Co ja piszę :) \"Dzień wieczór\" :) chyba już śpię. Jeszcze raz... Dobry wieczór wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mile i obecne naty forum czy tez tak odczowacie ,ze jak dzien fajnie minal to i lepiej sie zasypia i budzi nastepnego dnia z checia do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana - to tak jak ja. Dziś był tak intensywny dzień, że nie wiem jak się nazywam.... Szkoda tylko, że mnie znowu ręka zaczęła boleć i moja prawa strona się odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam polepszaczy humoru pomijajac czekoladowe wafelki, bo tyje nadmiernie, macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam i całuje (ale tylko te miłe :) ) osóbki a reszta niech się buja ;) ;p Muszę jeszcze umyć głowę a jutro na 7.00 do pracy. Papa! 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ta żle wychowana mądrala ,ciekawe czy przeczytała to co do niej napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,chce sobie zaplanowac dzialanie na wypadek jak mnie depresja chwyci, z regoly czuje ze zaczyna sie dziac nie tak nie chce caly czas lykac pigulki i polegac na chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja wpadłam żeby wam Kochane na nockę ...posłodzić :D cukrem rafinowanym ,brązowym w pudrze ...i jeszcze jakimś ... :) Dopiero wyszli znajomi bo jak się dowiedzieli że mój chłop jedzie to wpadli posiedzieć i tak czas mi zleciał .. Mam jeszcze jutro cały dzień mojego mena bo wyjazd jest w środę :O ale dam radę ... bo w przyszłym tygodniu synek wróci ..i z tego powodu się bardzo cieszę :) bo aż cztery miesiące go nie widziałam ..tak na żywo ;) Miłej i spokojnej nocki :) 🖐️ Aniołku córuniu jak już śpisz ..to w czółko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za meile.... Rrenko netoperku wez chociaż jakieś odblaski ze sobą żeby było cię w tych mgłach widać ! ;) Adusia obiecuje że będę Ci ...słodzić! hihihi ile wlezie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeszcze ja wpadlam z wami sie pozegnać. dla wszystkich najpiekniejsze 🌼 i najsłodsze 👄 vagagnieszka szkoda ze ciebie tu nie ma trolu ale chetnie bym cie zjeba...ła przed nocką. może to lepsze niz psychoterapia i leki. to pa dziewczymki.ignorować kretynów !!!!!!!!!!!!!!!!!! vagagnieszka a ty czuwaj całą nocke moze kogoś przyatakujesz to chyba dla ciebie lepsze niz sex.napewno kotku.wyżyj sie w inny sposób.zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z mglistego rańca :) Widzę, że od jakiegoś czasu ktoś tutaj stara się mieszać. Pozdrawiam Zgredek PS. Jak zwykle pierwszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rannych ptaszków - tych z natury i tych z przymusu :) U mnie zapowiada się dziś lepszy dzień. Nastawiam się pozytywnie, podobno to działa :) Nawet mgła za oknem zaczyna opadać :) Życzę miłego poranka Narka ;) Ps. przesyłam Wam troszkę wirualnego miodziku na osłodzenie dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszka: chyba ten rexetin tak działa. Jakoś wyciszony jestem i deka jakiś inny. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki....zgredek szkoda że jesteś wyciszony..:) ja lubie jak ty tak pokrzyczysz...:D od trzech dni próbuję wysłać wam pocztę i nie mogę...zaraz mnie szlag trafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc z rana! Ale Wy wcześnie wstajecie ! Ja ledwo zdążam na 8 do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miloszka spoko ! chyba wirtualna poczta tez strajkuje bo mi sie nie chce otworzyc a tak wogole to witam Was wszyst]kich i miodzik slodziutki rozdaje od samego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ,ja rzadko jestem tak rano wstaje przed 7 bo szkola i dzieciaki wyprawic ale lubie sie polozyc jeszcze poleniuchowac albo zdrzemnac ale dzis jakos sie wyspalam i juz jestem a gdzie pracujesz,co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke ja też uważam ,że ludzie są z gruntu dobrzy a jak ktoś sie źle zachowa to myślę ,że przez przypadek - taka jestem głupia ! Rrenka ja mam 37 lat a na dzieci niestety późno się zdecydowałam - jeden ma 6 lat a drugi 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia nie zginelam we mgle po nocach bo maz poszedl z pieskiem co by mu sie nochal odblokowal bo mial taki zatkany ale dzis lepiej na noc wzial Gripex-niezla dawka chemii ale nos sie odblokowal i wogole lepiej mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Cie odmladzaja! moje pociechy juz latek nie odejmuja niestety.....i nie wiem kiedy dorosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×