Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

20 sposobów jak się unieszczęśliwić To jest twoje podejscie VagnieszkaV 1. Ukrywaj to, co aktualnie przeżywasz, co czujesz. 2. Dopasowuj samego siebie i swoje życie do innych. 3. Unikaj uśmiechu, poczucia humoru. 4. Kiedy dzieje się źle, obwiniaj innych ludzi. 5. Nie zgadzaj się na zmienianie siebie. 6. Rozwijaj swoje niezadowolenia, krytykanctwo. 7. Nie ryzykuj. 8. Nigdy już nie słuchaj swego ciała (nie ćwicz, nie śpij prawie wcale). 9. Nigdy nie rozmawiaj o swoich problemach. Ukrywaj je nawet przed sobą. 10. Zawsze oczekuj najgorszego. 11. Nigdy nie potrzebuj niczego od nikogo; nie okazuj ciepła i życzliwości. 12. Zapomnij o duchowości – religia jest dla mięczaków. 13. Interpretuj wszystko jako spisek przeciw tobie. 14. Mów sobie i innym: „powinieneś”, „musisz”. 15. Bądź pewien, że umiesz odczytywać myśli drugiej osoby. 16. Odrzucaj komplementy. 17. Spostrzegaj wszystko w czarno-białych barwach. 18. Porównuj. 19. Uogólniaj (generalizuj!). 20. Myśl, że zawsze musisz mieć rację; nigdy nie możesz się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace mam, konkretnie staz, moge tez wrocic do starej pracy(ten sam szef)ale boje sie. to ie wiaze ze zmianami. mam nadzieje ze da sie to jak najszybciej zalatwic, zebym nie zaczela o tym za duzo myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
Bardzo było miło ale tylko przez chwile bo ona jest ....bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adus jesli to ytanie do mnie to...nic nie lykalam, ale ja nie bore w ogole tab;etek,. balam sie cholernie ale wczoraj, wczoraj to w ogole byl azbiorowa histeria w domu, wspolnie z mama hhehe. dzis juz jakos podeszlam do tego spokojniej,moze dolatego ze musialam prowadzic samochod i jak djechalam to nie bylo czasu na rozklejanie sie. jechalam z mama, wiec sie nie balam. przyszly tez dwie kolezanki. ale smutno torche bylo, bo sama sie bronilam. reszta grupy ma za dwa tyg jakos. poza tym smutno mi, bo dowiedzialam sie ze kolezanka choruje na depresje i odklada obrone.jaki ten swiat niesprawiedliwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vagnieszkav ty nie możesz być pod wrażeniem ,bo ty nic nie czujesz.Wszelkie odczucia prócz złośliwości są ci nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia to jest obiado kolacja ;) zrobiłam \"strogonowa\" z ziemniaczkami i do tego surówka .. a pózniej deser ;) wypadało by jakiś alkohol ale ja abstynent a mąż sam nie wypije .. nawet nałuskałam mu orzechów włoskich i laskowych bo to bardzo lubi .. upiekłam jego ulubione ciacho .. są dwie sałatki :) ..wystawiłam świąteczną zastawę :) zawsze tak robię jak wyjeżdza i jak wraca .. Bo synek to na powrót to już też sobie złożył zamówienie :) kotlety schabowe ziemniaki z masłem i oddzielnie sos grzybowy z tych grzybów co sama zbierałam i do tego dorsz smażony , bigos, sałatka ... i pizza ! Jak on to zje to pęknie ale jest tego bardzo spragniony bo tam tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczuś teraz to poprostu jestem peła podziwu dla ciebie .Więc można bez N dać sobie rade.Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak coś zostanie to zadzwoń po mnie.Szczególnie ten strogonow mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku to jest wielki krok w Twoim życiu ..osiągnełaś swój cel i teraz następne to będą tylko łatwiejsze ...tak się cieszę ...:) Czuję radość i za siebie i jak trzeba to za Ciebie ...bo pewnie jesteś jeszcze pod wrażeniem :) Dokonałaś tego Dziewczyno ! pomimo drobnych problemów poradziłaś Sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 👄 efcia az mi slinka cieknie jak przeczytałam to menu. Loczku gratulacje.jestes niesamiwita.pomimo tej cholernej choroby tyle osiągnęłaś.wszystkie tu jestesmy bardzo dumne z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia lubie gotować ..wiesz przez żołądek do ..serca! a na początku małżeństwa to karmiłam chłopa tylko pierogami bo nic innego nie potrafiłam z gotowych dań ugotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tobie chamstwa jest wyjątkowo dużo i chyba takiemu matołowi dobrze z tym,przecież nie masz nikogo w domu komu mogłabyś zrobić na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
pozdrawiam dziewczyny !!! netka ,ada ,efka,lidiuszka ,aniołek,loczkins,mama julki,renka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu o rany ..myślisz że to nasza Nerwiczka przyjęła ludzką postać ? :D :D :D To z tylu lukrowanych osóbek jak się zrobił zlepek ... to jest kochana możliwe! że tak to kąsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja na początku małżeństwa przypalałam nawet wode,wszystkiego uczył mnie mój mąż ,to były te dobre czasy naszego związku.Teraz to ja jestem mistrzem gotowania ,a chłopa nie moge zagonić do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
Efka 43 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×