Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gocha szkoda ze mnie nie wzielas ze soba bo ja tez musze zrobic pasemka ale narazie sie nie nadaje ,tak wiec teraz mam swoje naturalne bo poprzednie pasma juz poscinalam ,ech musze sie zmobilizowac ale poki co 4 godz. u fryca mnie przerazaja ...chyba ze bym do nocnego trafila Zgredek kawka czestuje !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, O obudziły się jednak śpiochy ? Wy pasemka ja pod koniec tygodnia robie włosy na rudo :D taki wściekły rudy kolor. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek wyslalam Ci poczta spoznione sniadanko! A pozniej wysle cos na deser! Innym tez wyslalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendra
Witam nerwuski i nerwusów:))! Nie nadążam za wami klikaczki maniakalne ;) chyba już nie poczytam wczorajszych wpisów po praca goni. U mnie lepiej, jakoś niebo zza chmur wyszło, we wro mgły nie ma dzisiaj i w sumie szkoda bo lubię bardzo- jest u nas tak rzadko... Wczoraj w przypływie dobrego humoru skakałam po pokoju śpiewając do Audioslave i Foo Fighters :D...no rycząc raczej hehe. Tak więc każdego dnia ciągnę ile sił do przodu. "pcham swoje czółno w drodze po lepsze jutro" Ja już po kawce i jogurcie mniam! panakota z truskawką! ps. czy wy tez nie kumałyście co to znaczy ta pannacota i zachodziłyscie w głowę co za kota tam do tegojogurtu zapakowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chyba nerwica>>>> ja jak pierwszy raz sie zdecydowalam na psychiatre panstwowego pare lat temu bo naprawde fatalnie sie czulam to tez uslyszalam ze musze czekac na wizyte kilka tygodni wiec poszlam wtedy gdy przyjmowal i zapytalam czy mnhie przyjmie a ze bylam roztrzesiona i splakana to mi nie odmowila(kobieta),tylko troche poczekalam...i juz kolejna wizyte wyznaczyla mi za tydzien albo przyjsc wczesniej jakby co... a ze leki mi nie sluzyly to latalam po 2 razy w tygodniu bez zapisu.....wkoncu \"czubkowi\" nie odmowi (bez urazy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj hendra ,fajnie ze masz humor trzymaj tak dalej,nie znam takich jogurtow....faktycznie z kotemw srodku?hehehe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja popijam juz 2 kawke, jem domek Baby Jagi. Samopoczucie ok.narazie.Lece dzis troche po sklepach-pokupowac prezenty swiateczne i mikolajkowe.Musze wskoczyc na poczte i na zajecia z corcia pojsc.Caly dzien w biegu.Ale to dobrze,nie bedzie sie myslec o glupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw chodzilam do psycho co 2 tyg.potem rzadziej.Teraz chodze srednio co pol roku.Tak dla samej siebie,zeby podtrzyac sie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam A jakie ziolka bierzesz Pipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też to mam
Wiecie co ja to już niewiem co o tym myśleć też już od dawna mam nerwicę raz jest gorzej raz lepiej ale jednak ta nerwica to ciągle we mnie jest wystarczy nieraz niewielkie niepowodzenie i znowu dopada ja myślę że to już chyba do końca życia tak ze mną będzie.Człowiek z nerwicą niemoże być tak do końca szczęśliwy niewiem,jak wy myślicie jest dla nas jeszcze jakieś "lekarstwo"którego dotąd nieodkryto a które uzdrowiłoby nas już na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Pipek Kalms jest podobno bardzo dobry A jak go bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doraznie,ale kiedys systematycznie 3 razy po 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo marysia ma wiele twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
hmmm... rrenka--> wlasnie o tym myslalam,ze chyba tam pojade i sprobuje to zalatwic osobiscie,bo innej drogi nie widze :O stara baba --> no wiec wlasnie o to mi chodzi...jak komus kto uwaza cie za silnego i to wlasnie dzieki tobie czerpie energie masz pokazac swoja slabosc... Ja mam dziwne przeczucie,ze u mnie ten miesiac bedzie ciezki...tez tak macie czasami,ze wiecie,ze cos wisi w powietrzu...Uciekam teraz na uczelnie,pozniej praca,pozniej znowu cos...ech...jestem tak zalatana,ze normalnie nie mam czasu pomyslec,a jak wracam to mi sie mrugac nawet nie chce,nie mowiac juz o relaxie :O pozdrawiam!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Znow ktos jest za mnie ja sie nie zaczerniam bo nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Znow ktos jest za mnie ja sie nie zaczerniam bo nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
marysiu wejdz w opcje preferencje i tam wszystko krok po kroku zrobisz wszystko sama ......powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dzieci wroca ze szkoly i wszystko ni zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Nerwuski i Zgredku ! ;) Rrenko plany meża się zmieniły jedzie do Wa-wy pociągiem i stamtąd dopiero ma ...odlot ! Dobrze że ich kilku jedzie to zawsze razniej .U nas widoczność jest nawet w miarę i podobno samoloty latają ,ale firma zmieniła im drogę .Chyba jakimś nocnym pociągiem jadą to dopiero jutro będzie ..wylot ,to moze coś się rozmydli ;) Spać nie mogłam ...bo za dużo zjadłam ..hihihihi :) teraz cały tydzień będę na diecie .. może coś zgubie . Zgredku ja też coś podeśle na śniadanko :) tylko tak myślę że jak wszystkie zaczniemy Cię podkarmiać ...:) czy sobie z tym poradzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
Efka wejdż na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Zgredku może być ciekawie -Rudy Zgredek,a jaki odcień rudego.Pisałam wam już ,że mam setera irlandzkiego i w zeszłym roku kiedy byłam z nim na spacerze zaczepiła mnie kobitka ,żebym z psem poszła do fryzjera.Pomyślałam walnięta jakaś ,a jej chodziło o rudy odcień sierści mojego psa ,bo chciała taki kolor na swoje włosy .Myślałam ,że padne ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda do d ta chlerna mgła przywlokła się tutaj i jest wstrętnie.Jak tak będzie to z mojej jutrzejszej terapii nici nie będe ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ciocie wypuścili ze szpitala skończylo się na strachu-całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i chlopaki! A u mnie mgla teraz jest wieksza niz bylo rano a podobno miala byc mniejsza! Efcia a u mnie W Wawie mowili ze od nas wysylaja z lotnisk do innych miast ale kolomyja! ale skoro Twoj maz jutro wylatuje to moze sie zmieni,dobrze ze chociaz samochody jezdza wolniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada jak masz wyznaczone to jedz szkoda opuscic dnia Jest Ci lepiej to trzymaj tak Mysle ze teraz juz tylko pojdziesz do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
ja nie obca hihgihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, wreszcie sie dobudzilam. Chyba nerwico,pojdz do lekarza kiedy przyjmuje i spytaj czy ciebie tez wyjatkowo przyjmie bo pilnie go potrzebujesz , ja tak zrobilam ,bo kolejki na miesiace czekania byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×