Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cos jest nie tak nie mogłam tutaj sie dostać.Witam Wszystkich:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwile wolnego,córcia na angielskim, jak wróci zaraz mnie przegoni od kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ten glupek wroci bo ma niezly ubaw jak widzi,ze sie nim zajmujemy, pewnie nigdzie nie potrafi zwrocic na siebie uwagi a tutaj to nieszczescie wkurzylo kilka osob i o to pewnie mu chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mogłam się tu dostać :O muszę cos robić bo chłop kręci się po mieszkaniu i jest taka atmosfera której nie lubie ...znów inne plany bo firma ich do Wawy autkiem wiezie i około 22 przyjadą po niego pod dom. Nie ryczę ...i nie będę ... ale jestem smutna i powiedziałam mu zebyśmy się ..pokłucili to będzie lepiej ... zapytał czy ma mnie walnąć ..czy wole w ..limo! hihihihi to dłużej będę na niego zła :) wystarczy mi tak na trzy tygodnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia a może jak cie palnie to ci przejdzie ,a kłócić się nie wolno jak ktoś wyjeżdża.Życz mężowi spokojnej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka, ja tez nie lubie takiego oczekiwania, zupelnie jskby skazaniec oczekiwal wykonania wyroku. jesli ci bedzie milej to przesylam wirtualne mruczenie mojej kici , siedzi mi teraz na kolanach i mruczy wniebowzieta tylko mnie juz ciut zagoraco kicia grzeje jak piecyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyma kwiatek robie tak nawias wpisuje slowo kwiatek i zamykam nawias, serce tak samo, tylko wpisujesz slowo serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jak się wstawia te obrazeczki? Efka, Ty pamiętaj, że niedługo synek wraca, co by sobie pomyślał chłopak, jak by mamę z podbitym okiem zobaczył? ;) Dziewczyny i chłopaki, mam głupie pytanie... Głupie w kontekście tego, że my się tu nieustannie wspieramy i dodajemy sobie otuchy, ale co Wy robicie, jak Was dopada taki dół maksymalny? Dzisiaj szłam sobie na zajęcia i starałam się myśleć o miłych rzeczach, ale ciągle przypominała mi się ta franca. Już wczoraj o tym pisałam, że jestem nią bardzo zmęczona, tą ciągłą walką, brakiem apetytu, nawracającymi lękami. Co Wam zresztą będę tłumaczyć. Boję się, że mi zabraknie w końcu sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia ale my tak z ...wielkiej miłości się pokłucimy żeby wiesz przy pożegnaniu było łatwiej ...bo tego nie lubie :O A w oko to już chyba się poświęce będę miała makijaż ..pernamentny ..czy jakiś taki ;) tylko żeby w oba trafił z jednakową siłą bo jak jedne będzie granatowe a drugie zielone to trochę ..dziwnie będę pod tym śmietnikiem z rana wyglądała ... ;) Dziękuję za pozdrowienia ..przekazałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ,ale uważam ,że ostra wymiana zdań każdemu z nas oczywiście raz na jakiś czas dobrze robi.Mam uczulenie na chamstwo i nie lubie takich ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielubie jak moj slubny wyjezdza, chociaz on wyjezdza na krotko i zanim sie przyzwyczaje, ze go nie ma to on juz wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wyjeżdża w niedziele ,a ja jak zwykle przed świętami kiedy najwięcej roboty sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma byc tak : nawias kwadratowy czyli [ w srodku wpisac kwiatek i zamknac ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia im dluzej twoj mezus jest z toba tym lepiej.mozecie jeszcze miło ten czas wykorzystac.tak zeby na dlugo starczylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adus ja tez nie lubie chamstwa.ale czasami trzeba sie znizyc do takiego poziomu jak człowiek sie wkurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×