Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Iiyama a dziękuję za mruczando ..:) lubię zwierzaki ..tylko teraz nic nie mam ... Marijke no synek wraca ale wiesz to jest młody facet przeciez z matką w domu długo nie posiedzi ... już dzwonią znajomi i pytają kiedy wraca . W tym lokalu w którym pracował już szykują mu przyjęcie ..to jak tam pójdzie to ... no kiedyś wróci :) Co do Twojego pytania jak dopada dół to ja sama nie pozwalam mu się pogłębiać . Jak mam chwilę to staram myśleć w kolorach ,bo na co mam wpływ to mogę to zmienić a na co nie to mówię ..trudno! i nic nie poradzę więc nie będzie to problemem. kiedyś siedziałam i za dużo myślałam o wszystkim a zwłaszcza o problemach a zapominałam o sukcesach i radościach . Teraz staram się żeby cieszyć się nawet z drobiazgów z tego że wstaję rano i jest mgła :) albo że nie boli mnie głowa . To są pierdołki ale mnie one ciesza ..Staram się co myślę to z kimś o tym porozmawiać bo jak się tylko rozmawia samemu z sobą o problemach i się układa w myślach różne tematy i co komu się powie , albo tylko myśli o samych przykrościach to biedna podświadomość dostaje ...dołka ! tak ja to sobie tłumacze a jak wyrzucę z siebie te wszystkie smutne przemyślenia co mi przychodzą do głowy i mogę o tym z kimś rozmawiać to mi pomaga się oczyścić .. niooo może trochę się zakręciłam w temacie bo jestem dziś mniej w kontakcie ale coś z tego mozna zrozumieć ..chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie znowu miesza, Marijke odkad biore leki nie zalapalam totalnego dola, ale wczesniej to poprostu kladlam sie spac,albo cierpialam i sie balam o siebie, przyszlosc, najblizszych,nic konstruktywnego i to mnie dolowalo jeszcze bardziej, dlatego w lepszych momentach zaczelam dzialac by cos zmienic, czyli lekarz, gimnastyka,poczytalam o mojej chorobie, otworzylam pyska do ludzi - tu na forum i jak nie jestem sama to mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka dzięki dałam sobie do zakładek te znaki planujesz jutro jakieś wróżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu kochana Ty też wiesz co to rozstanie z facetem bez którego ciężko ... niby sobie radzimy ale ta pokrewna dusza .. to lepiej jak jest blisko niż daleko . Rozmawialiśmy dziś o tych wyjazdach że czas już coś postanowic , ale wiadomo ja nie pracuje a facet w tym wieku to owszem znajdzie pracę ale taką z której mozna tylko powegetować .Teraz też kokosów nie ma ..ale nie żyję na kredyt i co miesiąc rachunki mam opłacone . Ale dziewczyny przecież dziś chyba się wosk leje! a my tak bez wróżb ????? czy to moze jutro ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu masz racje znam ten ból.pieniążki rzeczywiście są i dzieki temu mozna coś osiągnąć ale nieraz ta cena jest za wysoka.ja swojego bde miala do stycznia bo ma urlop.teraz łatwimy z tym mieszkaniem.kredyt i tak dalej.troche sie tego wszystkiego boje.ale jak bede miala kredyt to zyc trzeba zeby spłacić :-) dziewczyny ja zapomniałam ze jutro andrzejki bo mam wizyte u psychologa o 10 i juz tym zyje.poza tym z tym mieszkaniem tyle spraw ze do niczego innego nie mam glowy.teraz tylko czekamy az ten właściciel zgodzi sie na niższą cene i podpiszemy umowe.mam nadzieje ze sie powiedzie i w sylwestra parapetówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie jak fajnie ,która chciała uciekać .To jest nasze forum i nikt nam nie będzie tu smrodził.😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×