Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witajcie bladym switem, pipek ja to nazywam bole błądzące, wedrowalo mi po stawach lokciowych biodrach,kolanach teraz kciuki raz jeden raz drugi, i nic tam nie wwzystko w porzadku, te bole zwiazane sa z nerwica .a wiek to drobiazg mam 50-tke jestem sprawna( 4 pietro biegiem bez zadyszki), doswiadczenia tez mam, ja sobie ograniczen nie stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej iiyama 🌼pewnie niedawno wstałas, ja tez jak moge to spie do bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czasami mam tak ze boli mnie wszystko czy to normalne?Ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domownicy wstawali po 6 a wrocili do domu (czesc) kolo2 w nocy, dzis jestem zombie, wałkowalam sie w wyrku a nie spalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana, mysle ,ze to nienormalne,z e wszystko boli ale bardzo czesto nic sie nie dzieje chorobowego. Ludz powinien sie budzic wypoczety, szczesliwy z checia do pracy i zeby go nie bolalo. zastopyjcie mnie jesli wymagam za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys taka byłam nic mnie nie boloło wszystko było super miałam duzo energii, a teraz jestem flak i tego nienawidze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie probuje sos posprzatac ale mi sie nie chce,jutro ide do pracy na 7 do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze ten dobry czas juz nie wroci, jestesmy przeciez coraz starsze.Ale sie dzis dołujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co spojrze na jakikolwiek kat w mieszkaniu to widze co trzeba by zrobic i wtedy ogarnia mnie panika jak do tego sie zabrac, chyba rzucic granat i zamknac za soba drzwi. w szafach pelno \"przydasi\" gazet 2/3 rzeczy mozna by wyrzucic bez uszczerbku a ja CHOLERA JASNA nie umiem sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam planu , ale sprzatam po jednym pomieszczeniu dziennie,aby sie nie przeforsowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam w ten słoneczny piękny dzionek 🖐️ mam nerwa bo po poludniu jadę wyrobić dowód. Bardzo duzo wpisów nawet nie poczytałam jeszcze,ale to fajnie ,że się wspieramy. Rrenusia trzymaj się będzie dobrze, Efcia ty szczęsciaro ale miło że mężuś wrócił Dla reszty buziole😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lidunia! Nie martw sie wszystko bedzie ok poradzisz sobie,jestem z Toba , bede myslała❤️trzymaj sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
tu znowu maly przerywnik - pozdrawiam znowu... troche mi dzis zle, ale zrozumiale, swieta - swieta, a ja co? daleko od domu, ale moj wlasny wybor, wiec szaa, trza milczec... Tylko chcialam pozdrawic - azjatycko. I zebyscie nie myslaly, ze juz tu nie zagladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana dzieki postraszyli mnie ze do końca roku ale dam wam znać jak wrócę zapomniałam Kasiu psy super Chinka buziole iiyama ja słoneczko posylam do ciebie tu swieci fajnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×