Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witaj Kasiu :) Ja biorę inne leki, ale moja psychiatra mówiła, że Asentra jest dobra i bezpieczna. Tyle mogę Ci powiedzieć, z własnego doświadczenia niestety nic. Dzisiaj łyknęłam 50 tabletkę Seroxatu, kurka, półtora miesiąca leczenia, a wczoraj, jak się położyłam, to nagle mnie tak zaczęła boleć glowa, jakby miało mi rozsadzić czaszkę od środka! Bardzo dziwne uczucie, oczywiście natychmiast zaczęłam myśleć, że jednak mam guza albo że zaczyna mi się zapalenie opon mózgowych itd. Kasiu, ogólnie miałam podobne objawy do Twoich, z wyjątkiem lęku przed samolotami, windą i koniecznością odkrztuszania. Miałam za to inne, ale na pewno już czytałaś na forum, że u każdej z nas troszkę inaczej się ta paskuda objawia. Dziewczyny, wysłałam Wam sylwestrową klasykę mp3 ;) Miłego dnia, siadam do pracy, bo troszkę dziś pospałam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Witaj My wszystkie cierpimy Ja choruje od 1 roku i nie moge trafic na lek Biore Xanax ale to uzaleznia jak wszystkie Dostalam od psychiatry Asentre i tez sie boje brac bo to psychotrop i ma duzo ubocznych skutkow U mnie tez sa chorzy na nerwy ale to zaczyna byc choroba cywilizacji Czy bralas jakies ziolka Czy masz ataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia Ty bestyjo !Idziesz ze mna na ten bal jakes taka cwana ,dwie nerwuski razem sobie poradza...hahaha! a tak powaznie to Bozia przyszla mi z pomoca(dosc drastyczna ta pomoc!) ,moj maz ledwo sie rusza bo go korzonki polamaly ,wiec nie jedziemy na imperzke ,bedziemy w domu albo u siebie z tesciami i para przyjaciol albo u tesciow -jeszcze sie zobaczy.....a ja juz sie zaczelam psychicznie nastrajac na bal.....kupilam sobie wczoraj nawet naszyjnik i kolczyki do bluzeczki sylwestrowej bo pojechalam wieczorkiem do M1 i obok niego MediaMarkt(nie dla idiotow a ja tam bylam)-kupilam wreszcie suszarke,ciezko mi bylo bo N czaila sie nonstop za mna ale sie nie dalam Marijke muza mile widziala,adresik pod moim nickiem jak by co ,dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZENA PRZESTAŃ !!!! aSENTRA TO NIE JEST PSYCHOTROPOWY LEK !!!! ten twój xanax to jest psychotrop !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 36 witaj!Widzisz po nas ze jest ciezko z ta cholerna N ale mozna zyc....i fajnie jak mozna pogadac z ludzmi ktorzy to znaja .... Marysiu posluchaj ,my nerwicowcy boimy sie lekow (bo skutki uboczne)ale przeciez sa tu przyklady osob ktorym bardzo pomagaja a Ty ze wzgledu na swoje dosc ciezkie objawy powinnas sprobowac !sama poiszesz jak sie mordujesz,ze xanax Ci malo daje-bo one nie lecza,boisz sie ,ze leki - majac chore serce- Ci zaszkodza ,poradz sie kardiologa jkakie mozesz brac,duzo ludzi chorych na serce ,po zawale tez bierze antydepresanty bo zapadaja na depresje czy boja sie kolejnych zawalow ,kardiolodzy tez daja antydepr. albo wysylaja do psychiatry kardiologicznych pacjentow,bardziej szkodliwe dla serca jest zycie w stalym strachu,moim zdaniem powinnas sprobowac ten lek bo jest chwalony a objawy uboczne mozesz \"zaleczyc\" znanym juz dobrze xanaxem,sprobuj ,nie masz nic do stracenia ,moze Ci tylko pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka rozumie Cie boje sie lekow jak kazda z Was i boje sie nerwicy i cisnienia to nie takie proste jak nie ma cie kto zawiezc do lekarza i ratujesz sie u jednego Moze ktoras mnie zrozumie i przestanie wyzywac i sama mowi ze powinno sie bez lekow zwalczac tylko psychoterapia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, nikt Cię nie wyzywa, każda z nas chce Ci pomóc... Żebyś zeszła z Xanaxu, który, jak sama wiele razy pisałaś, już Ci nie pomaga i znalazła coś, co naprawdę Ci pomoże, cokolwiek to będzie - asentra, terapia czy leki kardiologiczne. Każdą z tych metod się ratujemy, ja biorę antydepresanty, chodzę na terapię i biorą połóweczkę atenololu, większość z nas biezre coś na uspokojenie serducha. Przeczytaj może jeszcze raz, co dziewczyny pisały... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz, który dawał CI asentrę, wiedział chyba, że masz kłopoty z sercem? Sądzę, że nie przepisałby Ci lekkomyślnie leku, który mógłby pogorszyć pracę serca i podnieść ciśnienie, czyli pogłębić problemy kardiologiczne. Tyle że - jak pisała wczoraj Efka - trzeba spróbować stosować się do zaleceń lekarza i sugerowanej zmiany sposobu leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co bierzesz z antydepresantow Chce jak najdluzej byc na ziolach i brac na noc 0m5 Xanaxu chyba to nie jest duza dawka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale ja juz sie nie pisze na porady skoro Marzena traktuje to jak wyzywanie,trzeba chciec sobie pomoc a jak ktos nie chce...... gosiak reprezentantka nerwuskow na balu nie bede ja -bo nie idziemy w koncu ale mamajulki -ona idzie na bal...tylko jaka ona nerwuska ,radzi sobie super!mamajulki wybawa sie i wytancz za nas wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, biorę seroxat. To to samo, co rexetin, ktory łyka Necia, Iiyama i chyba Gosiak. Mnie akurat pomaga, ale z kolei Ada pisała, że na nią nie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostawalam Seroxat ale inni lekarze mowili ze przy chorych sercach jest lepsza Asentra Moja kolezanka brala i strasznie sie czula Czasami nie wiedziala gdzie jest . To zalezy od psychiki i zaawansowanej choroby Ciezko z tym zyc . Bronie sie od lekow bo biore ich troche a zoladek i watroba juz mnie pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia, nie należy się sugerować tym, jak się czują inni po danych lekach. U mnie po dwóch tyg. ustąpiły niemal wszystkie objawy uboczne, jestem tylko troszkę bardziej śpiąca, nie jestem otumianona, nie utyłam jak dotąd. A inni czasem źle go znoszą. Więc widzisz, że to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja rozumiem wszystko tylko ja jestem z tych co nikt nie ma ubocznych a ja bede miala chyba jestem alergikiem i poddatna na rozne uboczne , Jade dzis z kolezanka do lekarz neurologa bo mnie boli kregoslup i mialam dzioby zobaczymy co on powie na nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to dobrze się składa, pogadaj z nim jeszcze o leczeniu nerwicy! Może coś razem wymyślicie, bo Ty znasz najlepiej swój organizm i jego reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena przestań narzekać tylko coś zrób , ja biore asentre już rok i jest dobrze a skutków ubocznych nie miałam ,ona wręcz lekko obniża ciśnienie .Ty chcesz leczyć swoją nerwicę ziołami ??? to życzę Ci powodzenia .Przepraszam za ton wypowiedzi ale jesteś jedyną osobą na forum kóra tylko neguje ,nic pozytywnego od czasu kiedy zawitałas na fforum w twoim leczeniu się nie zmieniło ,a samopoczucie coraz gorsze i nie wiadomo jak do Ciebie trafić .Juz widzę jak mi się teraz oberwie za moją wypowiedż ale trudno nie będę Tobie słodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spokojna Kasiu i nikomu zle nie chce tylko pomagam Nie jestem az tak by krzyczec i dlatego inni to wykorzystuja Ja nadstawie drugi policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo Marzena
nie chce byc zdrowa ani nie chce od was porad!!!!nie widzicie tego????????????woli pobiadolic i wystarczy jak jej napiszecie:ale Ty biedna jestes...ale Ci wspolczuje....i juz jej dobrze bedzie....szkoda waszych nerw ,jak pisala RRenka jak ktos nie chce to mu sie nie pomoze.....a wogole to mysle ,ze ona ma chyba jakas inna dolegliwosc niz nerwice bo ma trudnosci z kojarzeniem tego co sie do niej pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, wysyłałam Ci muzykę, ale mam jakieś kłopoty z kompem, więc poza jednym mailem nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Pipka lub do innej osoby obeznanej w tym temacie, czy kalms pomaga na lęki? radziłaś mi kiedyś 3x2 tabl. biorę od 2 dni ale wysusza mi gardło czy to minie? czy doraźnie mogę wziąć afobam? kiedyś brałam przez 2 mies. ale miałam problem odstawienny a jak doraźnie to może lepiej czytam że bierzecie xanax ato z tej samej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czesc Peo! Kalms jest uspokajajacy i slabo przeciwlekowy.Mozesz doraznie wziac Afobam.Dawkowanie dobre 3razy po 2.Ja tez bardzo sporadycznie biore Afobam.Suchosc w ustach minie.Ja osobiscie nie mialam suchodzi w ustach,ale znajoma skarzyla sie ze miala,ale minelo.Zycze Peo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peo,wszystko jedno co wezmiesz,Xanax czy Afobam,bo to ta sama grupa lekow.Tylko nie mieszaj obydwu razem,poniewaz roznia sie skladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jak samopoczucie dzisiaj?moje do poludnia bylo ok.,a teraz rozbolala mnie glowa.Te skoki cisnienia na dworzu mnie dobijaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pipek! w poludnie krecilo mi sie w glowie ,nie panikuje juz ale wstretne uczucie!Jdopiero tyeraz sie czuje najlepiej ,pojadlam obiadek ,posprzatalam i jeszcze na zakupy ide pozniej a samopoczucie lepsze bo jak pisalam plany Sylwkowe sie zmienily dla mnie na lepsze choc moj maz cierpiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja biedna sunia tak bardzo boi sie tych petard ...caly dzien sie trzesie ...az mi sie plakac chce jak na nia patrze ja wiem dobrze co to strach....a na noc Sylwestrowa dostanie taka tabl.usypiajaca bo inaczej by mogla zejsc z tego swiata a tak to spi 4 godz. jak zabita a oczy ma wielkie jak krazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Liduszka!co porabiasz? ja wcinam ciacho i zbieram sie do sklepu ale mi sie nie chce,musze wieksze zakupy zrobic wiec sobie pokursuje i syna tez wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×