Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ADULA dla ciebie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci...Liduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia! ............................ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Życzenia są czymś bardzo ważnym - szczególnie w dniu urodzin. Tak wiec życzę Ci tego wszystkiego co Ty sobie życzysz. Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się....... ❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja spiewajaco : sto lat sto lat!!!!!!! niech zyje zyje nam! jeszcz raz jeszcze raz niech zyje zyje nam!!! niech zyje nam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ...:) Ja również miałam wspaniałe Święta bo chłopaki byli obok mnie :) tylko problem jak zwykle ......czuje że przytyłam :O kilka kilosów ! Dziś od rana biegam i jestem tylko o wodzie , jogurcie i owocach ;) mam nadzieję że to co zyskałam szybko zgubie .Byliśmy na spacerze w pierwszy dzień .... jak ja lubie takie chwile .... Po Świętach nie czuje się zmęczona tylko bym chciała żeby to trochę dłuzej trwało .... kiedy nikt nie musi się spieszyć i jesteśmy razem .Lece dalej ....gubić :) ciałka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś, dla Ciebie bukiecik: 🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 Życzę Ci dużo dużo zdrówka, żeby żadne nerwy Cię nie brały, żebyś mogła cieszyć się swoją rodziną i przyjaciółmi, bo przecież 35 latek to najpiękniejszy wiek w życiu kobiety 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za życzenia zroboło mi się troche cieplej na sercu.Wróciłam właśnie z podwórka bo z moimi dzieciakami i dzieciakami sąsiadów puszczałam petardy ,było śmiechu ,ale niestety mojej sąsiadce to przeszkadza .My jednak z tego nic sobie nie zrobiliśmy i do zabawy przyłaczył się sąsiad.Jaja jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj dowod za kilka dni niebedzie wazny, corcia machnela mi fotke , dyskretnie usowam sobie zmarszczki, okazalo sie ,ze nie to ucho no coz potega photoshopa pozwolila zmienic lewe na prawe albo odwrotnie ja nigdy nie wiem ktore to jest ciut retuszu i lece wywolac i jutro skladam dokumentu. jak milo czyta sie wasze wpisy, ze generalnie w swieta nam sie polepszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam rano,kwiatki zralam,yslyszalam glos ptaszyny,ze dzis Adusi Urodziny!.🌻🌻🌻 Zawsze wspanialego samopoczucia i usmiechu na twarzy. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge sie przyzwyczaic do swojej nowej nazwy Mam kolezanke o tym imieniu i barzo mi sie podoba U mnie jak zwyke kiebsko a noce beznadziejne Zaczyna mi trzepac serducho i jestem di dupy Kupilam Kalms czy ktoras bierze na to swinstwo ten lek i jak dziala bo Xanax przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten
xanax dziala brany od czasu do czasu a nie stale i wciaz jak Ty bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marzenko próbowałaś moze coś ziołowego może Validol albo co inne , Neospazmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam troche lekow i nic Moze jadlam zle bo 2 dni jeden potem drugi i tak jakis czas ale przeciez maja podobne sklady Boje sie ze juz mi nic nie pomoze Tylko Asentre mi psychiatrzy przepisuja i nic wiecej a ja mam cisnienie i chore serce i meza awanturnika wiec chyba zaden lek mi nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena-marysia, wiesz pogubilam sie wtym co bierzes i nie dziala , bralas zadzialalo lub nie , wydaje mi sie , ze powinnas konsekwentnie porozmawiac z lekarzem powiedziec co juz bralas jak reagowalas na te leki , co teraz bierzesz jaki jest twoj stan zdrowia i konswekwentnie trzymac sie co lekarz ci wyznaczy on powinnien wiedziec jakie leki mozna laczyc a jakie sie wykluczaja, co powinnas uzywac stale a co doraznie.na twoja sytuacje w domu nie moge ci pomoc oprocz stwierdzenia, ze maz nie ma prawa tak sie zachowywac, a ty masz prawo do spokoju, szacunku i poczucia godnosci we wlasnym domu. dopoki nie przekonasz sama siebie jakie sa twoje prawa i ich nie okreslisz nie beda ciebie w domu szanowali. jak to zrobic nie wiem, chyba powinnas poszukac wokol siebie kogos kto bezposrednio moglby cie wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia dla Ady !!! Z okazji Twoich urodzin w tym zakątku Galaktyki, Ado życzę Ci: szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podroży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, nie zawieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podroży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, przyjęcia do ważnych organizacji światowych, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności nieba, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, mistycznych pieszczot, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny, wielu Pałaców w Niebie, miłosnych kontaktów z pięknymi Aniołami przez całą wieczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×