Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

a tak poza tym od pewnego czasu jest dobrze retexin juz mnie tak nie wysfiechta, wiecej spie tylko .ale powoli powraca dawna energia i entuzjazm do zycia. a jak przyjdzie wiosna to bedzie super. uwielbiam patrzec na mojego kota jak roznosi mieszkanie tego mi trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze siedzę, chociaż rozsądniej byłoby się wyspać przed jutrzejszą balangą ;P Mam nadzieję, że nie padnę o 00:05 albo jeszcze wcześniej, bo podobnie jak Ty, ja też jestem bardziej śpiąca po lekach... Ale niestety od jakiegoś czasu budzę się nad ranem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anioł :) a ja się jakoś tak zasiedzałam, wiecie, jak to czasem \"schodzi\" przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie a my z chlopem mamy wolna chate wiec szalejemy sobie :) ale oczka mi sie kleja pomalutku wiec zmykam do wanny i na biala sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt lepiej byloby sie wyspac , ale usilowalam zrobic sobie zart z kolegi i wyslac mu tance elfa z nim w roli glownej ale programi cosik sie spieprzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tez wilczki mnie podgruyzaja, ze poczte tylko chca sprawdzic. jak dzieci sa male to ma ochote sie je schrupac ale jak dorosna to zaluje sie ,ze tego sie nie zrobilo. i jest to po stokroc prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie moge spać ,ale wy śpicie.Życzę wam spokojnych snów i dobrej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka! Nad morzem dziś wieje i leje, pogoda do d.... Córa moja źle spała, budziła nas ze 4 razy -mam nadzieje że w sylwestra nie padnę o 1! Zaczynam szykować mieszkanko na najazd wieczornych gości, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Ale dziś pospałam, nie pamiętam, kiedy wstałam po 10! Ale było milutko... Aaa, ile miesięcy/latek ma Twoja córeńka? Mój brat ma 1,5 mies. Zuzankę i ciągle narzekają z żoną, że mała zasypia po 1 i budzi się w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke, moja córa ma ponad 3 lata ale źle spała pewnie przez ten wicher za oknem, weszła między nas do łóżka i przez sen się kręciła, machała łapkami, ja się obudziłam i zasnąć już nie mogłam, głupie myśli itp. więc ogolnie średnio się dziś czuję...Mam nadzieję że na przyjście gości będę miec już dobry nastrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toscie dziewczyny po nocach siedzialy ! aj a do 1szej w kuchnui sie krzatalam...i z psem jeszcze bylam starababo ja 26 lat temu pochowalam brata -bylismy dziecmi .....kiepskie wspomnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Marijke i Kasia dzieki za zyczenia noworoczne. My zostajemy w domu,ale tez szykuje troche dobrotek.Bedzie salatka z kurczaczka i kapusty pekinskiej,bigosik,miesko pieczone ,pieczarki i cos sie jeszcze przyrzadzi.Zrobilam sernik na zimno.Mam jeszcze galaretke z kurczaka.Do tego wedlinka i przystawki-uwazam,ze starczy!Bo znowu sie przejjemy. Pozdrawiam.Zycze milych przygotowan do wieczoru sylwestrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼 Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku ...żeby wszystkie marzenia mogły się spełnić i żeby zdrówka dopisywały ,złe myśli na zawsze zniknęły a Wszystkim Nam przybyło siły do walki ...wiadomo z czym ;) 🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już porobiłam sałatki, ziębią się w lodówce, teraz sobie odpoczywam, a potem to już tylko fryzura, makijaże itd :D Jeszcze raz życzę Wam miłego Sylwestra - żebyście spędziły go tak, jak macie ochotę, no i bardzo ZDROWEGO nowego roku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych wzniosłych dni ;) Szczęśliwego Nowego Roku Danusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼👄👄👄 Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU, dużo, dużo, dużo radości i dużo, dużo, dużo zdrówka życzy wszystkim netka30 dziewczyny bawcie się dzisiaj super a o północy wszystkie pomyślmy o sobie nawzajem ❤️ bo ja o was bede myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek reaktywacja ... Witam Wszystkich po dłuuugim czasie. Jak tam przygotowania przed sylwkiem ? u mnie niestety pada deszcz. Na dworze jest jakby sie ktoś powiesił Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×