Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ja mam jeszcze stroj na sylw. niekompletny , spac mi sie chce jak diabli, dziecie chodzi wsciekle niewiedziec czemu, ale musz chwilke odpoczac bo zglupne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawcie sie dziewczyny i chlopaki wesolo, a w tym nowym roku to damy jeszcze czadu ,ze hoho a ta francowata franca podkuli ogon i na dlugo zniknie czego wam i sobie bardzo bardzo zycze[ :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę się działo. Nie dostałem urlopu to się zwolniłem z pracy. Musiałem sobie trochę odpocząć, przemysleć. Co nieco poukładać podołować się trochę i tak dalej Istny psychodelik. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredek ja to na punkcie pracy jestem przewrazliwiona , bo nie mam jej od lat, a ty masz juz cos na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic na oku ale doszły słuchy do mnie że szef chce mnie spowrotem. Plotka głosi że zamiast zwolnienia wpisze urlop heheh. Ale nie wiem czy mi się chce iść do roboty. A móg nadal si.ę dołuje. Ale troche inaczej. POroblem zaatakowałem od technicznej strony. Jak się dołuje to kartka i notuje w jakich okolicznościach to powstało. I tępie te okoliczności Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie wypaliłem poprostu. Nic mnie nie cieszy. Tablety typu psycho raczej sa do dupy. One tylko oddalają problem. musze zmienić środowisko, otoczenie, miasto, może kraj albo planetę. Brak mi inwencji. I nie jest to deprecha. Zrobiłem się drażliwy, znygusiały i zdziadziały zgred.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asertywnie zgredek przedewszystkim , jak mozesz sobie pozwolic byc bez pracy to no problem, ale jak nie to pozostaje kompromis moze jak im zalezy to cos utargujesz dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robota potrzebna ale nie chce mi się narazie łazić do roboty szkoda mi na to czasu. Czas się trochę sobą zająć a nie komus upychać kasę do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki sa po to by dzialac bez strachu lęku i depresji a o wypaleniu to duzo moglabym gadac. oj cos wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafil bys sam podzialac, bo mnie jak dopadla depresja to stracilam wiare w swoje mozliwosci, temperament, i ze wogole dam sobie rade, biore retexin i powoli wraca mi wiara ale zbyt powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kaftan to choroba i nie masz juz mozliwosci dzialania wypalenie nie oslabia twojego odczowania swiata nieraz widzisz ostrzej bardziej dotyka bardziej ale dzialac nie moge nie potrafie, mam pomysl, spac nie moge bo wydaje mi sie genialny ale rano juz jest do dupy, wszystko plaskie wszystko juz bylo hitu nie ma jest DO DUPY I BłE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rexetin zmulił. przespałem prawie miesiąc. fakt uspokoił ale hamował reakcje do działania. Dał przeczekanie deprechy. Ale za bardzo mnie tłumił. Więc już tego nie biorę. Najgorsze jest to że mam pomysłu na działanie (własna działalność) sa nawet chęci. Ale coś mnie tłumi jak cholera. Nie mam w tym radości. I powstaje przez to jakby efekt słomianego zapału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie robilam przerwy w retekxinie bo nie moglam zamulenia wytrzymac , nie chce ci niczego wmawiac ale ja tu jeszcze widze u ciebie depresyjke, żre retex i szykuje sie do skoku ale wiosna jak swiat bedzie budzil sie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację. ale przez to paskudztwo jestem otumaniony. Działa całkiem ciekawie. Wycisza emocje (nie wszystkie) z człowieka robi impotenta :D hehe niestety. uspokaja. Ale nie pomogło to jak chciałem szefowi łeb urwać hihhi na to był za słaby. A pożarłem się o urlop. Więc powiedziałem co myślę. spakowałem sie i wyszedłem. więcej nie wróciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chcialaby jeszcze z toba pogadac ale teraz musze sie szykowac do sylw,buziaki zgred . lubie cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Baw się dobrze. Szalej na maksa :D jak trzeba to demoluj hihih bylebyś się dobrze bawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zgredek, fajnie, że wróciłeś, szkoda, że w kiepskiej formie :( No ale za 5 godzin nowy rok, w nim wszystko przed nami :D Dwie godzinki się szykowałam, za pół godzinki zmykam na balangę :) Bawcie się dziś dobrze wszyscy! MamoJulki, Ty koniecznie napisz, jak zabawa i Twoja kreacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyatkim Wam szcęśliwego nowego roku i ,żeby wszystko się spełniło co tylko chcecie.Zgredek witaj ,a o wypaleniu coś wiem i ja też najchętniej zmieniłabym otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampanskiej zabawy i szczesliwego Nowego Roku dla Was moi kochani!!! Pa,pa czekam na gosci ,sa juz tuz ,tuz!!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość long
za wesolo tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku !!! Oby N. uciekła od nas daleko i nigdy nie wracała. Udanej zabawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zgredek!Fajnie,ze jestes juz.W przyszlym roku bedzie lepiej.Pozdrawiam.Powodzenia w Nowym Roku 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna,a co u Ciebie slychac?Teraz nie masz pewnie czasu,bo to konczy sie stary rok,ale moze jutro napisz cos.Pozdrawiam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×