Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość jestem zalamana
marzena60----> mam 130/90 w warunkach gab. lekarskiego, bylam u kardiologa, mowi, ze nie przepisze mi zadnych lekow, bo nie ma potrzeby, ale czytalam, ze u ludzi ktorzy maja takie prawidlowe-wysokie ciesnienie, ryzyko wystapienia nadcisnienia w ciagu 10lat jest 20-30% wyzsze niz u potencjalnego czlowieka... to moja udreka-ze czytam za duzo o tym wszystkim, boje sie tychautosugestii... psycholog powiedzal mi, ze stres i te strachy-leki moga byc przyczyna choroby wiecowej, nadcisnienia itd.... ach;( mam wrazenie ze zycie doroslego czlowieka to nieustanne zmaganie sie z chorobami i cierpnieniem... ps. ja mam np. pulsacyjne bole glowy, dretwieje mi prawa noga, (nie wiem, moze za malo sie ruszam), mam non spto zimne nogi i rece (i MOKRE) NP. TERAZ, LODOWATE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zalamana Przeciez cisnienie masz dobre jest ok Masz zimne i mokre nogi to nerwy Przeciez my tez tak mamy Nie przejmuj sie takimi pestkami Bylas u lekarza i masz wszystko ok A nerwy beda wszedzie i w niga i recach w zoladku i sercu Ja tez mam wysokie cisnienie i arytmie biore leki Tez poca mi sie rece i nogi a sa lodowate Czy masz zawroty glowy bo to tez przyczyna nerwicy postaraj sie nie myslec otym i waz jakies leki ziolowe w aptece kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUZO ZDROWIA ALE NIE SLODYCZY pisalas ze masz kilka kg za duzo I POZBYCIA SIE PANI NERWICY Z ZYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Renka, wszystkiego dobrego! Samych słonecznych i zdrowych dni 🌼 Jestem załamana, zmień psychologa, może spróbuj też iść do psychiatry, nie mam sensu chodzenie na terapię, jeśli nie widzisz jej efektów albo wkurza Cię osoba ją prowadząca. Też kiedyś na kogoś takiego trafiłam, to niestety nie jest łatwe, znaleźć kogoś sensownego, ale trzeba próbować.A jeśli bardzo Ci dokucza Ci podwyższone ciśnienie, to powinnaś jednak dostac jakieś słabe leki w małej dawce od kardiologa. Jakie masz tętno? Ja biorę połówkę atenololu 25 dziennie, to bardzo mało, a serce uspokaja (jestem w Twoim wieku, nota bene:) Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko sorki że nie weszłam ale cały czas w kuchni wojuje :) dopiero jak mąż wyjdzie do roboty to będę wolna ..więc może wtedy ;) się sklikamy . A może na skype ? jak by co to daj gdzieś znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESTEM ZALAMANA Nie mierz cisnienia wiecej niz 2 razy dziennie Bo to nerwy i zaczniesz mierzyc non stop tak jak ja Nie martw sie cisnienie jest tez z nerw i to normalne Ja jak ide do znajomych to mam 160 )95 i biore leki to nerwy a jak sie poloze to tez mi pulsuje w glowie poki nie zasne Powiedz sobie ze tak musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 DLA RRENKI🌻 🌻 Jak zapach konwalii pobusza marzenia, Tak Ty w dniu Imienin przyjmij gorace zyczenia: Zdrowia,szczescia,duzo wrazen i spelnienia wszystkich marzen! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRenka gorące zyczenia z okazji imienin,zeby ta młpa N Ci dała spokój już na zawsze,szczęscia,powodzenia w zyciu i wszystkiego naj naj dla Ciebie 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu, hyhy, moje gratulacje. Dzielna byłaś! To mały kroczek na wielkiej i dobrej drodze. Trzymajcie się dziewczyny, nie traćcie wiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: jestem załąmana. Kochana, początek jest bardzo trudny. Potem, im bardziej poznasz siebie i swoją nerwicę, czy zespół zaburzeń lękowych, będzie Ci coraz łatwiej to akceptować. Staraj się nie myśleć o ciśnieniu, drętwieniach itp. Poszukaj, co Cię w takich chwilach uspokaja i jak czujesz, że coś się zbliża, rób to, co Cię uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny i Chłopaki z wysokim ciśnieniem, czy wiecie, że nasz sposób myślenia ma moc zmiany ciśnienia? Kiedy macie wysokie, wyobrźcie sobie chwilę z życia, w której czułyście się całkowicie zrelaksowane, skupcie się na tym uczuciu, obserwujcie oczami wyobraźni szczegóły: chmury, kolory, zapach, smak, jaki Wam wtedy towarzyszył. Naprawdę w końcu dochodzi się do takiej wprawy, że nie potrzeba leków - ciśnienie spada. Organizm nauczy się, że na pierwszą myśl o tamtej sytuacji, zwolni rytm serca itp i nie będzie potrzeby wgłębiać się nawet w szczegóły. Imieninowe życzenia dla wszystkich Agnieszek i Jarków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasi czy jestes pewna ze cisnienie o wymysl nerwicy i jak ja ide czy mysle o wyjezdzie i jestem gdzies to cisnienie mam nawet170 i sciska w gardle i w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie w nerwicy ma podstawowe znaczenie. Denerwujemy się czymś, myślimy o tym, martwimy, serce zaczyna bić na szybciej, więc skacze ciśnienie, ściśnięte gardło powoduje zmniejszenie dopływu powietrza, podniesienie oskrzeli, a więc szybszy i krótszy oddech, co zwiększa ciśnienie. Najważniejsze, żeby uświadomić sobie, że od tego się nie umiera. Ja wiem, że łatwo się to mówi. Sama wciąż męczę się z agorafobią, ale taka jest prawda. Autosugestia i autoterapia największą mają moc. Przecież stany nerwicowe najczęściej także wywołane są przez nasze myślenie - negatywne. Trzeba to powolutku odkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moja sytuacja w domu nie okreci sie i dlatego musze z tym zyc i sie non stop denerwowac Mam arytmie cisnienie i ciagle sie zle czuje W srodu mi wszystko telepie Nie spie po nocach to koszmar kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam z 80 letnim ojcem flegmatykiem Jak zostawie wiadro na srodku kuchni tak stoi caly dzien Syna sterydowca i uzaleznionego od roznych lekow corke chora na nerwice i meza awanturnika Mama zmarla mi rok temu i po 1 miesiacu dostalam atak nerwicy % lekarzy mnie badali i nie wiedzieli co mi jest Lezalam ponad 2 tyg w lozku nie jadlam Schudlam 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cho;erka, nie zazdroszczę. Ojca flegmatyka możemy jakoś przejść, córkę najlepiej sama rozumiesz, syna można by oddać pod opiekę specjalistów, ale tego mężusia powino się wywalić. Prawdopodobnie cała sytuacja w domu zmieniła by się natychmiast. Ja jestem DDA, wiem, co to znaczą awantury, więc współczuję, potworność. Nie widezę tej Twojej nerwicy w jasnych barwach, ale nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniem Rrenia skocz na poczte pozdrawiam wszystkich:):):):):)upiekłam rogaliki i się zajadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko, przepraaszam, ale muszę na jakiś czas wyjść z internetu. Moża uda nam się jeszcze pogadać. Przyjechała do mnie moja mama i zostawiłam ją samą - to już za długo trwa - musze się nią trochę pozajmować. 3maj się jakoś. Do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz moja sytuacje zyciowa a ja nie pracuje i musze cicho siedziec i nic sie nie odzywac Zycie mi daje ciernie pod nogi Ja chce sie nieraz wygadac ale komu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka, a z czym te rogaliki? Ja wczoraj chciałam upiec ciasto, chociaż sama w temacie gotowania jestem zakalec, ale mnie naszło, niestety miałam za mało składników w domu, a do sklepu mam daleko. Za to dziś kupiłam takie pyszne ciacho na ciemnym biszkopcie i z pysznym kremem śmietankowo-owocowym :P A co tam, olewam topiki \"do wakacji schudnę 15kg\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chudnij tylko przeslik mi poczta to sie uciesze Wystarczy mi10 kg i bede ci wdzieczna Odbuduje to co stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka, więcej jak 3-5kg nie mogę Ci oddać ;) Jutro idę na badanie składu ciała, to mi powiedzą, czy w ogóle powinnam czegokolwiek się pozbywać. A jak teraz jest z Twoim apetytem? Lepiej jesz i nie chudniesz tak w oczach? Jak te nowe leki, które bierzesz już jakiś czas, lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem lepiej do poludnia bo jest lepiej ale os16 klapa zalezy od dnia waze o 3 kg wiecej Leki to ziolka w sumie to nie widze poprawy chyba troche sie przyzwyczailam do codziennej meczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka..........Sto lat! Wszystkiego co dla Ciebie najlepsze ! Dużo radości i samych wspaniałych chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×