Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Basiu przepraszam ze zawracalam ci w glowie swoimi problemami i nie bede Ci juz wiecej trula Bardzo zle sie czuje przez tego pomaranczowego stwora ktory umilil mi zycie ale i tacy musza zyc na tym swiecie Nerwie kazdy ma na tym forum ktora wziela sie z roznych problemow i przyczyn z niczego nie byloby jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu
marzeno nie pisz wiecej ze maz to ,ze syn tamto a stary ojciec owamto ,tylko poprostu jak inni tutaj ,bylam tu i tam ,milo spedzilam czas bo bylam tu i tam....rozumiesz? zreszta dzis niedawno napisalas ,ze bylas u kolezanek czy sie wybierasz i one byly u Ciebie.,itp...wiesz,to mila odmiana od tego co zwykle piszesz,nie powinno sie stale i wciaz powtarzac tego samego bo ani sobie nie pomozesz a innych odstraszasz......zapomnij choc tutaj o troskach ,wyluzuj!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu
mozna by wysnuc wniosek ,ze ty od rana do wieczora ,zasuwasz jak wol ,do tego caly czas cie telepie ,garsciami jesz xanax,boisz sie wlasnego cienia ,nie wychodzisz zdomu bo sie boisz....-a jednak piszesz ze tylko na noc bierzesz xanax bo w dzien ziolka...i wychodzisz jednak do ludzi ,na spotkania ,jezdzisz autem....czyli dobrze sobie radzisz i nie jestes tak zalezna od tych darmozjadow ,ja majac twoje mozliwosci -jazda samochodem ,wychodzenie samodzielne....wychodzilabym na caly dzien majac ich gdzies.... A co corka robi aby ulzyc tobie w nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czat
tylko dla wtajemniczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRANOC WSZYSTKIM NNNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.od pół godziny czytam całą dziesiejszą dyskusję. marzeno ja tez pogubiłam się w twoich wpisach.jedno przeczy drugiemu.narzekasz na swoją sytuację ale nie robisz nic by to zmienić - gotowanie dla wszystkich, sprzatanie itd.w domu wszyscy cie pozbadli a ty poprostu im na to pozwoliłaś i tyle.powiem ci ze ja z moją nerwicą napewno bym nie wytrzymała całej tej sytuacji.ale ty chyba czujesz sie w tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis czuła sie super :-) łaziłam z siostrą po sklepach.żadnego ataku.oby zawsze tak było. miłej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczyny jak tu goraco dzisiaj.Ja przeżyłam jakoś zebrania i nawet doszłam do szkoły i zpowrotem.Jestem z siebie dumna i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka pisałaś o początku nerwicy u mnie zaczeło się po imprezce i to dalej jakbym czytała swój życiorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) teraz troche nadgonie bo jak narazie zero egz i czas wolny:) moje wrzody na zoladku daja o sobie znac,ale oby do przodu:P grunt to pozytywne myslenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa
I co? Od rana wszyscy spia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ hexsa,widze ze Ty tez ranny ptaszek jestes? no chyba,ze nie spisz juz,bo musisz isc do pracy,ja nie pracuje ale zawsze tak rano wstaje.ale dzis mam do załatwienia pare spraw i niedlugo wychodze.a za oknem zima na maksa,ale taka z pluchą ,nieprzyjemnie jest brrr.byle do wiosny :) trzymajcie sie ciepło,papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexa
Pospałabym, nie ukrywam ,ale praca - siła wyższa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadziei, bez której nie da się żyć! W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni ........Spóżnione lecz szczere życzenia dla rrenki i ady !!! Witajcie kochane dziewczyny i chłopaki !!! mija prawie miesiąc jak chodzę na psychoterapie .. będę wszystkim gorąco polecać ten sposób leczenia .Czytam wasze wpisy codziennie tak wiec jestem na bieżąco ,👄👄👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzcie jak wejsc na czata, bo szukam i szukam i szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim witam serdecznie sniezek pada ale fajnie samopoczucie nawet dobrze wieczorem tylko troche ta nerwicza mnie dopadła ale po malu sobie poradziłam z nia bo kto w koncu silniejszy miłego dzionka dla wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosba do Kasi 33 Hexy Pelasi podeslijcie swoje fotki bo my tu sie znamy tez ze zdjecia fajnie sie pisze jak czlowiek widzi te osobe jak mozecie to prosze o przesłanie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ada super!wiedzialam,ze sobie poradzisz!widzisz jakie czynisz postepy? Kasiu 100 dzieki serdeczne za zyczenia!🌻 Chcialam jeszcze pozdrowic tych ,ktorzy dawno tu nie byli ale wierze, ze nas pamietaja i czasem czytaja-lola25,nerwuska chwilowa ,Agata-zaglada czasem,miloszka,aniolek, loczkins,beata i inni🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×