Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

poprawka 🌻🌻🌻 moge Wam dac troche ciepelka bo moje kaloryfery sa stare i grzeja na caly zycher bo nie ma regulacji,teraz jest znosnie ale jak bylo cieplej to parowa ,u mnie wciaz okna pootwierane! Łapcie ,przesylam! Musze przyznac ,ze u mnhie ladnie chodniki i jezdnie odsniezone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka zdrówka Ci życzę. Teraz tyle ludzi kicha ale zima zabije wszelkie nie potrzebne zarazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada no co z tym twoim zdjeciem -nie wymigij sie tylko pisz kiedy zrobisz i wyslesz!ile to juz czasu nam obiecujesz?:):P Basia na poczte sobie wysylamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek flaki juz gotowe ,moja ogorkowa w polowie bo zamiast isc do sklepu po ogorki to siedze przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tez plotkowalas zamiast gotowac....ale jak przyszla \"zywa\" kolezanka to moze w kuchni posiedziec a jak wirtualne plotki to gary czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaczki prawie gotowe.Ja tez musze isc do sklepu po srodki czystosci.Pojde do Rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , za oknem tak jasno, pewnie zaraz wyjde nacieszyc sie swiatlem, mnie terz kaloryfer ugotowal na miekko, do tego dziecie zamiast uczyc sie do sesji robi juz drugi dzien porzadek w szafie, jak zwrocilam uwage ,ze czas plynie ima duzo do stracenia ( to 1 rok) to malpa jedna wziela sie za sprzatanie polek, PANNO CORKO TY TU SPRZATASZ A JA GORE - parafrazujac co nie co no i kipie z bezsilnosci , musze wyjsc i sie ostudzic i zaby juz nic wiecej jej nie powiedziec. basia wyslalam ci emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama turlanie w sniegu Cie ostudzi!:) Jeny z tymi dzieciakami,moj syn ma nadzor niczym policyjny jesli chodzi o kapiele wieczorne jak sie go nie popedzi to siedzi po 40 min.w lazience! teraz ma miec 25 min jak sie nie wyrobi to mu konfiskuje komore na dobe bo mnie szlag trafia!ile mozna siedziec!...no i okazalo sie ze sie m,ozna wyrobic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam na zebraniu u najstarszego syna i prawie wszyscy rodzice załamali się.Młodzież wogóle się nie uczy ,a mój nie odstaje od tych najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka a dwie panny na wydani i jedna lazienka wieczorem to zawalu dostajemy sikamy po nogach a cholery i tak tam siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,ogolnie mlodziez sie teraz nie uczy.To taka powszechna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek lece pedze dla flaczka zrobie wszystko, jesli mozesz wyjdz z flaczkiem naprzeciw bo w Jankach pewnie korek kilkugodzinny jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada trzymam za slowo z tym zdjeciem -stara znajoma ,setki maili a ja nie wiem jak Ty wyugladasz! iiyama moja corka tez strinisia ale jej wystarczy wszystkiego 35 minut od wstania z lozka do wyjscia do szkoly a moj syn godzina i to na pelnych obrotach i jest w biegu-cholera mnie bierzee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama,zostawie Ci do jutra flaczki. Teraz ide z pieskiem na spacerek,bo mi tu piszczy.Potem po zakupy, po corcie do szkoly,obiadek,lekcje dopilnowac i na zebranie.Potem wpadne poczytam wasze wpisy. Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mialam nadprogramowy pysznic chcialam odkrecic byutelke mineralnej no i polowa wyleciala na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek 15 letni tez jak rano wejdzie do łazienki to nie można tam się dostać.Maluchy dostają szału i tak dzień w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzieci sa male to ma sie ochote je schrupac , a jak sa duze to zaluje sie ze tego nie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
Witam wszystkich. \dzisiaj tylko czytam, ale ostro rano było. U mnie ferie niestety już sie kończą, a pogoda świetna. Gotuję obiad - wątróbka z cebulką i ogórkowa od wczoraj, a do tego żarło dla basecika, bo szczeniak ma apetyt i karma mu nie starcza. A dla poprawy nastroju- mały pasjansik. Wyszedł. Pozdrawiam i uciekam do garów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×