Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

No extra!!!Tak jestes bezpieczniejsza,gdyby Trole sie pojawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie mowi w inernecie.Wiesz jacys podszywacze,ktorzy dokuczaja,piszac za Ciebie,pod Twoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.dziś fajny dzień miałam.samopoczucie też ok. widze ze jakas lista tu powstaje. spróbuje sie dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca w twoim mieście przeżyłam kiedyś wspaniałe czasy.moją pierwszą miłość.było cudownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nogą mam ok to tylko gwóżdż ,ale mam nerwy na samą siebie ,że taka sierota jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na te miejscowości i każdy gdzieś z Polski ,a nie ma nikogo z zachodniopomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu zaczyna wiać i to mocno jak by tego było mało to moja miejscowość miejscami jest podtopiona ,troche mam pietra ,a do morza 100m ,a morze szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja sie dopiszę również :)NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki ..........30...............nerwica lękowa,depresja małoposka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uupss... jeszcze raz... NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy takie mądre jesteście pomóżcie :D :D nie chcę,żeby mi zapamiętywało hasła te które wpisuje w google, plis jak to skasowac by nie było tam tej historii, denerwuje mnie TO :O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Efka43..............43.................N.lękowa i agorafobia....Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mogłam wejsc na kafeterie Czesc Danusiu 🌻 tez sobie klikłam dwa razy jak Mama julki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu byłas szybsza :) to jeszcze raz się wkleję :) NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nikogo na czaciku nie ma?juz kolejny raz wchodze a tu pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dana!:D samopoczucie w kratke.Rano bylo kiepsko,potem ok.I teraz ok.Ta pogoda jest do ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje pogoda okropna , u mnie cały dzień leje , ciśnienie chyba zero, jak Twoja głowa minęlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×