Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

W samolocie Blondynka siedzi w samolocie i podchodzi do niej Stewardessa i pyta: -coś podać???\" Blondynka chcąc pokazać, że nie jest głupia odpowiada: -Orange Juice, może być jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie miałam czasu wszystkich dowcipów przeczytać ale sie staram i jestem uhahana :D :D MOżna udać sie tylko po poradę do specjalisty, dziewczyny korzystają z różnych terapii co nie zawsze wiążę się z łykaniem tabletek :) tak do mojego wcześniejszego posta...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuijuż, mam nadzieję, że w Wysłanych Ci sie zapisało. Zaraz prześlę Ci jakiegoś maila,żebyś miałam adres. Pozdrawiam. Idę sprzątać, bo zaraz mam ważnego 7-letniego gościa. Będziemy grać w Chińczyka. Tak mi było smutno, a w końcu popłakałam sie ze smiechu i mało się nie udusiłam - mąż musiał walić mnie w plecy. Trochę mi jakoś raźniej. Trzymajcie się wszyscy, no i czekam na resztę zdjęć, bo nie moge zrobić albumu. AAA, mam pomysł, zróbmy tabelę z naszymi danymi, Piszę pierwsza, skopiujcie i dodajcie siebie: NICK................Wiek................dolegliwość............miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warszawa Jak macie ochotę dopiszcie się, to będziemy mieli jasność i uporządkowanie - dla tych z nerwicą natręctw bardzo ważne, a innym tez pomoże. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa 29 nerwica lękowa Gorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punca24
Dzięki Pelasiu 78 za ten wierszyk!!! jest świetny!!! będę z niego korzystać już dziś :) NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punca24
Dzięki Pelasiu 78 za ten wierszyk!!! jest świetny!!! będę z niego korzystać już dziś :) NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punco24, ten wierszyk, choć mojej twórczosci na prawdę wyzwala. Nigdy po nim się nie wrócisz, ponieważ usłyszysz na głos, że to robisz. Na początku będziesz sobie przypominać, czy go powiedziałaś, aLe podświadomośći świadomość będą tu z godne, więc po pewnym czasie nawet zapomnisz o tym, ze w ogóle zamykałaś dziś drzwi. Do gazu stosuje: \"raz - zamknięty gaz!\", a z wodą tylko słucham przed zaśnięciem, czy nie kapie. \\Hydraulik powiedział mi, że jak nie kapie, nie może nic się stać. Ciesze się, że się dopisałyście i czekamy na resztę. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punca24
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec niech każda kopiuje poprzednie wpisy, zeby sie dłuuga lista zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu! Wysłałam a ponieważ nie czytałam ostatnich postów to już nie odpowiadaj na pytanie o miasto bo już wiem NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punca24
do Pipek: skopiuj sobie poprzednie wpisy. zaznacz i naciśnij Ctrl+C. wklej sobie do swojego posta naciskając Ctrl+V a potem tylko dopisz już siebie pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie super nie ma leprzego lekarstwa niz smiech Witaj ziomalko PUNKA24 tak blisko siebie mieszkamy pozdrawiam buziole :):):) NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie super nie ma leprzego lekarstwa niz smiech Witaj ziomalko PUNKA24 tak blisko siebie mieszkamy pozdrawiam buziole :):):) NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punca24
witam Jaworzno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzieki Punka,udalo sie.Punka,zaczernij sie jesli mozesz. NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz na post Punci z 17.40.bo ja tez robilam na podstawie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam dwa dni ,a noga mi spuchła i dzisiaj musiałam do lekarza iść.Biore antybiotyk i zaszczepili mnie na tęrzec,a noga boli jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-skopiowac.Zaznacz myszka od napisu NICK wszystko i skopiuj na swoj a tresc gdzie piszesz.I dopisz sie . ale co z noga-co powiedzieli lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punca24
a jak się zaczernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×