Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Widzę, że pobudziła się już większość śpiochów ;) Hello wszystkim ;) Aby nie otrzymywac potwierdzeń musisz odkliknąć \"Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie\" przy każdorazowej Twojej wypowiedzi..... tak mysle - a może sie mylę :) Ale spróbuj, może pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc liduszka! Wrocilam z zakupow ,u mnie odwliz ,ale sniegu sporo ,moje przeziebionko bylo lekkie ale zamiast przejsc wylazlo ze zdwojona sila ,mam katar .kaszel itp.:( pipek jedmno miasto ale co dzielnica to obyczaj z tymi lekarzami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️Rrenusia ty wskakuj lepiej do łozeczka i sie pozadnie wygrzej zeby cie gorzej nie wzieło kuruj sie pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ,nie uleze ,mam jakas energie ,mam zamiar pobuszowac w szafie z porzadkami ,tylko nie bede lazic na dwor do piatku dopoki moje chlopy sa bo w sobote wyjezdzaja ,najgorzej ,ze mam bola taki jak korzonkowy ale w lopatce co mi przeszkadza ,ale moze go rozruszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo
jak sie bierze antybiotyk to mozna brać betaloc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna brac Betaloc biorac antybiotyk.W niczym to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie podzielic z wami moimi spostrzezeniami na temat tych sztuczek psychologicznych,ktore przyslala Efcia. U mnie nie zgadzala sie pomyslana liczba. A jak bylo u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Dania sie zgadzała i kolor niebieski i ta marchewka...aż wstyd troszkę bo do tej liczby osób wg tego należę które szybko i bez zastanowienia....nie wysilaja sie ...hihi... ale mnie to zdziwiło troszke.. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przepraszam, że znowu jęczę na ten sam temat, ale boję się, co będzie, kiedy skończę studia :O Został mi już tylko jeden semestr... Kiedy o tym myślę, ogarnia mnie obezwładniający strach, tłumię te myśli, bo czuję, że gdybym pozwoliła im się rozwijać, to wpadłabym w jakąś czarną studnię... Wydaje mi się, że nie pozbędę się tej paskudy dopóki coś się nie wyklaruje z moją przyszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!🌼 U mnie pogoda szalona rano śnieg, a teraz już go nie widać. Samopoczucie też jak gdyby gorsze.:(Mały ataczek wisiał w powietrzu ,ale go poskromiłam udało się, dziękuje Wszystkim za fotki. Pipek u mnie w tej psycho -zabawie rowniez nie zgadza się pomyślana liczba. Marijke nie martw się wszystko będzie ok, jesteś dzielna na pewno sobie poradzisz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuś, wiem, że jakoś sobie poradzę i się to poukłada, ale i tak mnie to przeraża bardziej niż powinno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke........ja za Ciebie tez trzymam kciuki .........i wierze ,że poradzisz sobie daj sobie tylko troszkę czasu........Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny i Zgredku ;) Co do testu to mi nie zgadzało się z marchewka, bo myślałam o porze ;) Marijke zaczynajac studia miałas marzenia żeby je skończyć . To był twój cel do którego dążyłaś. Teraz zbliżasz się do ukończenia , ale to wcale przecież nie znaczy że nie możesz postawic Sobie nowego wyzwania , które również osiagniesz .Kazdy boi sie przyszłości , jedni by chcieli wiedzieć prędzej co ich może spotkać , inni przeciwnie wolą nie wiedzieć . Człowiek który jest wrazliwy zastanawia się co go czeka . Dobrze wiesz że na niektóre sprawy nie mamy wpływu , a o niektórych możemy decydowac i możemy je zmieniać . Teraz studiujesz i masz wszystko uporzadkowane , ale dalsze życie też takie będzie bo od Ciebie ono zależy . Tylko ty masz na Swoje zycie wpływ . Dobrze robisz że nie siedzisz i nie zastanawiasz sie co będzie dalej ...bo to co bedzie to dopiero jest przed Tobą . Teraz ciesz się tym co osiągnełas do tej pory , na inne myśli przyjdzie czasa w odpowiednim momencie . Co Ci da teraz myślenie o przyszłości bo takie odległe czasy to jest różnie . Pomyśl co chcesz robić po studiach i na tym się skup , czy dalej będziesz sie uczyła , czy zaczniesz rozglądać się za pracą . Jesteś juz silniejsza niż jakiś czas temu więc zrób następny krok do przodu ...i nie ;) marudz że znów marudzisz ;) bo jesteś istotą myślącą i masz prawo mieć obawy egzystencjonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke.........Efka wspaniale to wszystko ujela i mam nadzieje ,ze teraz jestes spokojniejsza........a tak na marginesie to kazdy czlowiek ma zawsze jakies obawy co do jutra........nawet Ci najbardzie silni i zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.A ja wtrynie moje pozytywne 5 złotych.Dzisiaj samiutenka pojechałam na drugi koniec miasta i wróciłam samiutenka do domu.Jestem po terapii, czuje sie całkiem nieżle, w porywach super.Chcę Was zarazic pozytywnymi myslami.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa, gratuluję!!! Wspaniale, bardzo się cieszę, że Ci się udało :D Olabasia i Efka, dziękuję za wsparcie 🌼 Przygnębiająca jest atmosfera ciągłych rozmów o tym, co po studiach, do tego te wiadomości o emigracji tysięcy młodych Polaków, wizja - jak dobrze pójdzie - bezpłatnych studiów doktoranckich albo - też daj Boże - pracy za 800-1000zł... Trudno się nie pogubić w tych wszystkich wyborach, no i wiadomo, że brak poczucia bezpieczeństwa to jeden z czynników składających się na nerwicę i depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny, super ze jesteście,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko (akurat nie w odniesieniu do siebie) - czy przy lekkich, wegetatywnych objawach nerwicowych (\"niepokoje\" z sercem) Hydroxizina pomaga? Czy lepsze jest coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę, że od 19. spokój. Hexo, jestem po prostu w szoku. Co to za terapia - tak skuteczna! Chyba dzisiaj szalejesz ze szczęścia! Ja do takich dzielnych jak Wy nie należę. Dziś czułam nawet spadek formy psychicznej, ale to chyba moje sumienie tak dawało czadu, bo od jakiegoś czasu opuściłam się w pewnej pracy, ktora czeka i kosztuje mnie bardzo dużo. Nie chce mi się więc jej kontynuować i wciąż wymyślam sobie inne zajęcia. A wiem, ze odwlekanie jej tylko nasila mój stres. Od samego rana czułam potworne napięcie, więc uczciwie popracowałam cały dzień - jestem zadowolona, bo zrobiłam to, co zamierzałam. Marijke, świetnie rozumiem Twój stres i lęk - mam bardzo podobną sytuację. Kończę kontrakt z uczelnią, więc zostaję bez pieniędzy od lipca; w lipcu musimy też opuścić wynajmowane mieszkanie, a mój mąż zarabia za mało, by nas utrzymać. Całkiem nie wiem, co będzie, ale wcale o tym nie myślę. Co ma być, to będzie! Skupiam się tylko na aktualnych sprawach i nie myslę o lipcu - ten granicznej dacie. Pipku, mam nadzieję, że już czujesz się lepiej? Moje zawroty głowy wciąż mam, ale tylko jak wstaję, więc chyba to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Liduszku, mi też pomaga Validol, ale tylko kiedy mam \"kołek z drewna w krtani\", czyli spięte gardło. Na inne objawy nie brałam, a na ogólne roztrzęsienie pomaga mi melisa w tabletkach (2 na raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke jeśli chodzi o Hydroxizine , ma ona działanie ogolnie uspakajające, przy nerwicach ukladu krążenia stosuje się Validol oraz Mentowal moim zdaniem skuteczniejsze od Hydro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×