Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Glowa narazie nie boli,ale bralam grugi apap.Wstalam z ciezka glowa.Moze za cieplo bylo,bo i oczy mialam lekko zapuchniete. Punca mamy taki czacik,ale podaje sie go tylko na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znaczy ze jestes nowa Punca:D!Tylko,aby osoby z poza forum nie wchodzily.Zalozyl go kolega z forum Zgredek. Dziewczyny, nie wiem jak to przeslac!!!! Nie wychodzi mi cos. moze ktoras inna nerwuska przesle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedy tylko mam czas, wchodzę rowniez codziennie , mam takie same odczucia jak Ty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana,podpowiedz jak to zrobic?!moze ja zle cos robie i nie da sie wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, a tak a propos moich natręctw to nigdy nie wpisałabym w nicku siódemki, tak jak np Ada7777 - dla mnie siódemka to kosa, a kosa to śmierć, ale to moje małe problemy, które dla was pewnie nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc panienki, ale sie nalatalam po miescie nogi mi w ...........wlazly ,ale duzo zalatwilam na jutro sporzadze sobie plan bo tez duzo spraw imusze je dobrze zaplanowac by zdarzyc. kawaly byly super, ale jak przy obiedzie chcialam rodzinke rozbawic to pamietalam tylko ten o pieluchach buuuuuuuuuuuu. tepota jedna ze mnie, typowa blądynka. NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek mamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czad
:D:D Ada siedzi na czadzie!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×